הום סטיילינג לדירת קבלן

הום סטיילינג לדירת קבלן
מה עושים כשנכנסים לדירה חדשה שהושקעה בתכנונה מחשבה - אבל כעבור שנה של מגורים בו עדיין לא מרגישים בה "בבית"? הום סטיילינג או re-image בצורת הלבשת הבית הוא פתרון מהיר ולא יקר שהתוצאה שלו יכולה להיות מהפכנית.

בפרוייקט הנוכחי בסה"כ צבענו 2 קירות, שינינו במעט את מיקום הריהוט והוספנו גופי תאורה, כמה רהיטים, טקסטיל ואביזרים יפים במיוחד. היה פשוט, כיף וכל זה קרה ב-4 פגישות בלבד .

אחרי 2 פגישות קצרות, חצי יום וקצת מרוכז בחנויות, יום של צבע וכמה שעות של ארגון הריהוט והאביזרים יחד איתי - הבית של המשפחה הצעירה הזו קיבל זריקת צבע, חמימות ואפילו טיפת שובבות שהיה מאד זקוק להם.

מדובר בדירת קבלן חדשה שבעליה אמנם שדרגו, תוך שהשקיעו לא מעט מחשבה בתכנון, אבל אחרי שנה של מגורים בה - הרגישו שמשהו בבית קצת חסר. לכן הם החליטו שזה הזמן לתת טאצ' עיצובי מהיר למטבח, הסלון וחדר העבודה.

ה-IMAGE שבעלי הדירה ראו בעיני רוחם היה מודרני, צעיר וחמים - ולשם הלכנו… "הלבשנו" את הקירות הריקים בצבע, אביזרים ותמונות. בחרנו תאורות מודרניות שימשיכו את הקו הנקי של הבית. הוספנו טקסטיל מדליק ויצרנו בסלון פינת קריאה כיפיית ועליזה כדי שבעלי הבית יוכלו להנות מהספריה הענקית שלהם - בסטייל.

אני בטוחה שהשינוי הפשוט והמהיר הזה, ביחד עם התוספות החדשות בבית - יביאו להם כיף, שמחה ונחת.

מציגי הפרויקט

 • טניה אברמזון
 • קליק לחיוג: 0524716709
 • טלפון:
  0524716709הצג
 • כתובת:
  גבעתיים
 • אתר:
  הצג

תגובות