קמין עצים 16000W - דגם הרמוני 3

קמין עצים 16000W דגם הרמוני 3
  • יצרן:
    EFEL בלגיה
  • מק"ט:
    הרמוני 3
מחיר: 10400 שקלים
052-3311273
מבצע סוף עונה-חסר תקדים 10400 ש"ח !!!

קמין זה נחשב לטוב ביותר בעולם מבין הקמינים הפועלים על עץ , קמין שהוא "גם יפה וגם אופה" !

מה שעושה אותו כל-כך טוב זה תכונותיו :

הרמוני 3 מטפל בצורה מושלמת ומצטיין בזמן הכי ארוך בין הפעם שהכנסת עצים לבין הפעם הבאה שתצטרך שוב להכניס עצים (לכן לצורכי השבת, דתיים וישובים של חרדים מקפידים לרכוש רק קמין זה). זה מתאפשר בין השאר ע"י מגוון אמצעים שקיימים בקמין הרמוני 3 לצורך שליטה על האש .

ניתן לשלוט מן הקמין על פתח הארובה ויש בו לפחות 2 אמצעים לשלוט על כניסת אויר לבעירה , שלל אמצעים אלו מאפשרים בהרמוני 3 להגיע למצב של כמעט "לחנוק" את האש. לכן בעירת העצים בו נמשכת הכי הרבה זמן .

לגבי הוצאת האפר. אין צורך לפתוח את דלת הקמין כדי לגרוף את האפר אל תוך מגירת האפר. דלת פתוחה גורמת לפיזור אפר סביבו ולכלוך כל רצפת הבית. בקמין קיימת ידית שבעזרתה אתה מנער את משטח האפר עם דלת סגורה וכל האפר גולש למגירה וכך נמנע לכלוך הרצפה סביב ה קמין.

דגם ההרמוני 3 של אפאל המשווק בארץ הוא מולטיפיול – ניתן להשתמש גם "פחם ירוק" ולהפיק חום גבוה . לא כל קמין עצים מסוגל לעבוד בפחם ירוק ולעמוד בחום הגבוה שהקמין מייצר , הקמין צריך לקבל הגנה לכן הוא נקרא מולטיפיול אחרת הקמין יסדק או יתעוות .

לסיכום :
הטיפול המוצלח של החברה בשני הנושאים: הכנסת עצים, פינוי האפר והיותו של ה קמין עוצמתי - 16,000 והיותו יפה כל-כך והיותו "מולטיפיול" גורמים לכך כי הוא קמין העצים הטוב ביותר בעולם מסוגו כבר כמה שנים!!!
נכתב ע"י: רפי מטלון.