בריכות שחיה פיברגלס AVIA POOLS

בריכות שחיה פיברגלס AVIA POOLS
  • יצרן:
    COMPASS
0546689166
בריכות השחיה של חברת COMPASS הן הפיברגלס הטובות בעולם! היתרונות של בריכה קרבון קרמית:
על ידי פירוט היתרונות הרבים ברכישת בריכת קרבון קרמית תבינו את השאלות הנכונות במהלך המסע שלכם לרכישת בריכת שחיה לביתכם:

מהי טכנולוגית הקרבון קרמית? טכנולוגיה מתקדמת המשלבת ציפוי שכבה קרמית בבריכה המונעת דיפוזיה של מים לשני הכיוונים הן מתוך הבריכה החוצה ואף חשוב מכך מהחוץ אל תוך הבריכה. מעבר לאיטום המוחלט של השכבה הקרמית המעניקה חוזק מבני. באזורים בהם נדרש חוזק מוגבר הוסיפו יריעות קרבון בין שאר השכבות הבריכה המעניקות לבריכה חוזק בלתי מתפשר ועמידות בקרקע לאורך שנים רבות.

מערכת ניקיון מובנת כחלק מהבריכה ,אופציונלי – מערכת הVANTAGE היא מערכת לניקוי אוטומטי של הבריכה על ידי מערכת מפזרים ברצפת הבריכה הפועלים בסנכרון מושלם כך שהם דוחפים את הלכלוך לעבר נקז התחתון של הבריכה. פעולה זו מתבצעת באופן רציץ ואוטומטי . מערכת זו מבטלת את הצורך בניקוי ידני של ניקוי הבריכה וכן בצורך בשילוב רובוט לניקיון הבריכה מה שהופך את אחזקת הבריכה לפשוטה יותר וקלה יותר הדורשת מעט התערבות. היתרונות הבולטים בריכה נקייה כל הזמן! פיזור שווה של חומרי החיטוי פיזור יעיל שווה ויעיל של חומרי החיטוי בבריכה, פיזור נכון של טמפרטורת המים בבריכה במצב של בריכה מחוממת, שמירה גבוהה על איכות המים וחסכון בעלויות האחזקה. בסרטון המצורף תוכלו לראות איך היא עושה את זה.
התקנה קלה ופשוטה
. פיזור נכון של אנרגיית החימום בבריכה – במידה והבריכה מחוממת פיזור רציף של טמפרטורת המים.
הבריכות של COMPASS מעוצבות להפליא ויהפכו את החצר או הגינה שלכם ליחידת נופש לכל דבר!

למה כדאי לבחור בריכת פיברגלס קרבון קרמית של חברת COMPASS?
השילוב של חומרים מרוכבים, והחוזק המבני של הבריכה הכוללים שכבות קרבון ושכבות קרמיות יחד עם משענים ומערכת קורות תומכות בהיקף הבריכה מאפשרות לנו להעניק 10 שנות אחריות לסדיקה או שבירה!!!

השכבה של הבריכה עשוייה ג‘ל-קוט המתקדם ביותר הקיים בתעשייה,בעל יכולות מיוחדות לעמידה בכימיקלים ובקרני השמש לכן אנו יכולים להעניק אחריות של 10 שנים לדהייה ,כל עוד שומרים על איכות המים לפי הערכים שמשרד הבריאות ממליץ.