מנדלה ספיריט - תערוכת יחיד לאמן חן וינקלר

מנדלה ספיריט - תערוכת יחיד לאמן חן וינקלר

פתיחה חגיגית: יום חמישי, 21.9.2023 בשעה: 19:30

מנדלות הינן עיצובים גיאומטריים מורכבים ,בעלי ערך משמעותי בתחומי האמנות, הרוחניות והריפוי.

יצירות שובות לב אלה שימשו במשך מאות שנים כמוקד למדיטציה וגילוי עצמי,המסמלות את המרדף אחר שלווה פנימית.


האמן חן וינקלר, שפתח גלריה ייחודית בנמל יפו, מציג את המנדלות שלו בתערוכה מרהיבה וחדשה.

מנדלות הקריסטל שיצר, משלבות את העיצובים הגיאומטריים המורכבים של מנדלות מסורתיות עם תכונות הריפוי העוצמתיות של קריסטלים, והתוצאה היא מיזוג מעורר השראה של אמנות, רוחניות ואנרגיה.

על ידי שילוב קריסטלים במנדלות, האמן מגביר את ההשפעות הטרנספורמטיביות של העיצוב, ויוצר כלי ייחודי ורב עוצמה למדיטציה, גילוי עצמי ורווחה.


את ההיסטוריה של המנדלות ניתן לייחס בחזרה להודו העתיקה, שם הן שימשו בפרקטיקות הינדיות ובודהיסטיות כייצוג של היקום ואת היחסים המורכבים בין היקום לבין הפרט. 

עם הזמן, הרעיון של רפואת מנדלות התפשט לתרבויות שונות, כגון מסורות אינדיאניות, טיבטיות וקלטיות, שם הן הפכו לסמל של הרמוניה, איזון וריפוי. 

כל תרבות החדירה לעיצובים אלה סמליות ופרשנות ייחודיות משלה, והפכה את מנדלות הרפואה לצורת אמנות מגוונת ומרתקת.

שילוב קריסטלים במנדלות, בעבודותיו של חן,  מציע גישה חדשנית לצורת האמנות העתיקה, המאחדת את האנרגיות העוצמתיות של קריסטלים עם הסמליות הרוחנית והאמנותית של מנדלות. 

על ידי יצירה ומדיטציה עם מנדלות קריסטל, אנשים יכולים לגשת לרמות עמוקות יותר של ריפוי, צמיחה ומודעות עצמית, ולהעשיר את המסע הרוחני שלהם.


בתערוכה זו , שהיא פרי יצירתו של האמן הרב תחומי חן וינקלר, מובאות בפני הצופה מבחר יצירות אמנות המשלבות בין מנדלות ובין קריסטלים. 

חן, החובק במסעותיו  הרוחניים את העולם, חוזר בכל פעם מחדש עם השראה ותובנה עמוקה על מהות החיים והדרך לפצח את סוד האושר והשלמות הפנימיים.

פרשנות מודרנית זו של וינקלר, ממזגת את החוכמה העתיקה והסמליות הרוחנית עם טכניקות וסגנונות אמנותיים חדשים והתוצאה היא מיזוג שובה לב של מסורת וחדשנות.


הכניסה חופשית

שעות ביקור בתערוכה: ימים א-ה 10:00-19:00

יום שישי: 10:00-16:00 

שבת 10:00-19:00

 

נעילה: 28.10.2023

 

אתר הגלריה :
https://winkler-jewelry.com/