פורום אוטוקאד - AutoCAD

פורום אוטוקאד הינו המקום לשאלות ותשובות הנוגעות לתוכנת אוטוקאד - תמיכה באוטוקד, בעיות שנתקלתם בהן, טיפים וכדומה.
תנאי השימוש בפורום
הודעה חדשה

אקסרף...

עדי 18.01 (11:08)
למה שאני עושה לאקסרף - UNLOND הוא חוזר כשאני פותחת מחדש את הקובץ?
הוסף תגובה קישור ישיר

אחרי ה-Unload שמרת את השרטוט,....

sophisticadd 18.01 (13:50)
...וכשאת פותחת הוא חוזר? תבדקי שוב אם שמרת את הקובץ! אם זה לא זה, תחזרי לכאן!
Danny Korem | sophisticadd.com | "Distilling Exactly the CAD Knowledge of Your Needs"
הוסף תגובה

מה ההבדל בין לכבות ללהקפיא שכבה??

דניאל 18.01 (10:12)
ואותה שאלה גם לגבי בלוק ואקסרף?....
תודה רבה!
הוסף תגובה קישור ישיר

2 השאלות שלך גדולות מדי כדי לתת תשובה בפורום...

sophisticadd 18.01 (10:19)
עם זאת אענה לך כך:
כשאתה מכבה שכבה היא עדיין משתתפת בחישוב לצורך רענון המסך שהוא הקשר בין מסד הנתונים של השרטוט ואילו כשאתה מקפיא שכבה היא אינה משתתפת בחישוב
Block הוא אובייקט פנימי השמור בקובץ השרטוט הנוכחי שלך ואילו XREF הוא קובץ שרטוט אחר המצורף לשרטוט שלך (למשל כדי לשמש כרקע) במקרה של XREF, 2 מסדי הנתונים של שני הקבצים אינם מתערבבים זה בזה אפילו אם יש שכבות בשמות זהים, Blocks שונים במהות עם שם זהה וכד'
Danny Korem | sophisticadd.com | "Distilling Exactly the CAD Knowledge of Your Needs"
הוסף תגובה

דני תודה. לאור ההסבר- איך כד...

דניאל 18.01 (10:30)
דני תודה.
לאור ההסבר- איך כדאי להתנהל בבלוק ואיך באקסרף, כאשר רוצים לכבות שכבה?
הוסף תגובה

שכבות ב-Block מול שכבות ב-XREF

sophisticadd 18.01 (10:40)
קודם כל Block הוא אלמנט ספריה (מזגן/עץ/אוטו/פסנתר ודכ') הוא בנוי ב-Layer 0 כדי שידע לרשת תכונות כמו צבע וסוג קו מהשכבה בו הו יוכנס. כל דבר אחר הוא לא Block אלא כדאי שיהיה Group בעיקר אם מדובר בצורך במניפולציה גאומטרית כמו תמונת ראי של דירה בבנייה רוויה
לפעמים נכין Block שיש בו רכיבים בשכבות שונות (למשל לצורך פירוט על פי קנ"מ ואז, העבודה עם השכבות היא כיבוי והדלקה לעומת כל זה ב-XREF כדאי להקפיא שכבות בעיקר בנגיעה כדי שלא יהיה צורך לברר מה שם השכבה אלא ללכת על ה-Visual
הוסף תגובה

בבקשה דחוף! נמחק האקסרף!

מרים 17.01 (10:49)
יש לנו תכנית קומת קרקע שמשמשת גם כפיתוח כשכמה שכבות האצ' דלוקות בתוכה.
ברקע ישנו גם אקסרף שמכיל בתוכו כמה אקסרפים יחד.
אני מגדירה סטטוס ב-לייר סטטס מנג'ר אחד לפיתוח ואחד לקרקע.
למה כל פעם שפותחים את הקובץ ועוברים מסטטוס לסטטוס האקסרף נמחק?? מה הקשר ביניהם?...
ההאצים נמצאים לא בתוך האקסרף!
הוסף תגובה קישור ישיר

כמה המלצות בנוגע לעבודה עם XREFs ובכלל

sophisticadd 17.01 (11:00)
1) לגמרי לא רצוי להכניס XREFs המכילים עוד XREFs בתוכם - הרבה יותר כדאי לקרוא לכמה XREFs בנפרד
2) עבודה עם LAyer States הרבה יותר מסובכת מעבודה עם Views - ה-Named View שומר בתוכו גם את מצב השכבות, גם את ה-Annotation Scale, גם את ה-UCS ובקליק אחד ישחזר את כל אלה ב-Model ו/או בתוך Viewport ב-Layout
3) שווה להשקיע כמה דקות כדי לפתור את הבעיה ע"י הפרדת הקבצים והכנסתם כ-XREFas בודדים ויצירה של כמה Named Views לשחזור מיידי והנ נקודה למחשבה: אם סטטוס השכבות מייצר 2 מוצרי שרטוט שונים (כמו במקרה שתארת כאן, למה לא ליצור 2 Layouts שונים שבכל אחד יש Viewport עם ה-View הנכון ולהחזיק את שני המצבים כך שהם תמיד מוכנים. אפרופו Views ו-Viewports, במקרה כזה מאוד כדאי לעשות Double Click על ה-Viewport ולעבוד במצב שנקרא Maximized Viewport שזה בדיוק כמו לעבוד ב-Model אבל לפי מה שנקבע ב-Viewport...
הוסף תגובה

תודה! איך עובדים עם Named View ?

מרים 18.01 (11:19)
LAyer States היופי שאפשר בלחיצה אחת ליצור קבוצה של שכבות שיעלמו....
האם אפשר לעשות זאת גם עם ?Named View
הוסף תגובה

Xref

תמר 16.01 (21:31)
שלום , בעבודה עם xref , האם יש אם אפשרות להשתמש ב -show/hide lineweight רק עבור קובץ xref מסויים ? כי כשאני לוחצת עליו זה חל על הכל .
הוסף תגובה קישור ישיר

Lineweight דולק או כבוי על השרטוט כולו אך מצד שני,

sophisticadd 16.01 (22:39)
בגלל שבכל Viewport אפשר לשלות בצבע, עובי, סוג הקו של השכבה וכד' אפשר ליצור Viewport ובו כל השכבות של ה-XREF, תהינה מודגשות לעומת שכבות אחרות בשרטוט, הכל לפי הדימיון והגבולות של עצמנו
הוסף תגובה

לשלוט במקום לשלות (ל"ת)

sophisticadd 17.01 (07:52)
הוסף תגובה

מסגרות ה-VIEWPORTS

עדי 16.01 (13:50)
אם אני לא רוצה שיראו את מסגרות הויופורטס מה עושים??
אם זה דפפוינטס אז לא רואים אותם בהדפסה...
הוסף תגובה קישור ישיר

קודם כל ממש לא מומלץ להשתמש ב-Defpoints

sophisticadd 16.01 (13:59)
ניתן ליצור 2 שכבות שונות עבור Viewports
נגיד VP ו-VP_FRZ כאשר השנייה קפואה באופן טבעי
מייצרים את ה-Viewports תמיד ב-VP וכשרוצים להעלים את המסגרות פשוט מעבירים ל-VP_FRZ
כמובן שלפי השיטה הזאת, גם לא רואים בעבודה וגם לא בהדפסה - אפשר לראות בעבודה ושהשכבה לא תצא להדפסה אך לדעתי לא ניתן לעשות הפוך כלומר - השהמסגרת תודפס אך לא יראו אותה במהלך העבודה. שווקא במהלך העבודה אנחנו אמורים לראות את ה-Viewport כי לא פעם נצה לבחור במסגרת...
הוסף תגובה

Viewports

iso 17.01 (07:49)
לא צריך שני שכבות אני עובד כך
מכין שכבה בשם Viewport בשכבה הזו מגדיר צבע למשל 40 ומדליק את לא להדפסה
זה הכול. אתה רואה את הגבולות של ה- Viewport שזה מה שצריך להיות.
ובהדפסה לא רואים את ה-Viewport ב ה צ ל ח ה
הוסף תגובה

דחוף עזרה בלייאאוט!!

עדי 16.01 (13:33)
איך עושים זוית אחרת ממה שיש במודל בלייאאוט?????
תודה!!
הוסף תגובה קישור ישיר

בתוך ה-Viewport ניתן לקבוע UCS אחר מאשר ב-Model

sophisticadd 16.01 (13:53)
נגיד שהעבודה ב-Model היא באמצעות UCS שקבענו כדי שיהיה נוח לעבוד בקווים אורטוגונליים אנכיים ואופקיים. לעומת זאת, בנייר אנחנו מעוניינים להצפין את המפה או התכנית כך שהחלק העליון של הדף הוא הצפון. בתוך ה-Viewport יוצרים UCS רצוי (למשל ע"פ object) ובאמצעות הפקודה Plan מצפינים (בדרך יש לדאוג להחזיר את הקנ"מ למוטב - שכן הפקודה Plan תמיד תעשה Zoom Extents בתוך ה-Viewport או לחלופין ב-Model. בכל Viewport יכולך להיות UCS אחר ובודאי שונה מזה שב-Modelבתוך ה-Viewport ניתן לקבוע UCS אחר מאשר ב-Model
הוסף תגובה

התקנת סרגל gbund

מיכל מודלים 16.01 (13:01)
שלום,
האם למשהו יש את ההתקנה של סרגל gbund ?
אני חייבת את זה בדחיפות...

תודה רבה!
הוסף תגובה קישור ישיר

אם אני לא טועה, זה של Omnitech/Team

sophisticadd 16.01 (14:06)
תפני אליהם ואם רכשת תכנה או חוזה תחזוקה - תקבלי את התכנה (היא מוגנת קוד)
הוסף תגובה

קווים שמופעים לי באוטקאד

אלעד 16.01 (09:11)
שמו לי על המחשב אוטוקאד 2016.הורדתי קובץ שעשיתי..על התוכנית יש קווים כאילו קשקשו עליה..איך אני מוריד את הקווים? מצורפת תמונה..תודה מראש..קווים שמופעים לי באוטקאד
הוסף תגובה קישור ישיר

אלעד, כל מה שאתה צריך לעשות, זה למצוא את הספידומטר

sophisticadd 16.01 (11:31)
הכחול שמופיע בצד ימין למטה, זה מכניס אותך למקום שנקרא Graphicsconfig אם לא מצאת, אתה מוזמן להקליד ולכבות את ההאצה לפי התמונה הבאה:אלעד, כל מה שאתה צריך לעשות, זה למצוא את הספידומטר
הוסף תגובה

Hatch

1tamar 16.01 (02:07)
הי,
לאחרונה כשאני ממלאה שטח בHatch כשאני בוחרת אח"כ זה בוחר לי גם את כל הקווים שגובלים בו. איך מבטלים את זה?Hatch
הוסף תגובה קישור ישיר

כשה-Hatch הוא אסוציאטיבי, מי ששולט בבחירה של

sophisticadd 16.01 (07:21)
ה-Hatch כולל או לא מעטפת ה-Hatch הוא משתנה בשם Pickstyle - כדאי לך לבדוק ב-Help את כל האופציות
הוסף תגובה

עידכון בלוק edit block

ריבי 15.01 (21:09)
edit block החלפתי תוכנה והפקודה לא עובדת כאן ניסיתי עם pickfrist ןלא עובד
מישהו יודע איך לעזור לי?
הוסף תגובה קישור ישיר

בחרי ב-Block ולחצי כפתור ימני

sophisticadd 16.01 (07:23)
האם יש את האופציה Block Editor?
הוסף תגובה

בלוקים

עליזה 15.01 (17:36)
משום מה אני לא מצליחה לפוצץ את הבלוקים, מה עושים?
הוסף תגובה קישור ישיר

פיצוץ בלוקים

רונה 15.01 (18:49)
בפקודה בלוק תבחרי את הבלוק אותו את לא יכולה לפוצץ ותדליקי את allow exploding ואשרי עם OK. יש מצב שזה ישתול לך את הבלוק ב 0,0 אותו תמחקי.
הוסף תגובה

עבד מצוין תודה רבה, איך אני מס...

עליזה 15.01 (19:46)
עבד מצוין תודה רבה, איך אני מסדרת בסרגל פקודות שברגע שאני לוחצת על תחילת פקודה זה יתן לי כמה אפשרויות?
הוסף תגובה

לא הבנתי, תני דוגמא (ל"ת)

רונה 15.01 (19:56)
הוסף תגובה

בהתחלה כשסדרתי את האוטוקאד על ...

עליזה 15.01 (20:20)
בהתחלה כשסדרתי את האוטוקאד על המחשב היתה איזו אפשרות להכניס לחלון הפקודות למטה אופציה שכאשר אני לוחצת על תחילת פקודה, מופיע לי בחלון קטן עוד פקודות שמתחילות באותה אות, ככה שיותר מהר אפשר למצוא את הפקודה המבוקשת. כעת אני עובדת על מחשב אחר ששם רק כאשר אני כותבת את כל הפקודה אז האוטוקאד נותן לי אותה. אני לא זוכרת איך לסדר את זה שוב. זה פשוט יותר נח.
הוסף תגובה

inputhistorymode = 15 (ל"ת)

רונה 15.01 (21:33)
הוסף תגובה

הגדרות באוטוקאד

נוגה 15.01 (13:36)
שלום, משהו שהשתבש לי בהגדרות באוטוקאד, איני יכולה להשתמש בפקודות Delete דרך המקלדת או לסמן מספר אובייקטיבים, לכפיל, להזיז, לעשות אפקט מראה וכו' כפי שהיה קודם לכן, אלא רק ללחוץ על פקודה ואז אובייקט. מה השתבש ואיך אני משחזרת הגדרות כםי שהיו קודם לכן?
תודה,
נגה
הוסף תגובה קישור ישיר

pickfirst =1 (ל"ת)

רונה 15.01 (18:44)
הוסף תגובה

תודה...

נוגה 16.01 (08:26)
תודה
הוסף תגובה

לגבי DEFPOINTS !! מי יודע??

עדי 15.01 (12:35)
יש לנו קוים בשכבת DEFPOINTS במודל ,
אנחנו עושים איזולייט ואז אי אפשר לגעת בהם, לא לבחור ולא כלום... (והם לא נעולים)
למה זה??
תודה רבה!
הוסף תגובה קישור ישיר

Layer Defpoints אינו מיועד למשתמש

sophisticadd 15.01 (12:50)
זאת שכבה של התכנה המיועדת למתן מידות- Defpoints אלו Definition Points של המידות - היא לא מיועדת למישמוש של המשתמש- כל שכבה רצויה אפשר לגרום לה להיות לא להדפסה (הסיבה ההיסטורית לשימוש ב-Defpoints) אפשר ליצור שכב לר להדפסה ולהעביר לשם את מה שבטעות שמת ב-Layer Defpoints
הוסף תגובה

הבנתי, תודה ישר כח (ל"ת)

עדי 15.01 (13:07)
הוסף תגובה

defpoit

ריבי 15.01 (21:04)
שכבת הdefpoint עובדת רק עם שכבה "0" אפס ואז אפשר להזיז או להשתמש בשכבה הזו
בדרך כלל כשכבה לא להדפסה
הוסף תגובה

גם בשיכבה 0 לא משרטטים. השיכבה הזו משמשת לבלוקים (ל"ת)

iso 15.01 (17:15)
הוסף תגובה

בלוקים של כלים נהפכים למשהו אחר

אסתי לוין 14.01 (22:04)
הורדתי בלוקים של כלי מטבח , וכשאני מעתיקה זאת לקובץ שעליו אני עובדת זה נהפך לברזים
הוסף תגובה קישור ישיר

יש כפילות בשם ה-Block

sophisticadd 15.01 (08:30)
עש להיכנס ל-Rename > Blocks
לבחור ב-Block המיועד לשינוי שם ולשנות שם. כמובן שאת כל אלה יש לעשות לפני ההכנב של ה-Blocks שהורדת לתוך הקובץ
הוסף תגובה

תבניות במקום טקסט

רננה 14.01 (13:19)
שלום לכולם
קיבלתי קובץ וכל הטקסט מופיע בתבניות מלבניות.
איך מתקנים זאת?
הוסף תגובה קישור ישיר

מלבנים במקום טקסט

iso 14.01 (16:39)
תלחצי אל מקש F1
יפתך חלון HELP

בשורת החיפש תקישי את הטקסט
הזה Rectangle instead of text
הוסף תגובה

יש לכבות את QTEXT

sophisticadd 15.01 (08:27)
לשהות ערך מ-1 ל-0
הוסף תגובה

הפקודות נעלמו

מנדי 13.01 (22:15)
היי,
מי יכול לעזור לי דחוף, נעלמו לי כל הפקודות ממסך העבודה, איך אני מחזיר אותם? דחוףףףףףףףףףףףהפקודות נעלמו
הוסף תגובה קישור ישיר

Ribbon ו-Enter - אם לא עזר...

sophisticadd 14.01 (07:28)
לעבור ל-Workspace אחר מהרגיל וחוזר חלילה
הוסף תגובה

איך מוחקים שכבה אחת בודדה?

rdahan770 11.01 (21:26)
אני רוצה להקל על הקובץ משכבות שאינם בצורך (כיוון שאני מעבירה לסקצאפ צריכה רק חלק) ,הבעייה שבגלל שהן קיימות בשירטוט זה לא נותן לי למחוק לא בדלייט ולא באיקס בליירס .
יש לכם מושג איך מוחקים שכבה בודדת?.
תודה מראש.
רבקהד
הוסף תגובה קישור ישיר

בוחרים בשכבה ולוחצים כפתור ימני...

sophisticadd 14.01 (07:33)
בוחרים באופציה ....Merge selected layer(s) to ובוחרים בשכבה קיימת - לבסוף השכבה הנבחרת נמחקת.
דרך נוספת היא, לבחור את כל הרצוי בקובץ ולהעביר לחלון של קובץ חדש ריק - השכבות שלא בשימוש תימחקנה
הוסף תגובה

שמירת קובץ כ-PDF

Adir Hamo 11.01 (14:59)
שאני שומר קובץ כPDF לוקח לו זמן עד שהוא מאפשר לי להיכנס לפקודת הדפסה ולשמור PDF חדש.
למה יש זמן שהייה בין לבין אני מכיר שברגע ששמרתי זה נשמר ואפשר יישר לפתוח לשמירה חדשה.
תודה!
הוסף תגובה קישור ישיר

PDF ב-AutoCAD מייצרים אך ורק עם...

sophisticadd 14.01 (08:01)
Driver מקורי של Autodesk (או DWGtoPDF עד גרסה 2015 או AutoCAD PDF מאז )
הולכים להפקה או הדפסה ובוחרים את אחד שני אלה - מדפיסים והקובץ ישר נפתח ב-Adobe Acrobat Viewer
משם ניתן לשלוח למדפסת...יתר הדברי שכתובים בשאלה אני ממש לא מבין, תוכל להבהיר אם התשובה שלי לא עזרה לך
הוסף תגובה

נעלם שורת הפקודות למטה

Levi Ben Yossef 11.01 (11:25)
שלום לכל התותחים!!!

נעלם לי שורת הפקודות למטה

מישהו יודע איך אפשר להחזיר אותו?
הוסף תגובה קישור ישיר

Control + 9 (ל"ת)

sophisticadd 11.01 (11:30)
הוסף תגובה

תודה רבה!!!!!

Levi Ben Yossef 11.01 (11:32)
עובד!!!!
הוסף תגובה

convert ellipse to polyline

דידי 11.01 (10:57)
היי,
נתקלתי בבעיה שלא מצליחה לפתור..
יש לי שרטוט עם הרבה קווים ששורטטו בEllipse ואני צריכה להפוך אותם לpolyline.
ניסיתי לפוצץ ואז את פקודות PEDIT וFLATTEN לא עזר.. עדיין הקווים נשארים ELLIPSE
מה עושים??
הוסף תגובה קישור ישיר

יש בהחלט אפשרות אך היא מעט מסובכת - לעקוב במדויק!

sophisticadd 11.01 (11:30)
1) לשנות את הערך של PLINETYPE ל-0 (אם הוא על 1)
2) ב-Command Line יש להקליד את הפקודה DXFOUT
3) לעשות Save As לפי AutoCAD R12/LT2DXF(*.dxf).
4) לבחור את האליפסות וליצור את קובץ ה-DXF
5) למחוק את האליפסות מהשרטוט או להעביר לשכבה קפואה
6) לגשת ל-Insert > Browse ולאתר את קובץ ה-DXF שיצרת להכניס ל-0,0
7) לפוצץ את הקובץ שהוכנס (כי הוא כרגע Block בשרטוט
8) לעשות Purge ל-Block ולשמור את השרטוט
הוסף תגובה

Entities to Polylines

Ran 11.01 (12:48)
Entities to Polylines
This command converts selected lines, arcs, circles, 3DFaces, ellipses, splines, multilines, regions and solids into individual polylines. Use Join Nearest to convert adjoining lines and arcs into continuous polylines.

הוסף תגובה

עבודה בתלת מימד

הדר ספיר 10.01 (17:45)
שלום,
יש לי שתי בעיות באוטוקד שלדעתי קשורות זו לזו

הראשונה היא שנעלמו לי החצים של כיוני הרוחות (העיגול שנמצא בצד ימין למעלה)
והשניה היא שמסתבר שאני עובדת בתלת מימד, כשאני מעבירה שרטוטים לתוכנות תלת מימד הם עוברים בצורה עקומה. וגם יש קווים שאני לא מצליחה לעשות להם TRIM או FILLET וכנראה הם פשוט לא נמצאים באותו המישור.
מישהו מכיר את הבעיה ויכול לעזור?
הוסף תגובה קישור ישיר

בעיה בעיה פתרון פתרון

sophisticadd 10.01 (22:08)
עברי ל-View TAB ולחצי על כפתור ה-View Cube -במידה והקוביה לא חוזרת:
OPTIONS>3D Modeling ומשמאל למטה לעשות check על 2D Wireframe Visualstyle מתחת לכותרת Display the ViewCube
על מנת לשמור על ערך 0 ל-Z הקלידי OSNAPZ ושני ערך מ-0 ל-1
הוסף תגובה

שימוש בפקודת purge העלימה לי את השכבות

גולדשמידט אדריכלות ו 10.01 (10:58)
משהו משונה מאד קרה לי... ניסיתי להקל על קובץ והשתמשתי בפקודת PURGE. כשפתחתי את רשימת השכבות כל שמותץ השכבות נעלמו , ונשארה רק שכבה אחת. שכבת WALL ושאר השכבות ששייכות לXREF. שהן לא פעילות. אני עדיין מתרגלת לאוטוקאד 2016 ולא ראיתי תופעה כזאת לפני כן. בUNDU לא הצלחתי לשחזר את השכבות. יש לציין שכאשר אני עומדת על כל אלמנט בשרטוט הרשימה מראה את השכבה שלו אבל אחר כך נעלמת. מה פשר הדבר המשונה הזה?
שגית גולדשמידט-אדריכלית
052-6052266
הוסף תגובה קישור ישיר

הפתרון יפתיע אותך

sophisticadd 10.01 (16:28)
קודם כל כל דבר שיש בו תוכן לא יעלם משרטוט בעת שאנחנו עושים Purge - על כן, מאוד לא סביר שהשכבות נמחקו. יותר סביר - לעומת זאת - שיש לך כרטיס מסך שאינו נתמך על יד בית התכנה אך ההאצה שלו מופעלת. כדי לכבות את ההאצה, יש לאתר ספידומטר בחלק הימני התחתון של המסך וללחוץ עליו כפתור ימני, ללחוץ על השורה Graphics Performance ולכבות את הכפתור שימין למילים Hardware Acceleration
זה כנראה יפתור את הבעיה ותשובי לראות את כל השורות בחלון ה-Layer Properties Manager
הוסף תגובה

purge

רונה 10.01 (16:37)
אני כמובן לא יכולה לסתור את מה שאת מספרת וצר לי לשמוע שזה מה שקרה לך אבל אני רק יכולה להעיד שמניסיוני הרב מעולם לא קרה לי או שמעתי על דבר כזה, תמיד purge מוחק רק שכבות שאינם בשימוש וגם undo מבטל את פעולתו.

הוסף תגובה

קו מרוסק

1tamar 10.01 (01:49)
הי,
כשאני מגדירה קו כמרוסק הוא נראה כך רק אם ממש מתקרבים אליו (קיווקוו קטנטן), בהדפסה זה יוצא בסדר אבל זה מקשה על השרטוט (כל הזמן צריך לבדוק אם הקווים אכן מקווקווים או לא). יש אפשרות להגדיר מרחק רב יותר בין הקווים?
תודה רבה!קו מרוסק
הוסף תגובה קישור ישיר

קו מקווקו

רונה 10.01 (16:02)
עם פקודת ltscale את יכולה להגדיל את הרווח בין הקיווקווים אבל את אומרת שבהדפסה זה בסדר אז אם תגדילי את זה, זה יהיה לא טוב.
הוסף תגובה

הפתרון קשור ל-2 פרמטרים:

sophisticadd 11.01 (09:46)
MSLTSCALE ו-PSLTSCALE
הראשון מאפשר לקוים לא רציפים להתאים ל-Annotation Scale ב-Model אם ערכו 1 (דלוק)
PSLTSCALE =1 ייתן לכל Viewport את האפשרות לנהל את הצפיפות על פי ה-Scale של ה-Viewport
כך שאם יש לי Layout ובו 2 Viewports בקני מידה שונים, הקיוקוק בערכים מוחלטים בהדפסה יהיה זהה
בהצלחה
הוסף תגובה

no intersection

ענת 9.01 (17:44)
מנסה להצמד (snap) להצטלבות של קווי קונסטרקשן עם קוים נוספים כדי לקחת משם קו ...ולא מצליחה. נתקלת באופן כללי בהרבה הצטלבויות שלא מזוהות. (כן מזהה קצה קו או אמצע, הבעיה רק בהצטלבויות) בדקתי את הנתונים של הקווים ואין Z לאף אחד, זו לא הבעיה. רעיון איך לפתור?
הוסף תגובה קישור ישיר

אין הצמדות

רונה 9.01 (21:34)
נסי להשתמש ב- osnap apperent intersection, אם הצלחת? זה סימן שהבעיה היא ערכי Z.
הוסף תגובה

נקודות הצמדות

ruty katz 9.01 (15:49)
כשאני לוחצת על פקודה כמו move copy וכו נקודות ההצמדות בורחות לי ונבחרת נקודה אקראית. ( נקודות ההצמדות בסרגל במצב פעיל) מה עושים?
הוסף תגובה קישור ישיר

הצמדות

רונה 10.01 (10:46)
תחזרי לעבוד ב- wcs ותבטלי F9 סנאפ רגיל ואז תבדקי את movecopy
הוסף תגובה