פתרונות נגישות - מעקות ומאחזי יד

פתרונות נגישות - מעקות ומאחזי יד
תמונה
  • יצרן:
    חברת RINOX גרמניה
048214001
מעקות מהוות אמצעי בטיחות לסביבת הפנים ולסביבת החוץ, התקנתם נעשית לצד גדרות וקירות, והם משמשים כמשענת, שתורמת לשמירה על איזון לעולים מעלה וליורדים במורד המדרגות.
מלבד התפקיד הפונקציונאלי שלהם, מעקות משמים גם כפריט עיצובי, אשר משלים את המראה בבית, ולכן ניתן למצוא מעקות מסוגים שונים, שיבואו לידי ביטוי ברמות הגימור, בחומר הגלם וכמובן במחיר.

רכישת מעקות למדרגות היא רכישה ארוכת טווח, תפקיד המעקות הוא לשרת את המרחב בו יוצבו למשך שנים רבות. לכן ברוב המקרים מומלץ לבחור בעיצוב נקי ומודרני, שנשאר עדכני, ומצאים לכל סגנון עיצוב ולאורך זמן.

הבדלי המחיר בין המעקות נובע בעיקר ממחיר חומר הגלם, ככל שחומר הגלם נדיר או יקר יותר כמו זכוכית ונירוסטה, כך מחיר המעקה למטר יהיה גבוה יותר ויש לקחת זאת בחשבון. חשוב לשאול את המוכר, מה כולל המחיר, האם קיימת עסקה עם אביזרי פרזול נלווים או שמדובר על המעקה בלבד.סוגי מעקות ומאחזי יד שניתן למצוא בחברתנו :


מעקות לבתי אבות ומוסדות רפואיים - מעקות ומאחזי יד מעץ בוק / מהגוני
תוצרת חברת RINOX גרמניה

מעקות לבתי אבות ומוסדות רפואיים - מעקות ומאחזי יד מנירוסטה
תוצרת חברת RINOX גרמניה

מעקות לבתי אבות ומוסדות רפואיים - מעקות ומאחזי יד מאלומיניום
תוצרת חברת RINOX גרמניה

מעקות לקניונים ומרכזים מסחריים - מעקות ומאחזי יד מזכוכית בשילוב נירוסטה
תוצרת חברת RINOX גרמניה

מעקות לגשרי הולכי רגל ומגדלי יוקרה - מעקות ומאחזי יד בשילוב תאורת LED
תוצרת חברת RINOX גרמניהכמובן שהמעקות ומאחזי היד של חברתנו ניתן ליישם עבור כל מקום בו נדרש תמיכת מעקות ומאחזי יד עפ"י תקן נגישות

כגון : בתי מלון, מגדלי יוקרה, גשרי הולכי רגל , אודיטוריומים, בתים פרטיים, בתי חולים, מרכזים רפואיים, מגרשים, אולמות ספורט, בתי כנסת, ישיבות ומרכזי דת ותרבות ומקומות ציבור נוספים


מוצרים דומים