מנורות קיריות

מנורות קיריות
Verve  - 154mm
Verve  - 456mm
Medison
Mosaix
Atlas
Eyris
  • יצרן:
    סברובסקי
03-6806515
גופי התאורה משמשים הן להארת החלל והן כתאורת אווירה. הקריסטל גורם לתאורה העוברת דרכו לרצד ונוצרים אפקטים מרהיבים דמויי קלידוסקופ.
המוצרים מתאימים לשילוב במלונות או בתים פרטיים, מסדרונות או על גרמי מדרגות, חדרי שינה, מסעדות, ברים.
ניתן ללא הרף להרחיב את טווח האפשרויות ולהיות מאד יצירתיים עם הפורמט בו מגיעות המערכות כמו כן ניתן לבצע הזמנות בהתאמה אישית.
לבחירתכם מספר דגמים מובילים:

Sinar - מנורה זו המותאמת מבחינה טכנית לספוט של קריסטל מבדילה את עצמה בהשתקפות הכוללת שלה: הודות לעיצוב המשטח המדויק, האור מופץ הומוגנית והמנורה אינה נראית לעין כאשר היא כבויה.
צורתה הגלילית, הבסיס בעל הכיפה המשקף את האינדיבידואליות של הקריסטל, משתלב בהרמוניה עם המקום, כמו גם שילוב הצבעים הדינמי שלה, הופך את Sinar לאובייקט התאורה האידיאלי לחללי מגורים, בתי מלון, ופינות אוכל.

Verve - הוא גוף תאורה פונקציונאלי בעל יישום גמיש: הוא זמין גם כמנורת קיר וגם כמנורה תלוית תקרה, כל אחד מהדגמים מגיע בגדלים שונים (456 מ"מ או 152 מ"מ), יכול להיות מותקן על הקיר בצורה אופקית או אנכית. הודות לאפשרויות ההתקנה השונות, הוא יכול להתאים לכל ארכיטקרטורה ולהדגישה.

Medison – מנורת קיר זו מבדילה את עצמה באמצעות הקריסטל בחיתוך פירמידה אלגנטי. אפקט התאורה של מנורת Medison יוצר מבני אור על הקירות והתקרות, תוך שהוא מפיץ אור ומאיר כלפי מטה לקירות ולרצפות. מנורה קירית זו אידיאלית ליצירת אווירה מיוחדת בבתים או בתי מלון. היא יכולה לשמש גם במסדרונות וגם בבתי מגורים מודרניים, חדרי אוכל וחדרי שינה.

Mosaix - באמצעות הסידור הסימטרי הפשוט, ועם זאת מעודן של ריבועי הקריסטל בגודל שונה, האפקט המיידי של Mosaix היא אלגנטית ומפוארת. מנרה קירית זו מתאימה לתאורה הכללית של אולמות, חדרי מגורים וחדרי שינה בבתי מלון ובתים.