חלון וירטואלי eScape

eScape
  • יצרן:
    The Sky Factory
09-7410742
eScape™ של ה - Sky Factory הינו חלון וירטואלי של סינמה דיגיטלית אשר מביא את היופי הדינמי של הטבע – תמונה, תנועה וקול – לסביבה פנימית. eScape בנוי ממסך LCD HD תעשייתי תלוי על קיר המשובץ לתוך חלון.. eScape משתמש בטכנולוגיה המתקדמת ביותר RED בכדי ללכוד טרה-בייטים של סצינות טבע באיכות HD המוגנת בזכויות יוצרים של ה Sky Factory.

נופי ה- eScape, אשר נוצרו מהמקומות המרהיבים בעולם, נבחרות בגלל יופיין, עידונן ויכולתן להציג את פעולותיו העמוקות של הטבע. בנוסף, כיוון שהאלמנטים הטבעיים של נופים אלו אינם ערוכים, סצנות אלו מביאות לצופה את האירועים בדיוק כפי שהם קורים בחיים האמיתיים. זמן אמת הינו אלמנט חיוני ב eScape, דבר היוצר חוויה אמיתית השונה בתכלית מעריכה קולנועית אשר בד"כ מציירת חוויה צפופה ודחוסה יותר.

כיוון שסצנות ה- eScape אורכות באופן טיפוסי יותר משעה(אפילו 8 שעות), eScape מסוגל למשוך תשומת לב וגם לספק המשכיות בזמן שהצופה בא והולך. ברוב המקרים,שעות הצפייה מלווה בקולות אמיתיים וסביבתיים של הטבע. הסצנות מהספרייה ההולכת וגודלת, כוללות נופים של אוקיינוס טרופי בעל גלים דרמטיים, זריחה ושקיעה מסביב העולם, מפלים, נהרות, אגמים ובעלי חיים בסביבתם הטבעית.

eScape נועד להעשיר כל סביבה פנימית שהיא כאשר המטרה היא ליצור מיזוג של אומנות יפה, עיצוב חדשני ושינוי החוויה הויזואלית והאודיטורית. הוכח שמראות של טבע יכולות להפוך את הפיזיולוגיה האנושית – ממצב של סטרס וחרדה ליציבות פנימית ורוגע המשויכים לתגובת הרגיעה.

חלק מהאפליקציות כוללות :שירותי בריאות(חדרי המתנה, איזורי טיפול, חדרי חולים, קפיטריות), אירוח(מבואות בתי מלון, מסעדות, ספא, קזינו), מסחרי(קמעונאות, משרדים), מוסדי(שדות תעופה, בנייני ממשל, בתי ספר) ופרטי(חדר שינה, סלון ואזורי מרתף). eScape לוקח צעד משמעותי קדימה בהבאת ריאליזם, אוניברסאליות ותועלות פיזיולוגיות של הטבע לתוך סביבות פנימיות ויוצר פורטל פרטי לנופים המרתקים ביותר בעולם.