ליווי מרכישה עד מפתח

ליווי מרכישה עד מפתח
אני שמחה להציע את הניסיון והידע שלי על מנת שהפרויקט שלכם יתנהל באופן החלק ביותר. אני אחבר את הרצונות והצרכים שלכם עם הסגנון האהוב עליכם ויחד ניצור את העיצוב המושלם עבורכם!

אנחנו ניפגש פעם ראשונה אצלכם או אצלי, נשתה קפה , נקשקש ונכיר אחד את השני. אני אשמע על הצרכים שלכם, הרצונות, המגבלות, החלמות ואכין תכנית ליווי והצעת מחיר מותאמת לכם.
אני אתכנן עבורכם את החלל המבוקש ( בית, דירה, משרד או עסק ) ואגיש לכם פרזנטציה עם כמה אפשרויות ומספר מבטים.
אנחנו שוב ניפגש, שוב נשתה קפה ונקשקש, נעבור על התכניות ועל כל פרט ופרט ויחד נבחר את התכנית המושלמת עבורכם!

אתם תחזרו הביתה תחלמו על התכנית ואני אחזור למשרד ואפיק עבורכם תכניות עבודה. תכניות בניה , הריסה, אינסטלציה, חשמל, תאורה , ריצוף, חיפוי , נגרות ופרטים. את התכניות אני אתרגם לכתב כמויות שאותו תגישו למכרז קבלנים ובעלי מקצוע.

אני אכיר לכם את בעלי המקצוע שלי , אנשים מקצועיים ואמנים שכבר עבדתי אתם פעמים רבות בעבר או שאדריך ואכוון אתכם בבחירת בעלי מקצוע אחרים.

במקביל ובו זמנית נתחיל לבחור חומרים. אני אכוון אתכם לחנויות הרלוונטיות, הן מבחינת תקציב והן מבחינת עיצוב כך שלא תבזבזו זמן יקר ולא תלכו לאבוד. אתם תסתובבו בין החניות והספקים שהמלצתי , תתרשמו, תנשמו ותחלמו. כשיגע הרגע הקונקרטי אני אתלווה אלכם ויחד נחליט החלטות ונסגור פינות.

לפני תחילת עבודה עם הקבלן ניפגש כולנו יחד, נתאם ציפיות ולוחות זמנים ונעבור תכנית תכנית. במהלך העבודה אבקר באתר באופן קבוע, אוודה שהדברים מתבצעים ע"פ התכניות ואתן מענה לבעיות שיצוצו.

כשהפרויקט בעיצומו נמשיך במסע הקניות, נרכוש ריהוט, פרזול, תאורה וטקסטיל.

העבודה תגמר , אתם תעברו למקום החדש , תנוחו תירגעו ותלמדו להכיר. כעבור חודש בערך , אחרי שהתאהבתם והתרגלתם אנחנו ניפגש שוב ונסגור את כל הפרטים הקטנים. אני אייעץ על תמונות, אביזרים, חפצים, צמחייה או כל דבר אחר שנחוץ בשביל להשלים את התמונה.

במקצועיות , בהקפדה על פרטים ובעבודה משותפת נבצע יחד את הפרויקט המושלם עבורכם!!!