התחדשות סטודיו באלאנס גבעתיים

התחדשות סטודיו באלאנס
סניף ילדי טהרן קיים מזה 5 שנים, ומהווה אחד מתוך שני סניפים שכונתיים ואהובים של סטודיו באלאנס בגבעתיים.

לרגל יום ההולדת של הסטודיו, החליטו בעליו לחגוג במתיחת פנים לכל הסניף ולהוסיף על אימוני הפילאטיס הקיימים גם אולם לאימוני TRX, אימון אנרגטי שנעשה באמצעות רצועות המחוזקות לתקרה.

לשמחתי הרבה, הבעלים, שהשכילו ללוות את השינוי הפונקציונאלי בעיצובי, קראו לי בתור מעצבת ומתאמנת קבועה במקום - ללוות אותם במתיחת הפנים ובסטיילינג של המקום מתוך ההיכרות האישית שלי עם הרוח שלו, המדריכים והמתאמנים.

מתיחת הפנים נעשתה בתקציב מצומצם ובלו"ז קצר, ולכן הצעתי לבעלים להסתפק ברענון הצבע של הקירות, הוספת מדבקות קיר מגניבות והחלפת הריצוף באולם האימונים, שקיבל לרגל יום ההולדת פונקציה חדשה - מאולם אימוני אירובי לאימוני TRX.

החלטנו ללכת על צבע "רקע" כללי - לבן עם נגיעה של תכלת לאזור הקבלה, ההמתנה. הצבע הזה זרם חלקית והמשיך גם לאולם אימוני ה-TRX ואולם הפילאטיס.

בקבלה החלטנו ללכת על מדבקה עדינה שמקדמת את פני הבאים בברכת life is beautiful. באזור ההמתנה הוספנו קישוטים אבסטרקטיים לאווירה מרגיעה, תוך שהשארנו את הצבעוניות של הכריות והריצוף המקורי - מרצפות שונות שהושקעו בבטון.

באולם ה-TRX הרצועות הצהובות הכתיבו את העיצוב - והוחלט לצבוע את הקיר הדומיננטי בצהוב תואם שיזניק את האנרגיות של המתאמנים. הרצפה הוחלפה לאפור בהיר והקירות האחרים נצבעו באפרפר תואם. מדבקת קיר עם משפט מוטיבציה השלימה את קיר הכח של אולם האימונים החדש.

אולם הפילאטיס, שהיה בעבר צבוע בגוונים צבעוניים זועקים, נבצע בגוונים רכים של אפרפר וסגלגל ליצירת אווירה רגועה ומדיטטיבית המשתלבת עם רצפת הפרקט האיכותית - וקיבל מדבקת מוטיבציה צבעונית משלו לאווירה ממוקדת ורגועה עם טוויסט.

מתיחת הפנים ארכה ימים ספורים ובסופם כמובן הגעתי למקום לעזור, לסדר ולהדביק - בסיועם של מתאמנים נרגשים ומדריכים נלהבים ומסורים.

לסיכום, התגובות של המתאמנים והמדריכים לשינוי היו נרגשות - וחשוב מזה, הרעש (ראו פוסטרים שקיבלו הבעלים ממני מתנה לאתר שלהם) סביב מתיחת הפנים שליוותה את הוספת הפונקציה החדשה, אימוני ה-TRX - הזניקה את מספר הנרשמים לחוג החדש! כיף.

בקיצור, ברור כי גם השקעה מצומצמת בעיצוב - בעיתוי הנכון - יכולה לעשות פלאים לאווירה, לקשר ולזהות של הלקוחות למקום וכמובן... לחולל פלאים בעסקים ובכמות המכירות!

מציגי הפרויקט

 • טניה אברמזון
 • קליק לחיוג: 0524716709
 • טלפון:
  0524716709הצג
 • כתובת:
  גבעתיים
 • אתר:
  הצג

תגובות