פורום הום סטיילינג

פורום הום סטיילינג הוא המקום לשאול ולדבר על עיצוב הבית. ריהוט, טקסטיל לבית, צבעים וכל השאר - היכנסו וקבלו תשובה.

מעוניינים לנהל פורום זה? לחצו כאן כעת! bit.ly/2kyZDLL
תנאי השימוש בפורום
הודעה חדשה

האם אתם ממליצים על חלוקי נחל לגינה כאלמנט הכרחי?

rolo rolento 26.02 (16:21)

כאשר התחלתי לחקור על הנושא נוכחתי לגלות שהרבה חושבים שזה אלמנט הכרחי בכל גינה מעוצבת כחלק מהלבשת הבית (הום סטיילינג). אז לאחר חיפוש באינטרנט נתקלתי באתר חביב ביותר שמכיל מלא סוגים של חלוקי נחל לגינה . האתר נקרא גן האבן gan-even.com . אם יש לכם עוד גלריות של חלקוים תשלחו לי גם בבקשה

הוסף תגובה קישור ישיר

gold-pattern

goldpattern 6.02 (01:11)
gold signal depends on technical analysis of longer and shorter time frames.
the gold signal is Exact or approximate entry, exit, and stop loss figures for trades on gold.
a trader can receive the signals via email, WhatsApp, Skype, and SMS.
Manual signal systems require a trader to wait for a signal and take action and automated systems take action on their own.
www.gold-pattern.com/en
הוסף תגובה קישור ישיר

הדמיות

נורית אוליבה 28.01 (19:16)
שלום
מחפשת מבצע/ת הדמיות לפנים.

2 סוגי בדמייה= דירה ערומה ודירה עם ריהוט.

דירת סטודיו, דירת 2/3 חדרים.
הוסף תגובה קישור ישיר

הדמיות פנים

רחלי 28.01 (20:30)
תוכלי לפנות אלי
אני עושה הדמיות ברמה גבוהה ומקצועית
אשמח לתת לך שרות
הוסף תגובה

Noise Trader

stockstr 31.12 (00:19)
Noise Trader
Noise trading refers to a style of investing in which decisions to buy and sell are made without the use of fundamental data specific to the company that issued the securities that are being bought or sold. Noise traders generally make short-term trades to profit from various economic trends.

While technical analysis of statistics generated by market activity, such as past prices and volume, provides some insight into patterns that can suggest future market activity and direction, noise traders often have poor timing and overreact to both good and bad news.

Even though that description may not sound very flattering, in reality, most people are considered to be noise traders, as very few make investment decisions solely using fundamental analysis. To put this style in perspective, let’s revisit our earlier analogy about a trip to the mall. Unlike the fundamental analyst, a technical analyst would sit on a bench in the mall and watch people go into the stores. Disregarding the intrinsic value of the products in the store, the technical analyst's decision would be based on the patterns or the activity of people going into each store.

Technical analysis, like other strategies that involve data analysis, can be time-consuming and may require quick reactions to take advantage of perceived opportunities.

Sentiment Trader
Sentiment traders seek to identify and participate in trends. They do not attempt to outguess the market by finding great securities. Instead, they attempt to identify securities that are moving with the momentum of the market.

Sentiment traders combine aspects of both fundamental and technical analysis in an effort to identify and participate in market movements. There are a variety of sentiment trading approaches, including swing traders that seek to catch momentous price movements while avoiding idle times and contrarian traders that try to use indicators of excessive positive or negative sentiment as indications of a potential reversal in sentiment.

Trading costs, market volatility, and difficulty in accurately predicting market sentiment are some of the key challenges facing sentiment traders. While professional traders have more experience, leverage, information, and lower commissions, their trading strategies are restricted by the specific securities they are trading. For this reason, large financial institutions and professional traders may choose to trade currencies or other financial instruments rather than stocks.

Success as a sentiment trader often requires early mornings studying trends and identifying potential securities for purchase or sale. Analysis of this nature can be time-consuming, and trading strategies may require quick timing.
Stock Strategy

Market Timer
Market timers try to guess which direction (up or down) a security will move to profit from that movement. They generally look to technical indicators or economic data to predict the direction of the movement. Some investors, especially academics, do not believe that it is possible to predict the direction of market movements accurately. Others, particularly those engaged in short-term trading, take the exact opposite stance.

The long-term track record of market timers suggests that achieving success is a challenge. Most investors will find that they are not able to dedicate enough time to this endeavor to achieve a reliable level of success. For these investors, long-term strategies are often more satisfying and lucrative.

Of course, day traders would argue that market timing could be a profitable strategy, such as when trading technology shares in a bull market. Investors who purchased and flipped real estate during a market boom would also argue that market timing could be profitable. Just keep in mind that it’s not always easy to tell when to get out of the market, as investors that got burned in the tech-wreck crash and real estate bust can attest. While short-term profits are certainly possible, over the long term, there is little evidence to suggest that this strategy has merit.

You could be more than one type of trader or none of these, depending on your personality.

best Stock Strategy

Stock trading Strategy

Arbitrage Trader
Arbitrage traders simultaneously purchase and sell assets in an effort to profit from price differences of identical or similar financial instruments, on different markets or in different forms. Arbitrage exists as a result of market inefficiencies—it provides a mechanism to ensure prices do not deviate substantially from fair value for long periods of time. This type of trading is often associated with hedge funds, and it can be a fairly easy way to make money when it works.

For example, if a security trades on multiple exchanges and is less expensive on one exchange, it can be bought on the first exchange at the lower price and sold on the other exchange at a higher price.

Read more on :
stockstrategy.net

הוסף תגובה קישור ישיר

מעוניינת לעצב את ביתכם במחיר סימלי:)

לירן 24.12 (10:51)
היי! מעוניינת לעצב את ביתכם במחיר סימלי למען תיק עבודות , חיה ונושמת עיצוב ובעלת תואר במקצוע, דברו איתי :)
הוסף תגובה קישור ישיר

אשמח לקבל המלצות על מקומות לימוד להום סטיילינג (ל"ת)

בתיה קליקשטיין 17.12 (19:12)
הוסף תגובה קישור ישיר

מחפשת בהתנדבות הום סטיילרית אפילו סטונדטית לעיצוב

שרון 26.08 (13:19)
מחפשת הדרכה בלבד באקססוריז בלבד להשלמה סגנון כפרי אפשרי תלמידה סטונטית שעדין לומדת או סימה אשמח לעזרה בנושא עבור חד הורית שרוצה להכניס צעט צבע .תודה.
הוסף תגובה קישור ישיר

היי. מאיפה בארץ? ניתן לי...

Ettie kessler 26.10 (14:39)
היי.
מאיפה בארץ?
ניתן ליצור קשר
[email protected]
הוסף תגובה

ביצי יען

מיכאל 3.08 (21:11)
מה ניתן לעשות עם שלושה נביצי יען מצויירים?
הוסף תגובה קישור ישיר

התאמת ספריה לצבע סלון

שירן 8.04 (22:06)
שלום רב, קניתי סלון בצבע אפור בהיר

האם ספריה בצבע שמנת עם אלון מבוקע תתאים
או ספריה בצבע לבן עם אלון מבוקע
הוסף תגובה קישור ישיר

ספריה

אווה 22.04 (20:21)
לא הייתי בוחרת בלבן ממש, אלא צבע שמנת רק לא צהבהב מידי.
הוסף תגובה

באיזה צבע לצבוע את החדר

טובה 9.01 (16:32)
באלי לחדשה את החדר ולצבוע אותו אבל יש לי מיטות בצבע ורוד ביבי מי יכולה לעזור להתאים צבע לקיר
הוסף תגובה קישור ישיר

אשמח להמליץ לך על הצבעי שעשה א...

יעל 3.03 (18:55)
אשמח להמליץ לך על הצבעי שעשה אצלי את הצביעה של הסלום והמטבח.
הוא אלוף ויכול לעזור לך גם בבחירת הגוונים.
צביעת דירות
הוסף תגובה

מציע לך לקרוא את המאמר הזה. כמה כלים שיעזרו לך

שמעון 21.02 (12:27)
הוסף תגובה

שלום, אני נכנסת לדירה יד 2 ...

פרקט - ייעוץ 20.11 (13:53)
שלום,
אני נכנסת לדירה יד 2 בת כ75 מטר עוד כחודש ומעוניינת להחליף ריצוף. חשבתי לרצף בפרקט קוויק סטפ הבלגי.
מתלבטת אם כדאי לרצף בפרקט למינציה את כל הבית, את חדרי השינה או בכלל לא.
אנחנו משפחה עם 5 ילדים קטנים. בחדרים לא נשפך מים, אבל במטבח ובסלון, איפה שאוכלים, תמיד ״שמח״ אחרי ארוחה. מחיפוש ברשת אני רואה דיעות סותרות בקיצוניות.
לא אכפת לי אם הריצוף לא יישאר כמו חדש בעוד 10 שנים, אבל רוצה לדעת כמה זה רגיש ברמה היומיומית.
לדוגמה: נדנוד עריסה, גרירת כסאות וכו׳
נקודה נוספת: זה יפה לעשות ריצוף אחד לשטחים הציבוריים: מטבח, סלון... ריצוף פרקט לחדרי השינה וריצוף שונה לאמבטיה? לא ייראה מוגזם לדירה לא גדולה?
הוסף תגובה קישור ישיר

להחליף ריצוף

שרית 27.11 (19:18)
פרקט לא מומלץ עם ילדים קטנים.. הוא נהרס בקלות ויכולים להיות גם שריטות. בכל אופן אם את מרצפת מחדש ממליצה לך אחרי השיפוץ להזמין ניקוי אחרי שיפוץ. תמיד נשארים שאריות של השיפוץ והבית נראה כמו כאוס.
בעיקר ריצוף, מומלץ לעשות פוליש באזורים שהם לא פרקט. ואם את כן עושה פרקט אז לאור תיאור שלך שתמיד שמח אחרי ארוחות בכלל לא ממליצה בסלון והמטבח שיהיה פרקט.
במידה ותצטרכי יש קישור של חברת ניקיון שעושה גם פוליש וגם ניקוי אחרי שיפוץ.
חברת פוליש

קישור לחברת ניקיון
הוסף תגובה

ריצוף

אווה 22.04 (20:34)
ממליצה להתפשר ולעשות פרקט רק בחדר שינה שלכם.
עם 5 ילדים הייתי הולכת על מה שפרקטי ונוח לניקוי, שזה ריצוף.
תחשבי מה יקרה במשך ה-10 השנים עד שתחליפי: אזהרות אין סופיות לבני המשפחה, כל טיפה שנופלת למהר לנקות, חוץ מזה כל הפגמים במשך התקופה "יקפצו" לך לפני העיניים. כל הזמן להיזהר ולהזהיר, למה לך?! בחדר אמבטיה בכל מקרה עושים ריצוף שונה כי הוא חייב להיות נגד החלקה. בעוד 10 שנים תעשו פרקט על הכל ואולי תדביקו אפילו פרקט עץ.
בהצלחה!
הוסף תגובה

ריצוף

ליאת 19.01 (11:17)
היי שרית, ראיתי שאת מתכננת להלחיף ריצוף בבית. כמו שכבר המליצו לך, פרקט לא מומלץ בכל חדרי הבית, היות ואת עם ילדים וקשה לשמור על ריצוף מהסוג הזה. אפשרי לשים בחדרים ריצוף שונה ממה שיש בחללים המשותפים. יש לא מעט בתים שבנויים כך. אם את רוצה יותר מידע על סוגי ריצוף שונים והמלצות תוכלי לבדוק מול רצף מקצועי שעוסק בתחום ומבין מה ההבדלים ומה מומלץ. גם אם לא אכפת לך אם הריצוף בעוד 10 שנים לא יראה חדש כפי שהסברת, עדיין ריצוף זה לא משהו זול וכן תירצי שלא ייהרס ויישמר לטווח ארוך. לכן ממליצה להתייעץ עם מישהו שעוסק בריצוף שיוכל לתת לך את המידע, כך שתוכלי לקבל את ההחלטה הטובה ביותר עבורך.
הוסף תגובה

לתגובה לליאת (לתשומת לב הנהלת הפרום)

אווה 19.01 (11:53)
הבית של השואלת כבר מזמן מרוצפת, השאלה נשאלה לפני יותר משנה! :-)
בגלל שלא מצויינת השנה, אין לדעת...
הוסף תגובה

הום סטיילינג

מילי 12.10 (10:02)
שלום, מעוניינת בהום סטיילינג,
בעד סכום סימלי למתחילים. בנתניה
הוסף תגובה קישור ישיר

הי מילי

אורלי 10.11 (10:27)
מוזמנת לדבר איתי 050-2737378 www.orlyinterior.com/
הוסף תגובה

מעצבת פנים מתחילה

אילנית 10.09 (17:22)
היי , מוזמנת לדבר איתי ובשמחה אלווה אותך בעיצוב הום סטיילינג .
הוסף תגובה

היי אם זה רלוונטי עדיין תוכ...

Ettie kessler 26.10 (14:40)
היי
אם זה רלוונטי עדיין תוכלי ליצור איתי קשר
[email protected]
הוסף תגובה

תריסי גלילה

עדיה עינב 21.08 (14:18)
היכן אפשר לרכוש בארץ תריס גלילה מבמבוק
לסגירת ארון שרות
הוסף תגובה קישור ישיר

תריס במבוק

אווה 9.09 (12:24)
נסי להתיעץ עם "קנה קש" שליד "דיזיין סנטר" בבני ברק
הוסף תגובה

רשת בקומת גרליה

אסתי 29.06 (20:37)
אני רוצה לעשות קומת גלריה עם רשת פרושה לשכיבה, מישהי מכירה כזה דבר?מי עושה את זה?איך קוראים לזה בשם המיקצועי?רשת בקומת גרליה
הוסף תגובה קישור ישיר

עיצוב בית

הדר 9.03 (10:47)
איך מתחילים לעצב בית בתקציב דל
הוסף תגובה קישור ישיר

עיצוב הבית בתקציב דל

יוסי הראל בע"מ 11.03 (11:55)
היי,
אני מכירה חנות רהיטים באזור שמוכרת רהיטים לבית במחירים טובים,
מיטות זוגיות וריהוט משלים לבית www.dupen....7%95%D7%AA
מומלץ להיכנס להסתכל
יוסי הראל בע"מ קבלן עבדות עפר וצנרת מורשה
הוסף תגובה

אחלה וירוק וקהילה

נועם 12.04 (19:01)
קניתי סלון מיטה יפהפיים כמו חדשים ביד 2 ברבע מהמחיר בחנות
אפילו מקרר ענק קניתי לפני שש שנים ברבע מחיר לאותה תקופה
מאוד ממליץ
הוסף תגובה

חידוש ריהוט ישן

דוד 20.10 (19:27)
ישנה דרך אחת שמאוד עוזרת לחידוש ועיצוב הבית בתקציב דל מאוד, וזה חידוש ריהוט ישן.
הכוונה שבמקום להחליף את הסלון כולו או השטיחים, אפשר פשוט לדאוג לניקיון הספות וכך להעניק להם מראה חדש ומרענן.
בנוסף אפשר להחליף ווילונות וכמובן לעשות שינוי בסידור הריהוט. למשל לשנות כיוונים של הספות והטלוויזיה.
מצרף קישור לחברת ניקוי של ספות ושטיחים אני בטוח שזה יעזור.
ניקוי ספות
הוסף תגובה

עיצוב בית

אווה 23.05 (09:43)
לבקר באיקאה
הוסף תגובה

שולח לך כמה רעיונות

מרדכי שלמה 25.01 (10:38)
טפטים
וילונות
מדבקות
רעיונות מאתר pinterest
חלק קטן בחדר של בריקים לדוג':
www.desert...%95%d7%9f/
שילוב נכון של צבעים
מצעים יפים
בהצלחה!
הוסף תגובה

עיצוב ח. שינה - צבעים

לייה סלה 23.02 (16:34)

leeyasella
אחרי שבחרנו את הקונספט
מגיע שלב הצבעים
אני בוחרת 3 צבעים מנחיםעיצוב ח. שינה - צבעים
לייה סלה
עיצוב פנים
מנהלת פורום עיצוב פנים

052-3130009
www.leeya-sella.com/
הוסף תגובה קישור ישיר

מחפשת מעצבת לרעיונות נוספים

מטבחים KitchenPT 20.01 (23:10)
אני מחפשת מעצבת שתוכל לתת לנו רעיונות לעיצוב מחודש של כלה מטבחים ברשת שאני עובדת בה
זה הקישור kitchenpt.com/ הכיוון הוא מטבחים מודרניים, המיל שלי זה [email protected]
תודה
הוסף תגובה קישור ישיר

הי

OD interior design 27.02 (09:39)
הי מוזמנת ליצור קשר 050-2737378
הוסף תגובה

עזרה בתמחור הום סטיילינג לספריה 140 מ"ר

דיצה עובדיה 5.01 (22:32)
שלום הייתי רוצה לדעת מה הטווח מחירים של תכנון והום סטיילינג לספריה,
החלל מוכן, מלבני בגודל 140 מ"ר, אני צריכה למקם בפנים את כל הריהוט -ספריות עמדות מחשב עמדות לספרניות, פינות ישיבה פינות קריאה, אזור פופים וכו',
וגם לעצב - הום סטיילינג את כל החלל.

תודה על העזרה!!!!!!!!!!!
הוסף תגובה קישור ישיר

יש כאן מישהו שיכול לעזור בתמכור בבקשה? (ל"ת)

לייה סלה 13.01 (21:18)
לייה סלה
עיצוב פנים
מנהלת פורום עיצוב פנים

052-3130009
www.leeya-sella.com/
הוסף תגובה

תמחור... (ל"ת)

לייה סלה 13.01 (21:19)
לייה סלה
עיצוב פנים
מנהלת פורום עיצוב פנים

052-3130009
www.leeya-sella.com/
הוסף תגובה

הי

OD interior design 27.02 (09:41)
מוזמנת לדבר איתי להבנת הצרכים, אשמח לעזור 050-2737378
הוסף תגובה

תמחור הום סטיילינג

dariazaks 12.11 (21:14)
שלום, התמחור אמור להתבצע לפי שעות עבודה (אני עושה בדרך הזאת), זה נותן שקיפות מלא מול הלקוח. במשך הזמן וניסיון המעצב יודע כמה זמן לוקח לו/לה לבצע את העבודה ולפי זה נקבע המחיר.
אם יש לכם שאלות נוספות מוזמנים לדבר איתי - 0528441313
הוסף תגובה

ייעוץ להום סטיילינג

אילנה 1.11 (07:22)
שלום רב,
נכנסנו לדירה חדשה ברמת גן. הדירה מרוהטת.
אנחנו מעוניינים בייעוץ לגבי תמונות, תאורה ושדרוג מראה הבית.
מעוניינים לברר לגבי שעת ייעוץ ע"י סטודנט/ית לעיצוב.

הוסף תגובה קישור ישיר

הי אילנה (:

לייה סלה 23.11 (11:56)
מוזמנת ליצור איתי קשר
זכיתי בדירת השנה של בניין ודיור
הנה האתר שלי
www.leeya-sella.com
הדירה שזכתה זאת הדירה ברעננה (:
תודה רבה

לייה 052-3130009
לייה סלה
עיצוב פנים
מנהלת פורום עיצוב פנים

052-3130009
www.leeya-sella.com/
הוסף תגובה

יעוץ הום סטילינג

אלקיים הדר 26.02 (15:12)
מוזמנת לשוחח איתי הנושא יעוץ
הוסף תגובה

הי

OD interior design 27.02 (09:42)
הי מוזמנת להציץ בדירת קבלן שעיצבתי 050-2737378 odinterior...7%9C%D7%9F
הוסף תגובה

תתחדשו על הדירה החדשה :)

דניאל 23.05 (12:28)
תתחדשו :)
שיהיה יישוב טוב
אני לגמרי ממליצה על הגלריה של טראוזי וטוש
לבחירת תמונות מושלמות
יש להם מבחר ענק,שירות ייעוץ מקצועי והכל מגיע ארוז מדהים
עד לבית
אני מצרפת קישור לאתר
trausiandtosh.com

תעדכני אם הם עזרו לך
הוסף תגובה

עזרה בהצעת מחיר להום סטיילינג

נטלי 9.09 (22:36)
היי חברים ! אני בוגרת תואר לראשון בעיצוב פנים וכעת מתחילה את דרכי החדשה בהום סטיילינג . אני קצת מתקשה בבניית הצעת מחיר, זה קצת מבלבל כי יש הרבה אופציות . מישהו יכול להיות נחמד ולעזור לי ?
הוסף תגובה קישור ישיר

איזה אופציות?... נסי לפרק יות...

דרורית 12.09 (06:32)
איזה אופציות?...
נסי לפרק יותר היכן ההתלבטות ובע''ה ננסה לעזור
הוסף תגובה

מוזמנים לפורום עיצוב פנים לפוסט סטיילינג לחג! (ל"ת)

לייה סלה 4.09 (11:52)
לייה סלה
עיצוב פנים
מנהלת פורום עיצוב פנים

052-3130009
www.leeya-sella.com/
הוסף תגובה קישור ישיר

תמונה מתוך הפוסט (: (ל"ת)

לייה סלה 4.09 (11:54)
תמונה מתוך הפוסט (: (ל"ת)
לייה סלה
עיצוב פנים
מנהלת פורום עיצוב פנים

052-3130009
www.leeya-sella.com/
הוסף תגובה

חווית לקוח איומה ומטלטלת מול כרכוב, ריהוט עתיק

ענבל 2.09 (12:59)
#כרכוב#כרכובריהוטעתיק#גלריההודהשרון #ריהוטאנגליעתיק #וינטאג #אדריכלותועיצובפנים #עיצובפניםוהוםסטיילינג #עיצובפנים

חשוב לי לשתף בפורום זה אודות חווית הלקוח המזעזעת והגובלת בחוסר שפיות הדעת מצד בעלת גלריה כרכוב בהוד השרון העוסקת בשיפוץ, שיחזור ומכירת רהיטים וחפצים עתיקים, אורית מירון כרכוב.

אנו, זוג צעיר, מאזור השרון, ביקשנו להוסיף לבית מספר פריטי ריהוט במסגרת שיפוץ לקראת הקיץ בתקציב מוגבל. בהיותנו חובבי ריהוט עתיק ווינטאג' מאנגליה וצרפת, בחיפוש מהיר ברשת מצאנו את גלריית כרכוב ברחוב החרש בהוד השרון, שבדיוק פרסמו מכירת פריטי הגלריה עד 30% הנחה.

כבר בביקור הראשון בגלריה, רכשתי 2 פריטים ובמהלך החודש וחצי הבאים הוספתי להגיע לגלריה ולרכוש פריטים נוספים בעלות כוללת של 10,000 ש"ח עבור כולם שילמתי במזומן (!!!) לזוג אורית ושבתאי כרכוב.

בזמן זה התוודעתי לאורית, בעלת הגלריה, עימה חלקתי את הצורך בפריטי ריהוט נוספים אותם הציעה שתחפש בנסיעתם הקרובה לאנגליה בשווקי הפשפשים. ציינתי בפני אורית כי אנו קצרים בתקציב ולא אוכל להבטיח רכישת פריטים ללא מידע מדויק אודות עלותם וללא שאראה אותם במציאות.

בתגובה לחששותי, אורית הצהירה כי בעת רכישת פריט "בהזמנת לקוח" תמיד יספקו את מידותיו ועלותו, ולמרות זאת לעולם אינם מחייבים לקוחות לרכוש ריהוט שכביכול נקנה עבורם במהלך נסיעה לחו"ל, אלא שומרים את הזכות הראשונה של הלקוח לרכישת הפריט כשמגיע לארץ, ובמידה והלקוח מחליט מכל סיבה שהיא שאינו מעוניין בפריט, אינו מחויב ברכישתו וכי בגלריה יימצא לו רוכש אחר.

במהלך שהות הזוג כרכוב באנגליה, אורית יצרה איתי קשר להצעת פריט, אך מאחר ולא הייתי זמינה לאישור הקניה בזמן, הפריט נמכר. מאוחר יותר ציינה כי רכשו מספר פריטים דומים ושלחה לי תמונה של פריט שיכול להתאים לצורך שלי. גיליתי עניין וביקשתי מידות ומחיר עבור הפריט בהודעות ותזכורות ששלחתי לאורית, אך לא עלה בידיה לספק לי פרטים חשובים אלה על מנת לבצע החלטה.

בימים הקרובים, במהלך נסיעה לצפון, מצאתי את הפריט שהתאים לצרכי בגלריה אחרת המיבאת ריהוט עתיק מאירופה בעלות נוחה וסבירה למדי התואמת את התקציב שלנו. מתוך כבוד והערכה לאורית כרכוב, שלחתי לה את תמונות הפריט ועלותו, וביקשתי להתייעץ עימה לגבי הפריט המצוי ברשותה ולקבל עלות ומידות, כדי לבצע החלטה ואו לבקש ממנה הצעת מחיר לשיפוץ הפריט שחשבתי לרכוש.

עוד לפני שהצלחתי להסביר את עצמי, אורית התנפלה עלי בשיחה בעודה צועקת עלי וגוערת בי כבילדה קטנה על כך שהתחייבתי בפניה על רכישת פריטים, וכפוית טובה שכמוני הולכת וקונה במקום אחר... אין לה מידות ועלויות עבור הפריט שכביכול התחייבתי כלפיה, אבל אני משנה את דעתי כל פעם מחדש וזה בלתי נסבל, שאני חסרת סבלנות ואי אפשר לעבוד איתי. ניסיתי לפייס את אורית בשיחה ולהסביר לה שאין לי כוונות רעות ואני לא רוצה לריב איתה, אבל אני קצרה בתקציב ואין לי ברירה, אלא לקבל החלטות על פי מידות מתאימות וגובה עלויות. אורית סירבה להמשיך בשיחה ולנסות להקשיב לדברי וניתקה לי (הלקוחה!!!) את הטלפון!

הסאגה עם אורית כרכוב הרודה בנו לצערי אינה מסתיימת כאן:

לפני שנסעו לאנגליה השארתי בגלריה של הזוג כרכוב מנורה עומדת אותה ביקשתי מאורית לשפץ קלות, בעוד אנו מסכימות בינינו על עבודה מינורית ופשוטה מצידם, ציינתי בפני אורית ושבתאי כי התקציב שלנו מועט וחשוב לי לדעת מה יהיו העלויות. בנוסף, ביקשתי שייקחו את הזמן ולא יעבדו על שיפוץ המנורה בקרוב.
לאחר שאורית ניתקה בפני את הטלפון והותירה אותי בהלם מוחלט וחוסר אונים, לא נותר לי אלא לשלוח את בעלי לאסוף את המנורה ומאחר ועברו ימים מספר מרגע ששבו מן הנסיעה ולא קיבלתי ממנה כל מידע אודות התקדמות כלשהיא בעבודה עליה, הייתי בטוחה כי לא החלו בשיפוץ המנורה.

כשבעלי הגיע לגלריה, אורית הודיעה לו כי המנורה כבר עברה שיפוץ ונמצאת אצל החשמלאי. ביקשנו הערכת עלות ותמונות של המנורה המשופצת, אך אורית סירבה לספק את המידע המבוקש. בעלי ביקש להפסיק את העבודה על המנורה אצל החשמלאי ולהשיב אותה אלינו, אך גם כאן נתקלנו בסירוב מצידה.

בסופו של דבר אחרי ימים שהיא מותירה אותנו בחוסר וודאות מוחלט, הודיעה לי אורית כי עלות שיפוץ המנורה הינו 900 ש"ח (!!!) ופירטה כי עשתה שינויים ושיפוץ מורכב שמצדיק עלות זו. אנו, המומים מהעלות המופרזת שאנו נדרשים לשלם עבור מוצר, שהמוכרת, אורית כרכוב, ראתה לנכון לדרוש, עבור שיפוץ שעשתה על פי דעתה ושלא פירטה ושיקפה לנו מבעוד מועד כלקוחות שאמורים לאשר תשלום עבורו!!! בנוסף, אינה מוכנה להשלים את העבודה ולהתאים אהיל למנורה, בטענה ש"אני פשוט לא בנאדם..נרקסיסטית וחצופה...", ועוד שלל העלבות והטחת עלבונות בפני (חוצים כל קו אדום בשיח מוכר/לקוח ראוי !!) בהודעות טקסט במהלכן אני מנסה להגיע לפשרה עימה.

רק לאחר שפניתי לבעלה של אורית באימייל, והסברתי לו כי לא נותרה לנו כל ברירה, אלא לפנות לתביעות קטנות בעניין המנורה אותה אורית כרכוב מסרבת בכל תוקף לפרק מהעבודה שעשתה על דעת עצמה ללא אישורנו ולהשיב לנו את הרגל המקורית שהשארנו אצלה, השיב לי כי המנורה תושב לקדמותה ותוחזר לנו.
הסיוט המתמשך שחווינו כלקוחות מצידה של הרודנית אורית כרכוב, בעלת גלרית כרכוב, לא הגיע לנו בשום אופן חובבי הריהוט העתיק ופריטי הוינטאג', שבתמימות הדעת ביקשנו לרכוש פריטים על פי צרכינו ויכולותנו, וברגע שלא תאמו את צפיותיה של המוכרת מאיתנו, החליטה לצאת נגדנו, הלקוחות שלה, שרכשו במזומן פריטים בעלות 5 ספרות רק חודש לפני כן, למלחמה.

בקיצור, מאוד ממליצה לא להתעסק עם גלרית כרכוב, על אף הפיתוי הרב והתחושה הראשונית שאורית ושבתאי, בעלי הגלריה, משרים על הלקוחות בעודם מבטיחים הבטחות ללא גבול ודוחפים עוד ועוד פריטים ושירותים שהם יכולים לספק... על פניו הם עושים רושם ראשוני אישי מאוד טוב, אך בסופו של דבר, אינם עומדים מאחורי הצהרותיהם העסקיות, אינם בוחלים בשום אמצעי, מעליבים, מתווכחים, מתעמתים ורודים בלקוחות עד שמוציאים את הלקוח הלום, מותש, מאוכזב ומתוסכל מן החוויה ומצטער על היום שדרכה סף רגלו בגלריה.

ובעניין שיפוץ המנורה? פניתי לאשר אדטגי, מומחה ומעצב תאורה ותיק ואמין בתחומו, שעבור השיפוץ ביקש 400 ש"ח בלבד – סכום הוגן וראוי לשלם עבור סוג העבודה שנצרך היה למנורה ובטח לא עלות מופקעת של 900 ש"ח, שנדרשנו לשלם ע"י אורית כרכוב...
הוסף תגובה קישור ישיר

תודה על השיתוף! הגיע הזמן שאנשים בארץ יתנו שירות (ל"ת)

לייה סלה 4.09 (11:52)
לייה סלה
עיצוב פנים
מנהלת פורום עיצוב פנים

052-3130009
www.leeya-sella.com/
הוסף תגובה

מעולה

שרון 20.05 (19:35)
שיחות סקס - sexprivate...%A7%D7%A1/
הוסף תגובה

היי לך

דרורית 26.09 (00:34)
למה בגוגל עליהם לא רואה ביקורת שלך?
יש שם אחלה ביקורות (טובה)
כך שחייב לשמוע גם את הצד שלהם.

בהצלחה לכולם
הוסף תגובה

מעוניינת בסטודנטית - להלבשת בית חדש מקבלן

אורטל 26.08 (11:11)
היי
אשמח לסיוע בהום סטיילינג על ידי בוגרת מתחילה או סטודנטית שרוצה לעצב בית חדש מקבלן במלואו ( 4 חד') - בפרוייקט. ( איזור מרכז)
אורטל - 0504986262
הוסף תגובה קישור ישיר

אורטל האם את מתכוונת לעזרה בעי...

עירית 12.09 (18:52)
אורטל האם את מתכוונת לעזרה בעיצוב דירה במחיר למעצבת מתחילה?
הוסף תגובה

מעצבת פנים מתחילה

אילנית 10.09 (17:24)
היי אני אילנית , בוגרת לימודי עיצוב פנים וסטיילינג, אשמח ללוות אותך בתהליך העיצוב הום סטיילינג.
הוסף תגובה

אם רלוונטי עדיין תוכלי ליצור א...

Ettie kessler 26.10 (14:41)
אם רלוונטי עדיין תוכלי ליצור איתי קשר
[email protected]
הוסף תגובה

הום סטייליסמעונינת בשת"פ עם אדריכליות/מעצבות פנים

ליבי פרנקל 22.08 (13:53)
אני הום סטייליסטית שמעונינת להיכנס לשוק.
אשמח לשיתוף פעולה עם אדריכליות או מעצבות.
תודה מראש!
הוסף תגובה קישור ישיר

מחפשת מרצה להום סטיילינג מעפולה

מיכל 1.08 (13:51)
היי, למכללה ידועה שפותחת סניף בצפון, דרוש/ה מרצה בתחום ההום סטיילינג מעפולה.
הוסף תגובה קישור ישיר

שלום, האם המשרה עדיין רלוונטי...

רונית 17.08 (16:23)
שלום,
האם המשרה עדיין רלוונטית?
הוסף תגובה