קורס בצילום אדריכלות

קורס בצילום אדריכלות
050-8684411
פעמים רבות מדי חוזר על עצמו מצב אבסורדי שבו מעצבים כישרוניים ביותר, קבלנים נהדרים ומקצועיים מצליחים להוציא פרויקטים מדהימים רק מה?, המיקום שלהם לא מוכר לציבור הרחב מלבד מי שגר בסביבת הפרויקט או היה מעורב בו בדרך זו או אחרת.הפתרון פרסום, וכיום בזכות האינטרנט החשיפה נעשה פשוטה למדי וגם זולה. אם כן איכן הבעיה?

איכות הצילומים ואיך שהפרויקטים מוצגים הרבה פעמים לא רק שלא מחזקים את הפרויקט אלא יוצרים אפקט הפוך, וזה ממש חבל. יש שמצלמים סביר אבל התמונות אינן מספרות את הסיפור או אינן מוסיפות רובד (אינן מעשירות) את הפרויקט.

הפתרון!! ללמוד לצלם טוב נכון. לא מספיק רגש וכישרון ולרבים מאיתנו הוא ישנו, צריך גם ידע. אני לא אוכל למכור כישרון, אך כן אוכל להביא אותכם לרמה טובה של טכניקה והסתכלות נכונה לגבי מה שרוצים לקבל בתור מוצר סופי. להיות במצב שאתם מובילים את המצלמה להגיע לאמירה ברורה ולא הטכנולוגיה תוביל אותכם. קורס בצילום יעזור לכם שתוכלו להתחיל להנות מצילום בכלל ולתעד את העבודות שלכם בצורה נאותה. כמה מכם יש לכם מצלמות משוכללות ואף מחליפים אותם לעוד יותר כל פעם שצעקה אחרת עולה לכותרות ולמרות זאת איכות הצילום נשאר ממוצע עד טוב.

אורך הקורסים בממוצע על סמך נסיון הוא כ- 13 עד 15 מפגשים למי שיודע כבר לצלם ובערך כ- 20 מפגשים למי שרק רוצה להיכנס תחום משגע זה. אורך השעורים הם בני שעה וחצי.

עלות מפגש 150 ש"ח + מע"מ. אפשר לקיים את הקורסים במקום שנוח לכם. ליותר פרטים צרו קשר בטל: 050 8684411 (פאול)


עוד מגם וגם | תכנון וניהול הבנייה