עצב את SAYL שלך!

עצב את SAYL שלך!
תמונה
תמונה
  • יצרן:
    HERMAN MILLER
03-5503607
הכיסא שכולם חיכו לו מבית Herman Miller
כיסא ה SAYL של המותג המוביל Herman Miller עורר ציפייה וסקרנות עולמית, מאחר ומדובר בשיתוף פעולה ייחודי בין המותג האמריקאי ו Yves Béhar המעצב התעשייתי הנחשב והמוביל בעולם שעיצב את הכיסא.

הבשורה החדשה - הכסא המדובר מגיע ב- 3 ורסיות שונות אשר ניתנות לבחירה. באתר של פיטרו, המתמחה בעיצוב משרדי, ניתן מהיום לבחור ולעצב ביתר קלות, בכמה לחיצות על עכבר המחשב את הכסא אותו תרצו לרכוש. באפקליקצית האתר תוכלו לבחור:
• גוון בסיס ושלד הכסא
• גוון הגב
• סוג הידיות
• גוון גב המושב
• תמיכה לגב התחתון
תמחור הכיסא ישתנה און ליין התאם לבחירת הלקוח ולתוספות שיבחר.

כסא העבודה SAYL –משדר פתיחות וזרימה, כסא ללא מסגרת קווי מתאר אורגניים ובשימוש בחומרים ירוקים ממוחזרים - 93% מהחומר של הכסא מיועד למחזור. גשר הזהב של סן פרנסיסקו, עיר המגורים של מעצב הכיסא , Behar, וכן גשרים תלויים אחרים ברחבי העולם, היוו השראה של ממש למשענת הגב הנינוחה והמאווררת, שמאפשרת טווח תנועה רחב. שב, תתרווח, הירגע, ורק אז תתחיל לעבוד, אלו המסרים שהעביר המעצב בזכות המאפיינים של הכסא החדש.

המעצב Behar נחשב למעצב התעשייתי החשוב בעולם. מגזיין טיים קבע זאת, כשבחר בו להיות אייקון עיצובי של ראשית המאה ה 21. הוא בעל סטודיו עצמאי בסן פרנסיסקו, מחובר לפן האקולוגי. עבודותיו זכו בפרסים רבים והשתתפו בתערוכות והן מופיעות כחלק מאוספי קבע במוזיאונים. הגישה ההומאנית של המעצב, הובילה פרויקטים שהולכים יד ביד עם צרכים בר קיימא שמאפשרים ביטוי עצמי. דוגמאות לפרויקטים אפשר למנות את ה- LAPTOP ב 100$ עבור ארגון OLPC (one laptop per childׂ(, פרויקט מחזור של הענקית קוקה קולה, מותג חדש של מיני קופר של BMW, פרוייקט מנורת עלה LED עם Herman Miller, עיצוב עמדות ההטענה של רכבי הגז של שי אגסי הישראלי ואפילו קונדומים עבור מחלקת הבריאות של ניו יורק.

הוא קשור לפרויקטים ללא כוונת רווח, אשר מדגישים את הפילוסופיה של BEHAR. לדבריו "עיצוב הוא סוכן אמיתי של שינוי, אנחנו צריכים ליזום, יש לנו אחריות על העולם הסובב אותנו". הפרויקט מחשב לכל ילד ב 100$ הוא אחד החידושים הדרמטיים ביותר בשנים האחרונות בתחום עיצוב מחשבים. את המחשב אפשר להשליך, הוא עמיד בפני אבק, רוחות ויתר פגעי מזג האוויר, לכלוך כבד, וכל ילד יכול לנשוא אותו בקלות בדרכו לבית הספר.

להשיג בלעדית בפיטרו, ריהוט משרדי. הסדנא 13 חולון. www.pitaro.co.il