ארונות אמבטיה בהזמנה

ארונות אמבטיה בהזמנה
ארונות אמבטיה לפי מידה
ארון אמבטיה מודרני
ארון אמבטיה פרובנס
ארון אמבטיה פרובנס
ארון אמבטיה תלוי לפי מידה
ארון אמבטיה מרחף
ארון אמבטיה סגנון ענתיק לפי הזמנה.
ארון אמבטיה מעוצב
משטח עץ עליון
03-9410924
ארונות האמבטיה הפכו בשנים האחרונות לפריט אופנה לכל דבר. חשיבות ארון האמבטיה במראה הכללי, ובאופן האחסון שלו, הופכים אותו לרהיט חשוב ומרכזי בתהליך השיפוץ או הבניה של חדר האמבטיה. על אף המבחר הגדול בארונות אמבטיה, פעמים רבות אנו מוצאים עצמנו בבעיה במציאת ארון אמבטיה שיתאים לתנאים שקיימים בחדר האמבטיה שלנו. למשל ארון צר וארוך, או עם חיתוך מסוים בגלל צנרת ש"תקועה" במקום בעייתי בחדר האמבטיה, אם אנחנו בכלל מחפשים ארון בשילוב צבעים או ארון בצבע מיוחד שלא קיים בשוק ארונות האמבטיה או אפילו ארון בסגנון וינטג', סגנון עתיק או בגימור מיוחד. אצלנו אתם מוזמנים לשכוח מכל הבעיות המגבילות אתכם – עכשיו תוכלו לבנות ארון אמבטיה התואם לטעמכם, בהזמנה אישית.

שיש יצוק – לעיתים קרובות לא הארון הוא הבעיה, אלא השיש שמידותיו סטנדרטיות. כיורי החרס מגיעים במידות קבועות ולא ממש גמישות. כיום, ניתן להזמין שיש יצוק, בלעדי אצלנו בשרון קרמיקה, שיתאים לכל ארון ומידה שתחפצו. אנשים רבים נתקלים בבעיית הרוחב בחדר האמבטיה, בגלל משקוף, או בגלל צפיפות- הפתרון האידיאלי הוא השיש היצוק שמגיע בכל מידה ובכל צבע. אם תרצו, תוכלו למקם גם שני כיורים ויותר ביחידת שיש אחת. השיש היצוק חזק מכיורי חרס וניתן אפילו להטביע בו אבנים או זכוכית בחזית. השיש היצוק יכול להגיע למידות של עד שלושה מטרים. יתרון נוסף ומשמעותי, גם לעומת חומרים אחרים כמו שיש קיסר, הוא שהכיור האינטגרלי יצוק יחד עם השיש, כלומר אין שום חיבורים בין השיש והכיור- למראה יפה ונקי.

את הארונות בהזמנה ניתן לקבל בפורמייקה, צבע אפוקסי בתנור, עץ מלא או בצביעת יד. מבחר הצבעים גדול, ניתן לשלב צבעים, הכל בהתאם לעיצוב חדר האמבטיה שלכם. הצבעים עמידים בלחות ומיועדים לשימוש בחדרים רטובים וחדרי אמבטיה.

מודד מקצועי עד הבית – במקרים של ארון מקיר לקיר או במקרים של חיתוך מיוחד של הארון או השיש להתאמה בחדר האמבטיה שלכם, אנחנו נשלח מודד מקצועי, שייקח מידות בהתאם לקיים אצלכם, יסביר וייתן מענה לכל בקשה או שאלה. דבר נוסף שיש לקחת בחשבון הוא מיקום הצנרת ביחס לארון, יש לוודא גישה מהצנרת אל הכיור, מרחק סביר לחיבור הנילים לברז ואת המרחק בין הסיפון ליציאת הביוב.

על מנת להתרשם מהמבחר, מרעיונות העיצוב ומטיב החומרים, מומלץ להגיע אלינו לאולם התצוגה בראשון לציון, כאן תקבלו ייעוץ המותאם לכם מאנשי מקצוע מהדרגה הראשונה בתחום.