הצטרפות ללוח העבודות לביצוע

לאתר saf פונים כל העת לקוחות פרטיים המבקשים לקבל שירות מאנשי המקצוע הרבים שנוהגים לפקוד את האתר, הלקוחות מבקשים לקבל הצעות בין היתר מאדריכלים, מעצבי פנים, קבלנים, מהנדסים, יזמים, מתכננים ובעלי עסקים במקצועות הבית והבניה. 


בלוח העבודות לביצוע של אתר saf עולות העבודות של פונים אלה, לאחר פנייתם דרך האתר, נציג האתר יוצר איתם קשר בכדי לדלות מהם פרטים ראשוניים ולאחר וידוא הפרטים העבודה מוצגת בלוח.
את פרטי יצירת הקשר עם הלקוח למתן הצעת מחיר יכולו לראות מנויי האתר באחד ממסלולי ההצטרפות הללו:

מנוי s - מאפשר לבחור תחום אחד (*מתוך כ 10) ואזור אחד (צפון, שרון, מרכז, ירושלים, דרום) בהתחייבות לארבעה חודשים בעלות של 580 ש"ח לחודש.

מנוי sהצטרפות ללוח העבודות לביצוע
a
- מאפשר לבחור 2 תחומים (*מתוך כ 10) ו2 אזורים (צפון, שרון, מרכז, ירושלים, דרום) בהתחייבות לשישה חודשים בעלות של 480 ש"ח לחודש.

מנוי saf - מאפשר לבחור 3 תחומים (*מתוך כ 10) ו2 אזורים (צפון, שרון, מרכז, ירושלים, דרום) בהתחייבות לשניים עשר חודשים בעלות של 380 ש"ח לחודש.

מכל עסקה שתיסגר יהיה עליך לשלם 5% מהסכום שיתקבל עבור העבודה תוך עד 7 ימי עסקים ממועד קבלת התשלום.

המחירים לא כוללים מע"מ כחוק
*התחומים לבחירה:
אדריכלים, מעצבי פנים, יזמים, קבלנים, מהנדסים, שיפוצניקים, אישורים והתרים, עולם הבית

דגשים:

לכל עבודה שעולה ללוח יש מונה צפיות המאפשר לדעת כמה בעלי מקצוע צפו במספר הטלפון של הלקוח, ללקוח יש זכות לבקש להגביל את מספר הפניות אליו, במקרה זה רק הראשונים שיצפו במספר הטלפון יוכלו לפנות אליו בהתאם להגבלה שביקש.

המסלולים בהתחייבות למספר חודשים בהתאם למסלול הנבחר, משתמש שיבקש לבטל את השירות לפני תום מועד המסלול ישלם בעבור 3 חודשי שירות.

לאישור ההצטרפות לאחד המסלולים, עליך למלא את פרטיך בטופס מטה, לבחור את המסלול המבוקש וללחוץ על כפתור האישור

תגובות