פורום אוטוקאד - AutoCAD

פורום אוטוקאד הינו המקום לשאלות ותשובות הנוגעות לתוכנת אוטוקאד - תמיכה באוטוקד, בעיות שנתקלתם בהן, טיפים וכדומה.
תנאי השימוש בפורום
הודעה חדשה

סטריפ מוכן בעברית

יצחק אדריכלות ועיצוב 22.06 (23:48)
הוסף תגובה קישור ישיר

ה propertis לא עובד לי!!!!!!!!!!!

תמר 22.06 (12:06)
מה יכול להיות?
אני בוחרת אלמנט באוטוקד, ולוחצת ctrl+1 ונפתח לי הפרופרטיס, אך לא מראה לי את הפרטים של הקו.
ברשימה למעלה (ליד ה Quick select) לא כתוב כלום!!!! הרשימה ריקה!!! אפילו לא כתוב 'No selection'
מה יכול להיות? איך מסדרים את זה?????
זה ממש דחוף יש לי עבודה להגיש ואני עובדת כמו חמורה בשביל לשנות ערכים של קוי מידה וכו..
מחכה לתשובה דחוף.
תודות מראש.

הוסף תגובה קישור ישיר

פרופרטיס לא עובד

מיכל 22.06 (12:24)
בדיוק קרה לי לפני שבועיים. מסתבר שזה בגלל שהסרתי בטעות את האוטוקאד 360 (בעקבות הודעה על פקיעת תוקף שלא התעמקתי בה)
הפתרון שנאמר לי הוא לנסות לעשות לעשות RECOVER לאוטוקאד ואם לא יעזור להתקין מחדש.
בינתיים אני עוקפת את הבעיה בדרכים חליפיות.
הוסף תגובה

לא עובד!! (ל"ת)

תמר 22.06 (12:49)
הוסף תגובה

היי 1. יש לי חלל מלא ב hatch ...

מרים 21.06 (15:55)
היי
1. יש לי חלל מלא ב hatch ובתוכו צורה
לא מצליחה לעשות trim ולרוקן את הצורה הפנימית מה hatch?
מה עושים ?

2. יש מספר קויים מחוברים בנקודת קצה ולא מצליחה לחבר אותם ב JOIN ?
מה עושים?
הוסף תגובה קישור ישיר

הנה התשובות שלנו

אר.וי.אם מערכות - תמ 22.06 (08:29)
1. לעשות Trim ל-Hatch לא יעבוד בכל המקרים, עדיף כשבוחרים את ה-Hatch ונפתח ה-Contextual Ribbon של Hatch, לעשות Remove ולבחור את החורים שאנחנו רוצים להוריד ובתנאי שאלה Polylines סגורים או מעגלים. כמובן שזה מתקשר לסעיף 2 של שאלתך

2. כדי לחבר חלקי Polyline יש 3 אופציות: Pedit - Join (יחבר סגמנטים בתנאי שאלו חולקים endpoint משותף ובתנאי שהם נמצאים באותו המישור) ; האופציה הבאה היא Fillet עם רדיוס 0 או עם לחיצה על Shift בעת שבוחרים את הסגמנטים והאופציה השלישית - היא הפקודה Join התנאים הם כמו בשיטה הראשונה.
אר.וי.אם מערכות - צוות תמיכת CAD
הוסף תגובה

תודה אני ינסה...

מרים 22.06 (08:41)
תודה אני ינסה
הוסף תגובה

אוטוקד לא נפתח בקבצים אחרים:

רבקי W 21.06 (11:20)
יש לי אוטוקד 2016 וכשאני פותחת קובץ חדש הוא משרטט יופי אבל כשאני פותחת קובץ קיים ישן הוא מביא לי חלונית כמו שמצורף, ואני לא יודעת מה לעושת!!
כל הקבצים שאני מנסה לפתוח הם קבצים מ2017 שסגרתי על 2013 כדי שלא יהיה לי בעיה,
אשמח אם תוכלו לעזור לי!!אוטוקד לא נפתח בקבצים אחרים:
הוסף תגובה קישור ישיר

נראה לי שאת מנסה לפתוח קבצים אשר נמצאים

יצחק מישאלי 21.06 (15:45)
בכווץ, כגון זיפ ראר וכ"ו אשר נעשה בתכנה אחרת מאשר הזיפ של ווינדואוס.
אם כך, את צריכה לפרוק אותם קודם.
הוסף תגובה

אני מנסה את כל סוגי הקבצים ...

רבקי W 21.06 (15:57)
אם יש לי קובץ זיפ אז אני מחלצת לפני וגם אז זה ככה כותב לי,
ואני מנסה את כל סוגי הקבצים ושום דבר לא עולה לי!
הוסף תגובה

כשה-AutoCAD פתוח...

אר.וי.אם מערכות - תמ 22.06 (07:31)
קחי קובץ DWG מתוך חלון של Windows איפה שנהמצאים קבצי ה-DWG הקיימים ותגררי רותו אל ה-Command Line
הוסף תגובה

בנוסף לאוטוקאד 2016

טליה 22.06 (08:09)
בנוסף לאוטוקאד 2016 גם יש לך התקנה של אוטוקאד 2017 שעבד 30 יום על רישיון trial עכשיו זה נגמר. שאת עושה קליק כפול על dwg, אוטוקאד מנסה לפתוח אותו עם גרסת האוטוקאד האחרונה שנסגרה אצלך במחשב וזה היה 2017 ומה שהוא שואל אותך, איזה רישיון יש לך?
תפתחי את אוטוקאד 2016 מקיצור הדרך בשולחן העבודה ותעשי open לתוכנית ובפעם הבאה שתעשי קליק כפול, הכל יבוא על מקומו בשלום.

הוסף תגובה

כן, נראה שטליה צודקת. לא שמתי לב שזו הודעת אוטוקד (ל"ת)

מישאלי - תמיכה ויישו 22.06 (10:54)
הוסף תגובה

בעיה בתפיסת כל הקווים

maha assad 21.06 (02:17)
כשאני רוצה להעתיק או למחוק קוו לא מצליחה לתפוס אותו כמו שנראה בתמונהבעיה בתפיסת כל הקווים
הוסף תגובה קישור ישיר

קודם תבדקי עם השכבה לא נעולה ע...

iso 21.06 (09:07)
קודם תבדקי עם השכבה לא נעולה עם כן תשחררי
דבר שני ב-command תקישי audit תבחרי ב-yes ותאשרי ב-enter
בחצלחה
הוסף תגובה

למה לא מצליחה לתפוס כל הקווים (ל"ת)

maha assad 21.06 (02:11)
הוסף תגובה קישור ישיר

בעיה בהגדרות עכבר

תמר 20.06 (20:31)
שלום
העכבר כל הזמן נתקע לי במסך של אוטוקאד. אני יודעת שזו לא בעיה בעכבר או בסוללה כי במחשב ברגיל הוא עובד לי מצוין, זה רק משהו בהגדרות.
איני חייבת לציין שהוא לא נתקע בקודקודים של המשבצות (לא F9)
תודה!
הוסף תגובה קישור ישיר

האם העכבר נתקע במעבר מעל אובייקטים...

אר.וי.אם מערכות - תמ 22.06 (08:33)
והוא משתחרר באזור ריק על המסך?
האם יש לך כרטיס מסך מוכר ע"י Autodesk והאם את משתמשת בהאצת כרטיס מסך (Hardware Acceleration)?
הוסף תגובה

והנה עוד צילום מסך שמראה עד כמה האוטוקד משובש

מיכל 111 20.06 (12:01)
ההטש אמור להיות solid ולא קוויוהנה עוד צילום מסך שמראה עד כמה האוטוקד משובש
מיכל
הוסף תגובה קישור ישיר

שלום למיכל 111

אר.וי.אם מערכות - תמ 20.06 (16:11)
חבל שבתמונה לא רואים את כל מסך ה-AutoCAD!
יש סיכוי שאת לא במצב Plan והמבט על מישור ה-XY אינו ניצב לחלוטין? נסי להקליד Plan ופעמיים Enter ןןדאי גם שאת ב-WCS ועשי Plan שוב
כמוכן, וודאי שמצב התצוגה שלך הוא 2D Wireframe
והודיעי מה קורה
הוסף תגובה

האוטוקד השתבש לי!!!!!

מיכל 111 20.06 (11:48)
האוטוקד השתבש לי נורא ואיום - אני מכניסה תמונות ורואים רק את המסגרת.... אני מכניסה קובץ DWF - עם הטשים של solid והם נראים פסים משונים ובודדים...
בהדפסה בwindow עושה שטויות - מצ"ב תמונה כשאני עושה הדפסה + מראה תמונה שלא רואים את תכנה (גם לא בהדפסה!!!!)האוטוקד השתבש לי!!!!!
מיכל
הוסף תגובה קישור ישיר

גיבוי ושימוש בקבצים הנשמרים בענן באופן יומיומי.

אלישבע 20.06 (11:00)
ברצוני להעביר את התיקיות לשרת - ענן שיאפשר לי ולעוד אנשים לעבוד על הקבצים על ידי פתיחה ושמירה חוזרת באופן יומיומי.
מדובר על חומר אדריכלי עם קבצים שונים של DWG, PDF, ועוד אך לא בכמות של משרד ענק.
חשוב לי שהתיקיות יהיו קלות לשימוש וניתן יהיה לגשת אליהם גם במרחק גדול בין המחשבים.
אשמח לשמוע ממי שנהנה מחברה מסויימת - וממה בדיוק.
הוסף תגובה קישור ישיר

גיבוי קבצים וגישה לכול אחד ומכול מקום

iso 20.06 (12:24)
קישור
db.tt/PjXnnyE9

גיבוי קבצים וגישה לכול אחד ומכול מקום
הוסף תגובה

תודה רבה מאוד, אתם לא היחידים שהמלצתם על חברה זו -

אלישבע 20.06 (13:00)
ועוד הבנתי שהיא בחינם.

היא מספיק בטיחותית ?
הוסף תגובה

אם מדובר בשרות חינם יש אופציה הרבה יותר מובנית!

אר.וי.אם מערכות - תמ 20.06 (16:17)
לכל אחד מאתנו אמור להיות Auutodesk ID וסיסמה ואם אין, בהחלט ניתן לפתוח. למעזה אין מגבלה על מספר החשבונות שאפשר לפתוח ועל כן ניתן לפתוח חשבונות לכל הפרויקטים שיש במשרד. עם הכניסה ל-AutoCAD, יש להיכנס לחשבון הרצוי ולשמור את הקובץ לענן. לאחר מכן, ניתן לפתוח מהענן, להוריד למחשב את הגרסה המעודכנת וכד' - שווה לבדוק!
כמובן שניתן להעלות קת כל סוגי הקבצים באופן יזום, להשתמש בזה לגיבוי ולנצל את יכולות הסנכרון מול התחנה הבודדת. התענייני ב-A360 שמגיע עם ההתקנה של AutoCAD או BIM360 עם התקנה של Revit
הוסף תגובה

דרוש שרטט עם נסיון בהכנת תוכניות קונסטרוקציה

איל 20.06 (02:27)
לעזרה דחופה בפרויקט גמר
הוסף תגובה קישור ישיר

1-הדפסה 2-העתק הדבק

עדיאל 19.06 (22:58)
אני צריך להגיש עבודה למחר ויש 2 בעיות
אני צריך בקובץ PDF בשחור לבן ואין לי את האופציה הזאת לא ב monochrome ולא בשום שיטה אחרת. השרטוט הוא על בסיס קובץ שחבר הביא לי ושאני פותח קובץ חדש (בלי שום הגדרות) הוא כן נותן לי אפשרות. שניסיתי לעשות העתק הדבק ולהעתיק לקובץ החדש שפתחתי עוד פעם אין לי את האפשרות להדפיס בשחור לבן.
ועכשיו פתאום גם הדבק אני לא יכול לעשות (רושם לי paste invalid)
תודה1-הדפסה  2-העתק הדבק
הוסף תגובה קישור ישיר

הדפסה

iso 20.06 (09:44)
כשנמצעים בפלוט לחץ על האיכון חץ אדום נפתח חלון PLOT STYLE TABLE EDITOR
שם תבחר את כול הצבעים ותשנה את ה-COLOR לשחור. אני ממליץ לעשות save as
ולתת שם חדש ל PLOT STYLE בהצלחההדפסה
הוסף תגובה

מידות שהתהפכו

ירין 19.06 (22:28)
היי נתקלתי בבעיה באוטוקאד כשאני בעצם מגדירה מידות לקירות או חלל המידה נכתבת לי הפוך למשל אם המידה אמורה להיות 234 היא תופיע לי כ432
אשמח לעזרה בנושא אני לא מצליחה לסדר זאת
הוסף תגובה קישור ישיר

עלייך לערוך את ה-Dimension Style, לגשת ל-Text TAB,

אר.וי.אם מערכות - תמ 20.06 (07:24)
לבחור Text Style לא בעברית ושלא כותב הפוך
הוסף תגובה

ליספ level

מיכל 111 19.06 (15:13)
שלום,
התקנתי את האפליקציה של ליספ עבור מפלסים level - אך הסימבולים שמגיעים נורא קטנים... איך ניתן לסדר זאת לגודל מתאים?
תודה!
מיכל
הוסף תגובה קישור ישיר

מכיוון שמדובר ב-Lisp...

אר.וי.אם מערכות - תמ 19.06 (15:32)
בטוח שהוא מכניס את ה-Block של המפלס ע"י הכנסת קובץ שנמצא במחשב. פתח את ה-Lisp, או חפש אחר הקובץ שיש לו את אותו שם של ה-Block הקטן, פתח אותו ובצע Scale ל-Block ול-Attributtes, שמור ונסה שוב:
בקובץ שלךת בו ה-Blocks קטנים מדי, שנה את שם ה-Block ותפעיל שוב את ה-Lisp עד שתהיה שבע רצון מהתוצאה.
הוסף תגובה

תשחקי עם ערכי המשתנה insunits באופן הבא:

מישאלי - תמיכה ויישו 19.06 (20:18)
תנאי מקדים הוא שהמפלס עדיין לא הוכנס לשרטוט,
ושלא קיים בלוק בשם זהה בשרטוט.
אם תנאי זה לא מתקיים תשני את שם הבלוק בפקודה ren, או תשני את שם הקובץ של בלוק המפלס.
עכשיו
תקלידי insunits ותני לו ערך 0. תכניסי את המפלס עם הליספ.
אם הגודל המתקבל רצוי, יופי תמשיכי לעבוד.
אם לא תבצעי undo עד לביטול הכנסת המפלס (תבדקי שלא קיים בשרטוט)
ותשני שוב את המשתנה.
ערכים נוספים הם 4 ו 5 ו 6 ולא אחרים.
יש עוד הרבה "משחקים" אפשרים עם עוד משתנים, אבל אם לא הלך מה שהצעתי, אז באמת כדאי שתשני את גודל המקור.
הוסף תגובה

המרת קובץ dwf לקובץ dwg אפשרי? (ל"ת)

עדי 19.06 (08:29)
הוסף תגובה קישור ישיר

DWF to DWG

אר.וי.אם מערכות - תמ 19.06 (08:53)
נסה את זה (תכנה להורדה):
www.reacon...AvAZ8P8HAQ

אם יש לך 2017/2018 תוכל ליצור מה-DWF קובץ PDF ברזולוציה גבוהה - לקשור אותו ל-AutoCAD כ-Underlay ולהפוך אותו לשרטוט AutoCAD
מנהלי פורום אוטוקאד

אפליקציות מקצועיות לשרטוט, רכישת אוטוקאד ובריקסקאד שירותי ענן ושירותי מחשוב למתכננים
למידע נוסף: www.rvm.co.il
הוסף תגובה

לחיצה כפולה על הכתב לא נותן לי לשנות אותו.

אני 18.06 (13:59)
רק אם אני משנה בפרופרטיז אני יכולה לשנות.
יש פקודה מסויימת?
הוסף תגובה קישור ישיר

אני, מתבייש בשמך?

אר.וי.אם מערכות - תמ 18.06 (15:00)
שלום אני,
נסה לבדוק את ערכו של משתנה dblclkedit הוא אמור להיות דלוק (ON)
מעבר לכך יש הרבה גורמים שמשפיעים כמו גרסת AutoCAD גרסת Windows ועוד שעשויים להשפיע - תשתדל חוץ מלספר לכולם מה שמך, לצייד אותנו בכמה שיותר פרטים כדי שנוכל לסייע לך כמה שאפשר...
מנהלי פורום אוטוקאד

אפליקציות מקצועיות לשרטוט, רכישת אוטוקאד ובריקסקאד שירותי ענן ושירותי מחשוב למתכננים
הוסף תגובה

אוטוקאד 2009

סיגל 18.06 (12:57)
יש לי סרטוטים בכונן חיצוני ששורטט באוטוקאד 2014 .. כעט אני משרטטת באוטוקאד 2009 האם יש דרך להעלות את השרטוט מהכונן החיצוני ? כי אני לא מצליחה !
הוסף תגובה קישור ישיר

בהחלט יש דרך:

אר.וי.אם מערכות - תמ 18.06 (14:57)
סיגל שלום, את צריכה לעשות ביקור קצר באתר של Autodesk ולחפש שם תכנה לצפייה והמרה של קבצים בשם DWGTrueView - הנה הקישור הישיר להורדה למחשב:
www.autode...wg/viewers

אחרי הורדה והתקנה בהתאם למחשב שלך תוכלי לגשת ל: DWG Convert - לעבור ל-Files Table שם תוכלי לראות גרסה נוכחית/גרסה אחרי המרה - תוכלי לבחור בפעם אחת את כל הקבצים בגרסה 2014 (בחלון של Windows) ופשוט לגרור אותם אל תוך ה-Files Table בתוך ה-DWG Convert - קיימים כבר Conversion Setups מוכנים המגיעים עם התכנה ובמקרה שלך את צריכה לבצע המרה ל-2007 (כדי שהקבצים יוכלו להיפתח ב-2009 - שימי לב! ה-Conversion Setup הזה מוגדר In-place והוא יבצע המרה ישירה במקום בו נמצאים הקבצים! אם תרצי שיהיו לך גם את הקבצים ב-2014 וגם ב-2007, יהיה עלייך ליצור Conversion Setup חדש בו במקום in-Place תשתמשי ב-Folder ואז תוצאות ההמרה יילכו למחיצה שתגדירי מבלי לגעת בקבצים המקוריים
מנהלי פורום אוטוקאד

הוסף תגובה

אוטוקאד 2009 סידור התוכנה

סיגל 18.06 (11:52)
כל המסך מאוד קטן אני לא יכולה לקרוא ביכלל מה אני כותבת בשורת כתיבה למטה איך מגדילים את כל המסך והאייקון ? שאלה נוספת איך אני מבטיחה שאני אל סנטימטרים ?
הוסף תגובה קישור ישיר

סיגל שלום, האם מדובר במחשב חדש?

אר.וי.אם מערכות - תמ 18.06 (15:03)
האם במקרה מדובר במחשב נייד?
יש סיבה מיוחדת לעבודה ב-2009?
אם תספקי את המידע הזה, אעשה מאמץ כדי לעזור אבל כרגע אני באפלה...
מנהלי פורום אוטוקאד

הוסף תגובה

למי שחיפש- רשימת שכבות ועוביי קווים לאדריכלות.

תמר 18.06 (11:06)
כדי להתחיל נכון- אי הייתי עושה קובץ בסיסי עם הרשימה הזו בשכבות עם שמות מסודרים ועוביי קווים.ועל זה פותחת כל קובץ חדש ב- שמור בשם.למי שחיפש- רשימת שכבות ועוביי קווים לאדריכלות.
הוסף תגובה קישור ישיר

תקיעת האוטוקאד בפקודם F8

גילי 17.06 (22:50)
שלום וברכה יש לי אוטוקד 2013 , וכשאני בוחרת בפקודה F8 האוטוקאד נתקע לי לכחצי דקה לפחות ,
כבר ניקיתי את הקובץ מליון פעמים על ידי פארג' יש לזה פיתרון? תודה רבה
הוסף תגובה קישור ישיר

יש להקליד TEMPOVERRIDES ולתת ערך 0 (ל"ת)

אר.וי.אם מערכות - תמ 18.06 (08:18)
מנהלי פורום אוטוקאד

הוסף תגובה

בלוק עם אטריביוט

idobrickner 17.06 (16:04)
היי,

מישהו יכול להסביר לי איך אני מייצר בלוק עם אטריביוט באופן כזה שבכל מקום שאני מציב את הבלוק הוא מראה לי את הקורדינטה? לצורך מפלס אוטומטי.
הוסף תגובה קישור ישיר

בהחלט:את הערכים של X ו-Y יש לצטט באמצעות Fields

אר.וי.אם מערכות - תמ 18.06 (08:32)
אם ה-Block יכלול נקודה, תוכל כשאתה יוצר את ה-Attribute, ליצור Fields המצטטים לפי הסדר את Position X ואח״כ את Position Y של הנקודה - לאחר שתכניס את ה-block בכל פעם שתעשה Regen/Save/Plot יתעדכנו ערכי הקואורדינטות בהתאם - מיותר לציין שיש להימצא ב-WCS כדי לקבל קואורדינטות אמיתיות ועוד משהו קטן לפני סיום: ב-Dialog Box של ה-Fields, יש לקבוע באמצעות Additional Format את ה-Factor עבןר היחידות שכן, במקור AutoCAD יצטט את הערכים במ״מ - אם תרצה ב-מ׳ יש להכניס Factor של 0.0001
מנהלי פורום אוטוקאד

הוסף תגובה

אם שכחת, מפלס הוא ערך יחסי של נתון ה"Y" של נקודה מ

יצחק מישאלי 18.06 (09:13)
מסויימת ביחס לנקודה אחרת, כאשר ניתן בשרטוט 2D.
מה שאתה מציע זה ערך X ו Y (וגם Z) מוחלט של נקודת האינסרט של הבלוק.
לא נראה לי שבשיטה כזו יקבל מה שביקש.
הוסף תגובה

כיוון שעידו כתב קואורדינטה ולר מפלס יחסי...

אר.וי.אם מערכות - תמ 19.06 (07:37)
אני משער שהוא מחפש את הערכי ה-X, ה-Y וה-Z של נק׳ בשרטוט - במצב הקרוי תכנית או תנוחה(לא מפלס בחזית/בחתך) אבל אני משער שהוא יוכל להגיב בעצמו לתגובה שלנו. בתכנית מעוגנת לרשת, הקואורדינטות תהיינה אבסולוטיות ולא יחסיות - אפשר אגב, כם בחזית למקם את ה-0.00 של המבנה ב-Y=0 כך שגם המפלסים יהיו אבסולוטיים
מנהלי פורום אוטוקאד

הוסף תגובה

תמיד קח בחשבון שלרוב השואלים שוגים במונחים. לגבי מ

יצחק מישאלי 19.06 (10:35)
מיקום ב - 0.00, מה יהיה עם שאר החתכים/מבטים/חזיתות?
הוסף תגובה

יצוא קובץ אוטוקאד להדפסה בגודל אמיתי

טל כהן 17.06 (15:37)
אהלן, הכנתי קובץ עם תוכניות וחתכים שגודלו הוא 3 מ' על 90 ס"מ, אני רוצה לייצא אותו כקובץ PDF בגודלו האמיתי ככה שפשוט אוכל לבוא למכון העתקות ולהדפיסו, כרגע כשאני עושה פשוט export רגיל הוא ממש לא קרוב למידות שהגדרתי, אשמח לעזרה..
תודה רבה!
הוסף תגובה קישור ישיר

לא מכיר Export יש להדפיס ל-PDF

אר.וי.אם מערכות - תמ 18.06 (08:34)
ההדפסה תיהיה של ה-layout ב-1:1 במיליממרטים לאחת המדפסות הבאות:
DWGtoPDF או AutoCAD PDF High Quality
מנהלי פורום אוטוקאד

הוסף תגובה

פרט בשרטוט

izhak14 16.06 (19:27)
מה נהוג ? רוצה להוסיף פרט של חלק משרטוט שהוא 1:50 האם הפרטי יהיה בקנמ 1:1 או 1:50
הוסף תגובה קישור ישיר

פרט הוא הגדלה שמאפשרת לפרט איזור בשרטוט

אר.וי.אם מערכות - תמ 18.06 (08:41)
קנה המידה של הפרט נגזר מרמת הפרוט הדרושה
הפירוט ייעשה ב-AutoCAD באמצעות Viewport שרואה את החלק הרצוי ממרחק קרוב יותר - במציאות 1:1 או 1:5 למשל אך באמצעות כלי Annotation Scale וניהול שכבות בתוך ה-Viewport תוכל להוסיף מידע שלא ייראה בתכנית עצמה וכל זה משורטט בדוגל האמיתי בדיוק כמו התכנית עצמה
מנהלי פורום אוטוקאד

הוסף תגובה

ראה דוגמה (ל"ת)

iso 18.06 (09:15)
ראה דוגמה (ל"ת)
הוסף תגובה

HATCH לעץ בצורה פשוטה

izhak14 16.06 (19:00)
איך מורדים/מתקינים באופן פשוט HATCH לעץ או היכן נמצאת ספריה SUPPORT
הוסף תגובה קישור ישיר

מצאתי את SUPPORT

izhak14 16.06 (19:13)
לא מצליח לפגוש את הHATCH באוטוקאד היכן לשונית CUSTOM ?
הוסף תגובה

שיבושים בקובץ

שרית 16.06 (00:10)
הי, יש לי מספר שאלות:
1. בקובץ שעבדתי עליו כבר תקופה ארוכה יחסית נעלמו כל המילויים (HATCH) בלי שום סיבה נראית לעין, אם יש למישהו מידע על מצב כזה אשמח לקבל, וכן אני לא מצליחה למלא שום דבר בHATCH.
2. כל אובייקט שאני לוחצת עליו נפתח אוטומטית quick properties של האובייקט. איך מבטלים את זה?
3. בשיטוט קווים מיושרים בזוית 90 מעלות נוצרות קשתות בזמן המתיחה של הקו. גם את זה אשמח לדעת איך מבטלים...
תודה מראש ומקווה שמובן
הוסף תגובה קישור ישיר

שיבושים בקובץ..?!??

אר.וי.אם מערכות - תמ 16.06 (09:59)
לחצי כפתור ימני ובחרי באופציה Quick Select - ברשימה נסי לאתר את ה-Hatch Patterns שנעלמו - אם את מוצאת, אז כנראה הערכים שלהם גדולים מדי מגדי להראות אותם - נסי לשנות את ערך ה-Scale או לעבור לסוג שונה כמו Solid למשל - אם את לא מוצאת את ה-Hatch Patterns, המי לייצר אותם אחד אחד קודם כל ע״י Select Objects ולא ע״י Pick Points

לגבי ה-Quick Properties - אני ממליץ בחום להשתמש אבל אם בכל זאת תרצי לכבות - תוגלי לאתר את הכפתור ב-Tray למטה מימין (צורת דף) או לכבות באמצעות Control + Shift + P או להקליד QPMODE 0

השאלה השלישית כלל לא מובנת, תוכלי להסביר?
מנהלי פורום אוטוקאד

הוסף תגובה

תנסי לבדוק בערכים של הhatch באיזה שכבה זה עושה.

תמר 18.06 (09:53)
לפעמים השכבה הזו לא בשימוש וכשתדליקי אותה תגלי כמה יש לך בשרטוט.
בקשר לשאלה 3- תנסי ללחוץ F12. אם הבנתי אותך נכון
הוסף תגובה

תודה רבה לשניכם!

שרית 18.06 (15:03)
עזרתם לי מאד...
את ה"האטצ'" לא הצלחתי להחזיר... לא נורא אבל את השאר הצלחתי לסדר בזכותכם:-)
הוסף תגובה