מחמם מגבות DELONGHI דגם טאג' מאהל

מחמם מגבות DELONGHI דגם טאג' מאהל
  • יצרן:
    DELONGHI
מחיר: 6054 שקלים
Taj mahal | טאג מאהל

מידות: 118x50,135x50
מייבש מגבות בעל פרופיל רחב במיוחד.
יפה ואלגנטי
יעיל בייבוש בגלל מספר השלבים הרב שבו.
במייבש מותקן ווסת חום המאפשר שליטה על חום המייבש וכן שליטה על משך ההפעלה. על הווסת מותקנת נורית חיווי, המציינת הפעלה וכיבוי.
שלט פיקוד מצורף למייבש לנוחות ההפעלה.
המייבש בגימור שחור אנטרסיט, וכן בצבע חום שוקולד.

made in italy

באישור מכון תקנים הישראלי

3 שנים אחריות

כמוצר חשמלי המיועד לחדר הרחצה כל מחממי המגבות המגיעים לישראל או מיוצרים בישראל יחוייבו בתו תקן ישראלי, אנו ממליצים לא להתפשר בנושא ולוודא נוכחות תו תקן ישראלי במדבקת כסף על גבי המוצר. המהדרין יידרשו גם תו תקן אירופאי הנחשב מחמיר לא פחות. מדבקת הכסף מהווה את תעודת זהות מחמם המגבות- הספק, ארץ ייצור ותקינה.

מפעלי הייצור בסין מייצאים למדינות שונות וגם לישראל קולקציות שונות של מחממי מגבות שברובם עשויים ברזל עם גוף חימום פנימי סלילים בדומה לתנורי סלילים, מחממי מגבות אלו נחשבים פחות איכותים ממחממי מגבות עשויים 100% נחושת ושבתוכם נוזל תמסורת נוגד קיפאון ומיוצרים לרוב במפעלים אירופאים ובאנגליה מולדת מחממי המגבות, בפרט.

כל מחממי המגבות שעוברים תקינה בישראל או באירופה מצויידים בתרמוסטט המאפשר לנחושת / לברזל להגיע לטמפ' קבועה ולא לגרום לכוויה או להתחממות יתר. כיום מחממי המגבות מגיעים בעיצובים שונים- מהקו המודרני עדכני ממחמם מגבות המורכב ממוט אחד לאורך הקיר ועליו מתלים וכלה במחממי מגבות עומדים בעיצוב הויקטוריאני. הספק נמוך והתרמוסטט של מרבית המחממים האירופאים מאפשרים הפעלה ל3-4 שעות ומעלה באופן רצוף ללא בזבוז חשמל מיותר.