יעוץ לרכישת דירה או בית מקבלן

פרויקט נדל"ן בכפר-סבא
  • יצרן:
    אדריכלות בהתאמה אישית
077-7020014
איך לקנות דירה או בית מקבלן ולהיות מרוצים ?

הדרך שלכם לעצב את הבית בכיף קלות ויעילות

אם אתם רוכשים דירה או בית בפרויקט מגורים חדש, ורוצים שהדירה שלכם לא תהיה דומה לאחרות ? מצד שני, אתם חוששים כי הקבלן לא יספק לכם את השרות הכי טוב ? אז יעוץ אישי זה מיועד בשבילכם.

לאופן שבו תתנהלו מול הקבלן ומידת המעורבות האישית שלכם בפרויקט תהיה השפעה עמוקה וארוכת טווח על חייכם ואיכותם. משמעותו של המשפט הקודם מתעצמת עוד יותר, ככל שפרויקט הבניה מתקדם והולך, ומבוצעים באתר אלמנטים אשר בעתיד שלא ניתן לשנותם.

על מנת להימנע מטעויות יקרות ועלויות נוספות, אתם זקוקים למידע ולסיוע מקצועי, אשר יעזרו לכם להגדיר ולתכנן את הרצונות שלכם, ויאפשרו לכם לשלוט בכל שלב בפרויקט.
כך לא תתפשרו לתכתיביו של הקבלן.

יעוץ מקצועי אישי ייתן לכם את השקט הנפשי אשר לו אתם זקוקים יותר לאורך כל תהליך הבניה.

צריך להודות כי לטעות זה אנושי, אך טעויות במהלך בניית בית או דירה עשויות להיות יקרות מאוד. ניתן למנוע זאת בעזרת תכנון נכון המבוסס על ידע מקצועי, שקול ורגיש, המתחשב בצרכים והרצונות שלכם, ובוחן עבורכם את טיב הבניה.

אני רוצה לשתף אותך במקרה אישי.
לא מזמן ערכתי יעוץ אישי לזוג צעיר שהתלבטו אם לקנות בית בפרויקט חדש באזור הצפון.
בפגישתי אם הזוג למדתי להכיר אותם, מה הרקע שלהם ובעיקר למדתי איזו משפחה הם רוצים להקים. בני הזוג הציגו בפני את הפרויקט ואת המפרט הטכני לבניה. יחד בדקנו האם הבית והשכונה מתאימים להם ולסגנון החיים שלהם, ומעבר לזה, בחנתי את טיב חומרי הבניה והמגוון הניתן ע"י הקבלן.
בסופו של המפגש, ידעו בני הזוג האם הבית המוצע עונה על דרישתם הן בגודלו והיכולת לשנות את התכנון הפנימי, והן מבחינת איכות הבניה והצעתו של הקבלן.
כך קבלו בני הזוג כלים מקצועיים לביסוס החלטתם.

זה המקום לקבוע את עתידכם בעזרת ליווי אישי, ובכך תסללו דרך יציבה ובטוחה שתוביל אתכם לבית חלומותיכם.

* התמונה להמחשה בלבד