תאורת מעצבים - קריסטל פאלאס

Ice branch - תאורת מעצבים, קריסטל פאלאס סברובסק
Blossom- תאורת מעצבים, קריסטל פאלאס סברובסק
Blossom- תאורת מעצבים, קריסטל פאלאס סברובסק
Blossom- תאורת מעצבים, קריסטל פאלאס סברובסקי
Blossom- תאורת מעצבים, קריסטל פאלאס סברובסקי
STELLAR DOMA
Sparkle shady - תאורת קריסטל פאלאס של סברובסקי
Tulsas - תאורת מעצבים קריסטל פאלאס
CRYSTALON - תאורת מעצבים של סברובסקי
ENLACE  - תאורת קריסטל פאלאס סברובסקי
CANDELLA  - תאורת מעצבים סברובסקי
Ball - קריסטל פאלאס סברובסקי
Cazino Royal - לני קרביץ, קריסטל פאלאס
  • יצרן:
    סברובסקי
03-6806515
קולקציית הנברשות המרהיבה של "קריסטל פאלאס" נוצרה בהשראת מאפייניו הייחודיים של קריסטל סברובסקי.

בכל שנה מעצבי העל, אמנים ואדריכלים נותנים את הפרשנות המקורית שלהם לאור. הקולקציה מטשטשת את הגבול בין אמנות לעיצוב, משתמשת בקווים פיסוליים יפיפיים לעיתים המוצרים הם יחידים במינם ולא ניתנים לשחזור מה שהופך אותם לאקסקלוסיביים ובעלי ערך רב.

כיצירה החותרת תחת המבניות המוכרת של הנברשת המסורתית, Light Sock בעיצובם של Diller Scofido + Renfro הינה שק רשת תלוי מהתקרה ובתוכו תפזורת קריסטלי סברובסקי. נורת הלוגן יחידה מאירה מתוך הערימה, חבויה בין אבני הקריסטל.

המעצב הנודע טורד בונטיה נותן פרשנות ייחודית לקריסטל סברובסקי ביצירות הלקוחות מעולם הטבע וזורמות עם הדפוס האורגאני של הקריסטל ליצירות דקורטיביות מעוררות התפעלות, למשל: Ice branch המדמה ענף מכוסה בגדילי קרח, Blossom המדמה ענף מסועף שזור באבני קריסטל סברובסקי צבעוניות כפרחים ועלים, STELLAR DOMA היא יצירה נוספת של מעצב העל, שהסילואט שלה בעלת הכיפה המאירה התפרצויות של קריסטלים דקורטיביים.

Sparkle Shady בעיצובו של המעצב הספרדי חיימה חיון, הינה מקבץ של אהילים תלויים בגדלים ובצורות שונים שמאפשרים גמישות עיצובית. המבנה המלוטש של אבני קריסטל סברובסקי יוצר משחק השתקפויות מרהיב כשהוא בא במגע עם מקור אור חיצוני וזאת למרות שהקריסטלים אינם מוארים מבפנים.

Tulsas נוצרו בהשראת העוצמה האימתנית של סופת הטורנדו. האמן מייקל אנסטסיאדס ייצר קונסטרוקציה כפולה של שתי מערבולות ספיראלה דינאמיות ועליהן שזורות אבני הקריסטל.

CRYSTALON מבטא את פענוח הדנ"א של הקריסטל ביצירה מבריקה זו. הרכב זה של קריסטלים מתמזגים בקלילות לכדי תבנית סימטרית, מחקים יסוד בסיס בטבע.

ENLACE שתוכנן על ידי Todd Bracher Studio LLC, חושף אלמנטים חמקמקים ויפים של קריסטל, שזורים ויוצרים פסל עוצמתי ואסתטי היורד מהתקרה.

CANDELLA היא מנורה תלוית תקרה שבה עתיד מתאחד עם העבר. נרות לד קריסטל סברובסקי מהונדסים, מתפרצים ממסגרת מעוקלת ויוצרים הגדרה של גוף תאורה.

LightSky שתוכנן ע"י סטפן בורקס לתאורת סברובסקי, בעל מסגרת מתכת כוחנית, המניבה עיצוב תעשייתי או השפעה גיאומטרית.

המעצב סטפן בורקס מציג יצירה בעלת משיכה מודרנית בצורת DROPLIT. מוצעת במגוון צורות, כאשר הדפנות החלקות מסיליקון מצופות בקריסטלים בחיתוך מדויק.

Ball בעיצובו של טום דיקסון, הינו גוף תאורה המציג לראווה את אידיאל הגיאומטריה. מושלם בפשטותו, מהווה הגוף ספירלה וירטואלית של קריסטלי סברובסקי תלויים בחלל. מקור התאורה בחישוק LED המצוי בצלחת הבסיס העליונה.

"קזינו רויאל" של הזמר והמעצב לני קרביץ: נברשת תליון נדירה מסוגה, המעוצבת בהשראה מלאת אלגנטיות וגעגוע לתקופה שחלפה.
גובהה כאמור 3.5 מטרים, מסגרתה עשויה כרום שחור מבריק וקופסאות נחושת . הקופסאות הללו, מנוגדות בחדות לשרשראות הזורמות ותלויות ביניהן, העשויות אלמנטים של סברובסקי בצבעי שחור זפת, זהב ושקוף.


מוצרים דומים