פורום עיצוב פנים

פורום עיצוב פנים עוסק בעיצוב הבית והדירה. הפורום מנוהל על ידי מעצבי פנים מנוסים, זה המקום לשאול, להתלבט וללמוד - איזה עיצוב פנים מתאים לכם.

מעוניינים לנהל פורום זה? לחצו כאן כעת! bit.ly/2kyZDLL
תנאי השימוש בפורום
הודעה חדשה

ארון מראה

חן 27.04 (13:40)
היי,
אני מעוניין לשים במקלחת ארון מראה (רק מראה) שהוא בערך 90 ס"מ רוחב וגובה של עד מטר
רציתי לשאול האם גודל של ארון כזה נורמאלי והגיוני?
במידה ויש לי 180 סמ רוחב, איך החלוקה של הארונות הגיונית במשקל? (נגיד דלת ארון 90 סמ זה משהו הגיוני? נוח לפתיחה?)
הוסף תגובה קישור ישיר

פינת אוכל מפרידה בין סלון למטבח

שרה 26.04 (23:29)
רציתי להתייעץ לגבי התכנית שבתמונה. מכיוון שהבית המתוכנן להיבנות קטן תכננתי סלון ומטבח מחוברים. מה שנראה מהתמונה שצרפתי יוצר מטבח גדול מדי שמשתלט על כל המרחב ואין פינה מוגדרת לסלון. חשבתי להקטין את המטבח כדי ליצור חלל מול הספה ובמקום שולחן הבר פשוט להמשיך שיש ואז לסגור את המטבח לצורת ח בעזרת שולחן שיהיה השולחן היחיד בבית.
מה דעתכם האם שולחן כזה יכול להשתלב כחלק מהמטבח (לא נראה לי הגיוני להכניס שני שולחנות במרחב הזה כי אז שולחן אחד נמצא ממש מול דלת הכניסה) ?פינת אוכל מפרידה בין סלון למטבח
הוסף תגובה קישור ישיר

עיצוב מטבח

סיון רודריג-עיצוב פנ 27.04 (12:07)
שרה שלום,
המטבח נראה מאוד רחב ככה ,קרוב מידי למדרגות ואולי לא מנוצל הכי טוב.
הייתי מנסה לחשוב על תכנון המטבח בצורת ח, ארונות לאורך הקיר עם החלונות(כמו שעשית אבל לא להתקרב כל כך למדרגות), ארונות גבוהים בקיר הניצב (כמו שעשית) ועוד ארונות נמוכים במקביל לקיר עם החלונות שבחלקם יכולים להיות דלפק ישיבה כמו שעשית. מכיוון שאין לי באמת אפשרות לדעת מרחקים ומידות הכל לשיקולך..
בהצלחה
הוסף תגובה

בחירת סוג וגוון ריצוף

אורלי 26.04 (18:24)
אנחנו בתהליכי שיפוץ לבית וכחלק מהשיפוץ אנחנו מחליפים ריצוף.
אני מעוניינת בריצוף פרקטי לבית עם ילדים וכלב שיוצרים הרבה לכלוך.
באיזה גוון וסוג ריצוף כדאי לי לבחור?
הוסף תגובה קישור ישיר

בחירת ריצוף

סיון רודריג-עיצוב פנ 27.04 (12:19)
בחירת ריצוף לבית קשורה לטעם אישי ולאופי הבית. קשה להמליץ על גוון מבלי לראות את שאר הבית (מבחינת גוונים)
בגדול, גוון אפור "מסתיר" יותר לכלוך שמצטבר והייתי הולכת על אריחי גרניט גדולים יחסית (עניין שקשור לתקציב)או לחילופין שילוב של אריחים מצויירים באזורים ש"מיועדים לפורענות".
אם אין לך ליווי של מעצב\ת פנים הייתי ממליצה לך פשוט להיכנס לחנות אריחים ולהתייעץ.
בהצלחה
הוסף תגובה

הוספת צבע למטבח

טלי 24.04 (07:44)
היי.. אשמח להתייעצות איזה צבע הייתם ממליצים לשלב במטבח. הקליפה בצבע עץ. הארונות בצבע קרם/בז' (לא מהגוון הבהיר). ריצוף אפור בהיר. מצורפת תמונה. תודה מראש למשיבים. הוספת צבע למטבח
הוסף תגובה קישור ישיר

הוספת צבעוניות במטבח

מריאנה הום סטיילינג 24.04 (12:10)
היי טלי,
איני מכירה את טעמך האישי...
באופן עקרוני הגוונים בחלל יחסית "ידידותיים לכל". אני הייתי "הולכת" על : חאקי מעושן או תכלת מעושן.
בהצלחה!
מריאנה הום סטיילינגהוספת צבעוניות במטבח
הוסף תגובה

שולחן אוכל ל7 נפשות בחלל קטן

ספיר 23.04 (20:20)
אנחנו משפחה של 7 נפשות ומעוניינים לשבת בשולחן שיכול להכיל את כולם.
אך הבית קטן והשטח שיש לפינת האוכל בגודל של 1.7*2 מטר.
באיזה סוג שולחן כדאי לנו להשתמש? האם יש פתרונות נוספים שאולי לא נחשפנו אליהם?
הוסף תגובה קישור ישיר

עיצוב בית במראה כפרי

שרון 21.04 (10:37)
אני רוצה להתחיל שיפוץ בבית. אני מאוד אוהבת מראה כפרי אך לא מעוניינת שהבית יראה ישן..
אילו גוונים וטקסטורות מומלץ לי להכניס לתכנון?
הוסף תגובה קישור ישיר

בית במראה כפרי

אסתי 21.04 (15:16)
שלופ שרון,
ההגדרה בית במראה כפרי היא כוללנית מאוד ולא מחייבת מראה ישן. גם מאוד תלוי היכן הבית ממוקם, אם הוא אמנם בכפר או שיש לעשות התאמות להשגת מראה טבעי גם בסביבה עירונית.
חמרים טבעיים תמיד יעשו את העבודה: עץ, בדי כותנה, ריצוף מאוד מאוד חשוב, שכן הגרניט פורצלן שמאפיין את רוב הבנייה בארץ היום, למרות שיש לו אין ספור אפשרויות הוא חומר לא טבעי ומנוכר.
המראה מושג באמצעות מאות החלטות קטנות כגדולות וקשה לתת מרשם בייעוץ כה קצר. את מוזמנת ליצור עמי קשר, לשיחה לא מחייבת אסתי סטודיו wabi-sabi 0542040064בית במראה כפרי
הוסף תגובה

מטבחי קיבוץ יגור - מטבחים בחיפה - מטבחים בצפון

נתן 23.04 (11:24)
הנגרייה של מטבחי קיבוץ יגור, נוסדה בשנת 1922 – שנת ייסוד הקיבוץ. בתחילת דרכה, שירתה

הנגרייה את צרכיהם של חברי הקיבוץ ובהמשך, שמועות על איכות עבודתה הגיעו גם רחוק יותר וגם

תושבי חיפה והסביבה החלו ליהנות משירותי הנגרייה ולרכוש מטבחים בחיפה yagurkitchens.co.il/ .

לפני קרוב לשלושים שנה, חל שינוי נוסף בפועלה של הנגרייה והיא החלה לשים דגש

על עבודת עיצוב מטבחים yagurkitchens.co.il/ .

מאז ועד היום, עברו שנים רבות וכיום, לקוחות רבים מאזור חיפה ומהסביבה כמו גם מאזורים רחוקים

יותר נהנים מהמטבחים האיכותיים, המעוצבים אשר מציעים מענה מלא על צרכי הלקוח ועל דרישותיו.

לפרטים נוספים : 04-9848135

או באתר הבית yagurkitchens.co.il/

מטבחי קיבוץ יגור מטבחים בצפון ובחיפה yagurkitchens.co.il/
הוסף תגובה

דלת אלומניום

שמש 18.04 (11:35)
שלום רב :) אני מעוניין להזמין ללקוח דלת אחורית מאלומניום כדי להוזיל עליות.
הם מעוניינים בחלון כדי להכניס אור טבעי ודלת פלדת חורגת מהתקציב.
מה הדעה הרווחת על דלת אלומניום עם זכוכית?
תודה מראש. דלת אלומניום
הוסף תגובה קישור ישיר

בהחלט אפשרי

צור גזית אדריכלות 19.04 (19:38)
שלום שמש,
בביתי יש דלת אלומיניום עם זכוכית שקופה. הדלת משמשת ליציאה מהמטבח. בפועל, דלת זו שימושית יותר מהדלת של הכניסה הראשית.
דלת אלומיניום יכולה להיות גם עם לוח אלומיניום במקום זכוכית, או עם זכוכית חלבית. חלופה נוספת היא דלת עם חלון בפתיחת ציר. דלת זו שימושית בחדר כביסה בקומת קרקע.
בקיצור, הכל אפשרי. תלוי בשימוש.
צור גזית אדריכלות
www.GazitArc.com
054-9225170
הוסף תגובה

עיצוב בית במראה כפרי

שרון 21.04 (10:35)
אני רוצה להתחיל שיפוץ בבית. אני מאוד אוהבת מראה כפרי אך לא מעוניינת שהבית יראה ישן..
אילו גוונים וטקסטורות מומלץ לי להכניס לתכנון?
הוסף תגובה

מראה כפרי .

שמש 23.04 (11:59)
את יכולה לשאוב הרבה השראה ממגזינים או מאתרי אינטרנט כדי להשיג את המראה שאת רוצה.
כיום הישראלים מחפשים מראה כפרי שהוא אינו כבד ומיושן . יותר אקלקטי ומודרני .
לכן אפשר לבחור צבעים יחיסית נטרלים מלבן , בז' , קפה עדין וכו ולחמם את החלל בעזרת אביזרים : ספה, כריות , שטיח ,
גם עץ נותן הרבה חום . עדני חלון בבית מעץ זה מאד דקורטיבי חמים ומחבק בין חומרים רבים . הוא יודע לחבר שפות שונות כמו מודרני וכפרי.
הוסף תגובה

תכנון מחדש לדירה

Adi 17.04 (09:01)
שלום רב וחג שמח לכולם,

היינו שמחים לקבל את התיחסותכם לתוכנית המצורפת.
שימו לב, החלק העליון הינו מצב חדש, והחלק התכנון זה התוכנית שעשינו.

בתודה מראש,
עדי
תכנון מחדש לדירה
הוסף תגובה קישור ישיר

ניסוח מחדש של ההודעה - לא ניתן לערוך..

Adi 17.04 (09:09)
שלום רב וחג שמח לכולם,

היינו שמחים לקבל את התיחסותכם לתוכנית המצורפת.
החלק העליון הינו מצב נתון, והחלק התחתון הינו התוכנית החדשה שלנו.

בתודה מראש,
עדי
הוסף תגובה

מה קורה בשאר החלל?

שרונה עיצוב פנים לעס 20.04 (11:44)
החלק התחתון בתכניות מה אמור להיות שם חדרים?
התכנית לא מושלמת כדאי לקחת מעצב/ת מקצועי
הוסף תגובה

בעיית מיקום פינת אוכל.

עדנה 16.04 (07:26)
יש לנו בעיה במיקום פינת אוכל.
לפי השרטוט פינת האוכל אמורה להיות ממש בכניסת הבית. דבר שבעייני לא יפה מה עוד שהמקום יחסית קטן.
חשבתי אולי לשבור את הקיר בחלל משפחה ולהכניס שמה פינת אוכל קטנה (1.60) שנפתחת.
אשמח מאוד לחוות דעת והמלצות.
תודה רבה. בעיית מיקום פינת אוכל.
הוסף תגובה קישור ישיר

תשובה לפינת האוכל

שלומית שטיינברג 16.04 (10:30)
שלום לך, ממה שאני רואה הבעיה מתחילה מהמטבח עצמו
התכנון שלו ממש לא טוב
איך שנכנסים לבית רואים לא את פינת האוכל אלא את המקרר והיחידות הגבוהות
כך אכן תכננו את הבית הזה? זה מה שאת רואה כשאת נכנסת לבית?

מכאן שאם את רוצה לפתור את בעיית פינת האוכל
חשבי איך לתכנן נכון את המטבח
רמז...להוסיף קיר נישה

דרך אגב, לגבי פינת המשפחה, שימי לב שאת יכולה לפתוח את הקיר עד קו מסויים
ועדיין ישאר לך "חתיכת קיר" הממשיכה את חדר האמבטיה
ניתן לעשות עם זה כמובן משהו יפה
אך חשוב לשים לב לחשמל בקירות הללו ולריצוף במידה ואת שוברת קירות
מה את עושה עם הריצוף
כך שזה לא רק לשבור קירות, אלא מעבר לכך

אם תרצי הכוונה בנושא אשמח לעזור לך
ההכוונה היא בחינם בטלפון כדי להבין יותר עם מה את מתמודדת
ולכוון אותך, משם זו תהיה החלטה שלך אם להשתמש בהכוונה זו או שלא
אני כאן במידה ותרצי- 052-8708298 שלומית :)תשובה לפינת האוכל
הוסף תגובה

פינת אוכל

עדן 16.04 (10:47)
מה הכוונה להוסיף קיר נישה?
וחשבתי את המקרר ממול לדלת הכניסה לבית לעשות מסגרת מארונות ובצד הימני גם לשלב בו תנור ומיקרו בתוך הארונות.
זה לא תכנון נכון ?
העלתי תמונה לדוגמא
תודה לך. פינת אוכל
הוסף תגובה

פינת אוכל

שלומית שטיינברג 20.04 (21:39)
קצת קשה להסביר בכתב, מוזמנת לשוחח איתי ב- 052-8708298
בברכה שלומית
הוסף תגובה

תודה רבה

עדן 23.04 (04:27)
תודה רבה ניצור איתך קשר בשימחה.
הוסף תגובה

מטבח ופינת אוכל

סיגלית 24.04 (13:44)
היי,

אני הייתי מגדילה את המטבח ע"ח חדר השרות ומעבירה את היחידה של המקרר והתנור לקיר שגובל עם חדר המדרגות, כך יהיה לך משטח עבודה גדול ונוח ולא כפי שהוא כעת. את פינת האוכל הייתי ממקמת במקום שבו מוצבים עכשיו היחידה של המקרר. את מכונת הכביסה והמייבש אפשר לשלב בארון המתאים למטבח.
הוסף תגובה

המלצה לסידור ריהוט בסלון קטן

אנה 15.04 (08:38)
שלום. הסלון שלי קטן ואני מנסה לעשות בו שינוי כלשהו. מצרפת תמונה כיצד זה נראה היום ומאוד עמוס כמעט אין מעבר מאחורי הספה הוא מאוד צר. אני חשבתי להעיף בכלל את המזנון ולשים ספה בקיר איפה שהיום עומד המזנון. הבעיה היא שאין קיר אחר שיכול לעמוד בו מזנון .... הדבר היחיד שניתן לעשות זה לתלות טלויזיה על הקיר שמול החלון.... האם כדאי לעדות שינוי כזה????
הוסף תגובה קישור ישיר

זה הקיר שמול החלון...

אנה 15.04 (08:40)
זה הקיר שמול החלוןזה הקיר שמול החלון...
הוסף תגובה

זה המזנון...

אנה 15.04 (08:41)
זה המזנוןזה המזנון...
הוסף תגובה

עיצוב סלון

לאה אדרי-עיצוב ואדרי 16.04 (14:54)
היי אנה,
דבר ראשון הייתי מנקה את הסלון מהריהוט המיותר, המזנון גדול מדי בשביל חלל כזה קטן, מה שהייתי עושה על הקיר הייתי תולה את הטלויזיה, מוסיפה איזה מזנון צף וישר, מוסיפה אולי 2 -3 מדפים צפים ולא גדולים מדי.
לגבי הספה , בגלל שהסלון שלך לא גדול אז ספה פינתית ונפוחה לא מתאימים כלל, הייתי רוכשת איזה ספה אחת ארוכה בצבע אחיד ומוסיפה עוד כורסא אחת או שתיים שלהן יהיה צבע שונה, או אולי הדפסה כלשהי.עיצוב סלון
לאה אדרי-עיצוב ואדריכלות פנים. ליווי פרוייקט מתחילתו ועד לסופו. הכנת תוכניות, סקיצות, הדמיות, בחירת חומרי גמר, ריהוט ותאורה, פיקוח. פגישת ייעוץ ראשונה ללא תשלום. 0547794154
הוסף תגובה

צירפתי לך דוגמא לכורסא מגוונת ...

לאה אדרי-עיצוב ואדרי 16.04 (14:54)
צירפתי לך דוגמא לכורסא מגוונת
לאה אדרי-עיצוב ואדריכלות פנים. ליווי פרוייקט מתחילתו ועד לסופו. הכנת תוכניות, סקיצות, הדמיות, בחירת חומרי גמר, ריהוט ותאורה, פיקוח. פגישת ייעוץ ראשונה ללא תשלום. 0547794154
הוסף תגובה

תודה רבה

אנה 16.04 (17:57)
המון תודה
הוסף תגובה

מקווה שעזרתי ונתתי כיוון...

לאה אדרי-עיצוב ואדרי 18.04 (09:11)
מקווה שעזרתי ונתתי כיווןמקווה שעזרתי ונתתי כיוון...
הוסף תגובה

עיצוב חדר אמבטיה

רון 10.04 (17:42)
יש לי שטח מלבני 1.8 על 3 מטר בחדר שאני הופך אותו לחדר אמבטיה ברצוני להכניס שם שירותי אמבטיה מיקלחון וכיור הדלת כניסה הזזה או רגילה תיהיה בחלק הרוחב של ה3 מטר ובאמצע והאפשרות היחידה של השירותים היא בצד ימין של 1.8בפינה שהיא יחסית מוסתרת היכן כדאי לדעתכם למקם את השאר כיור אמבטיה ומיקלחון . חשבתי על ארון כיור ממול הכניסה לדלת. אמבטיה בפינה של 1.8 והמקלחון בפינה ליד הכיור
הוסף תגובה קישור ישיר

תוכנות בעיצוב פנים

נועה 8.04 (15:59)
אילו תוכנות לומדים במסגרת תואר בעיצוב פנים?
הוסף תגובה קישור ישיר

שלום לך נועה אני עובדת ברוויט ...

מעצבת פאתן 8.04 (18:33)
שלום לך נועה אני עובדת ברוויט לעיצוב ואדריכלות.ומלמדת אותה.תוכנה מדהימה.ויש לך גם סקאטשב.אבל אין לי מושג אם היא גם לעיצוב
הוסף תגובה

בעיצוב לומדים אוטוקאד וסקצ'אפ כמובן שאפשר

שרונה עיצוב פנים לעס 16.04 (17:15)
להשתלם בנוספות כגון ויריי ופוטושופ.
רוויט מתאים לאדריכלות יותר
הוסף תגובה

קיר מרכזי גבוה ורחב בחלל כפול

מירי 8.04 (12:28)
שלום, קיר של 5.5 מטר גובה ואורך של 5 מטר, עיצוב הבית משדר יוקרה אבל לא מנקרת עיניים. בעלי החליט כי הוא רוצה קיר זכוכית בגובה של 2.30, רוחב של 1.8 ועומק של 40 ס"מ הכולל אח ליופי בלבד וטלוויזיה, יש לי מזנון צבוע בצבע לבן שלייפלק הכולל פס כסף עדין יחד עם שולחן באותו צבע שעוברים איתי לבית החדש ואין לי מושג איך לגשת לקיר. החלל עצמו הוא משולש, מצ"ב תוכנית ואמור לכלול גם את פינת האוכל(היא תהיה עגולה או אובלית בגלל החלל) .
אני גם שוקלת האם כדאי להוריד 2 מנורות שונות בחלל הזה.
החלל המקביל לחלל זה הוא המטבח ובמדרגות, המטבח יהיה שחור עם שיש קונצטה לבן ומדרגות מעוגלות
אשמח לכל עזרה בנושא.קיר מרכזי גבוה ורחב בחלל כפול
הוסף תגובה קישור ישיר

תמונה נוספת...

מירי 13.04 (14:50)
תמונה נוספתתמונה נוספת...
הוסף תגובה

שלום וברכה.

ASHIRA 18.04 (18:21)
הוסף תגובה

צבעים של עץ.

אילת 5.04 (23:35)
איפה אני יכולה לראות קטלוג צבעים של עץ?
(דובדבן, עץ כהה, עץ בהיר, וכו'...)

תודה רבה!
הוסף תגובה קישור ישיר

http://www.eza.co.il/category/wood#ad-image-0 (ל"ת)

שרונה עיצוב פנים לעס 16.04 (17:17)
הוסף תגובה

הסתרת הרמקולים בקיר הטלוויזיה

תמר 5.04 (18:47)
אני מעוניינת להבליט את הקיר טלוויזיה בסלון אך יש לי רמקולים גדולים שקצת לא מתאימים לעיצוב.
יש פתרונות או שאני אאלץ לקנות רמקולים שונים לטובת המראה?
הוסף תגובה קישור ישיר

היי תמר

הילה מעצבת פנים 19.04 (09:49)
הפתרון היחיד שאני יכולה לחשוב עליו הוא לנסות לתלות את הרמקולים הגדולים בפינות הקיר בסמוך לתקרה, או לחילופין לקנות רמקולים קטנים ואסתטיים יותר, אולי בגוון הקיר (מניחה שמדובר בגוון לבן) על מנת לעדן את מראה ה"קופסאות" האלה. ואולי לשים אותם בפינה שאני בולטת לעין לדוגמא : במקום להניח אותם על המזנון , נסי להכניס אותם לנישה פתוחה במזנון.
עשיתי זאת אצל לקוחה שהייתה מוגבלת בתקציב והרמקולים השתלבו מצוין.
בהצלחה!

[email protected]
הוסף תגובה

איפה כדאי ללמוד

מאיה 5.04 (11:53)
מתעניינת בלימודי עיצוב פנים. יש לי כבר תואר ראשון בהנדסה ומעוניינת לעשות הסבה.
איפה כדאי ללמוד?
הוסף תגובה קישור ישיר

היי מאיה

הילה מעצבת פנים 19.04 (09:56)
אם יש לך כבר תואר הייתי ממליצה לך לעשות קורס עיצוב פנים לקבלת דיפלומה. משך הלימודים נעים בין 6 חודשים לשנה. (סטודיו B, קווים וכו')
מקומות אחרים שבהם מקבלים תואר (היחיד שנותן תואר בעיצוב פנים הוא המכללה למנהל ) משך הלימודים הם 4 שנים.
מניסיון, חבל על הזמן שלך.
בכל 4 השנים דשים באותם נושאים ומעצבים שוב ושוב חללים שונים- דבר שהיית יכולה לעשות בעצמך עם הניסיון בעבודה מול לקוחות..
[email protected]
הוסף תגובה

עמוד נושא באמצע חדר שינה

חואן 3.04 (20:11)
יש לי עמוד נושא באמצע החדר וחשבתי לנצל אותו לטובת תליית מראה.
מה גודל המראה שכדאי לי להתקין?
על כל אורך העמוד.. על חלקו..?
הוסף תגובה קישור ישיר

בוקר טוב,

ASHIRA 4.04 (11:15)
הוסף תגובה

ריצוף לבית

אבי כהן 3.04 (14:25)
שלום לכולם,
לאחרונה הגעתי לבחירת ריצוף לבית שרכשתי מקבלן ההחלטה שתיכננו לקחת זה ריצוף בצבע קרם עם טקסטורה עדינה לכל שטחי הבית למעט שירותים ומקלחת אורחים וביחידת הורים שבהם בחרנו ריצוף אפור עם טקסטורה דמוי בטון... אשמח לשמוע את דעתכם בנושא האם מקובל לבחור שני צבעי ריצופים והאם הבחירה שעשיתי בסדר?
הוסף תגובה קישור ישיר

מראה מרווח לחדר

אלי עטר 2.04 (13:28)
איזה סוג וגודל של וילון יכול להעניק לחדר מראה מרווח יותר? אני מדבר על חדר שינה, הוא טיפה יותר גדול מחדר סטנדרטי, 9.5 מ"ר, הוא כבר עם מיטה וארון די גדול ושידה, אני רוצה להוסיף וילונות אבל לא כאלה שיהפכו את החדר להראות כמו קופסא,
תודה!
www.teva-vilonot.co.il/
הוסף תגובה קישור ישיר

שלום וברכה.

ASHIRA 2.04 (14:44)
אם יש אפשרות- תלו וילון ארוך, מקו התקרה ועד קו הרצפה, על החלון. הווילון צריך להיות מבד נשפך, בגוון בהיר ואפילו חצי שקוף,
וכדאי שיהיה רחב יותר מהחלון עצמו. וילון כזה ייצור תחושה של גובה ומרחב, וגם של חלון גדול יותר.

ASHIRA'S STUDIO
[email protected]
הוסף תגובה

תודב רבה אשירה (ל"ת)

אלי עטר 3.04 (15:54)
הוסף תגובה

פתרון אסתטי לגב הספה

איה 31.03 (19:43)
אני מעוניינת להציב את הספה בבית עם הפנים לנוף אך זה יוצר מצב שגב הספה מופנה למטבח. יש פתרונות לנושא?
הוסף תגובה קישור ישיר

שבוע מבורך!

ASHIRA 1.04 (22:54)
הוסף תגובה

עיצוב פנים מבנה משרדים

טלי קסלר 30.03 (18:12)
שלום,
יש לי פרוייקט לעצב קומת משרדים של מפעל ייצור. עד היום עיצבתי רק בתים..
אשמח לרעיונות עיצוביים, תמונות, חומרים, חברות שמתמחות בלוחות להפרדת חללים וכל דבר שיכול לעזור..
כמו כן, אם מישהו פה יודע, אשמח לשיתוף פעולה בכל הקשור בכתב כמויות, הכנת מפרטים למכרז וכו...
המון המון תודה!!!
טלי
הוסף תגובה קישור ישיר

תנסי את חברת אינובייט, יש להם המון פתרונות שיתאימו (ל"ת)

בת אל 27.04 (12:45)
הוסף תגובה

שילוב עץ כחלק מעיצוב הבית

אביב 29.03 (15:51)
אני מאוד אוהב עץ כחלק מעיצוב הבית.
באילו אלמנטים מלבד ריצוף וארונות אני יכול לשלב עץ?
הוסף תגובה קישור ישיר

אפשר בקירות , בתקרה , במשטח אכילה במטבח,אבל הכל ת

מוריה 30.03 (11:13)
הכל תלוי כמה ואיך ואיזה סוג עץ וכמה שלא יהיה יותר מדי ושיתאים לכל האוירה בבית, צריך מעצבת פנים שמבינה
ניתן ליצור קשר בהודעה חזרה עם מייל להתכתבות אם רוצים עיצוב פנים במחירים זולים.
הוסף תגובה

מוזמן ליצור קשר

נחמי גולדשמיד עיצוב 31.03 (17:59)
עץ, ובייחוד עץ טבעי על כל גווניו השונים התייצב בתקופה האחרונה בחזית האקססוריז של עיצוב הבית.
אני אישית גם מאד מתחברת לתחושה שהוא יוצר, המשלבת חמימות עם יוקרה.
אפשר לשלב עץ טבעי כמעט בכל אלמנט בבית, החל מהריצוף והארונות שציינת, ועד לאלמנטים כמו קורות עץ בתקרה, במטבח, בשיש, בדלתות ובפרטי הריהוט השונים.
מוזמן ליצור איתי קשר לייעוץ מותאם אישית.
[email protected]
0548485753
נחמי
הוסף תגובה

חיפוי לבנים בהתאם לסוג השיש

אבי 26.03 (19:48)
השיש במטבח שלי עשוי אבן קיסר בגוון אפור. האם לבנים לבנות יתאימו כחיפוי על הקיר?
הוסף תגובה קישור ישיר

בריקים לבנים

אירית הראל-תכנון ועי 27.03 (15:55)
באופן עקרוני, בריקים לבנים יכולים להתאים לשיש אפור. לא ציינת מה גוון ארונות המטבח והריצוף.
הוסף תגובה

תיק עבודות בעיצוב פנים

שרון 24.03 (16:58)
מה צריך לכלול תיק עבודות לטובת לימודי עיצוב פנים?
הוסף תגובה קישור ישיר

דלת לחדר ארונות

בתיה 24.03 (01:57)
שלום, יש לי חדר ארונות שהחלטתי לשים בו ארון רגיל. אני צריכה פתרון לכניסה לחדר ארונות. כלומר:מה אפשר לשים במקום דלת רגילה?.הפתח הוא 70 ס"מ בערך. האם לשים דלת מתקפלת?.תודה
הוסף תגובה קישור ישיר

סגירת פתח

אירית הראל-תכנון ועי 27.03 (15:56)
אפשר דלת הרמוניקה (מתקפלת) או דלת הזזה.
הוסף תגובה