דק איפאה ברזילאי

דק איפאה ברזילאי
  • יצרן:
    פרגולנד - בנייה קלה מתקדמת
054-999-7504
מדרך דק טבעי מעץ איפאה או קומרו

פרגולנד מתכננת ומתקינה את כל סוגי מדרכי הדק על כל סוג תשתית, בהתאם לסביבה האדריכלית, הפונקציונליות וכמובן לתקציב הלקוח. בעמוד זה אני מזמין אתכן לקרוא על דק איפאה וללמוד על :

מדרך דק מלוחות עץ ברזילאי - איפאה טובקו להתקנה באזורי שמש. דק האיפאה, חזק ( משקל סגולי גבוהה ) עמיד, כבד ובעל מקדם שחיקה נמוך, הוא נחשב ליקר ביחס לדק אורן אך בד"כ בהחלט שווה את ההשקעה לאור ההנאה שמתקבלת ממנו ע"י המראה היוקרתי, אריכות ימיו ועלויות התחזוקה הנמוכות שלו.

מפרט טכני כללי :
- אורכים : 300-540 ס"מ בקפיצות של 30 ס"מ ( בהתאם לקיים במלאי ובהתאם לתכנון הלוחות, בכלליות רצוי להשתמש בלוחות הקצרים יותר )
- עובי : 21 מ"מ

יתרונות האיפאה :
- העץ הנו עץ קשה מאד וצפוף מאד ומכאן מושגת עמידות לאורך שנים רבות עם פחות שקעים, שריטות ונזקים של אוכל , שעווה וכו' .
- מראה הדק יוקרתי מרהיב
- ניתן לחידוש מלא בכל עת ע"י ליטושו או שימוש בחומרים מסירי שמן

ישומים נפוצים :
- מסביב לבריכה או הגקוזי
- חיפוי קיר, ריהוט יוקרתי או גדר יוקרתית
- בתי קפה , מסעדות , אולמות ארועים , ספא , בתי מלון , טיילת
- כמדרך בגינה או במרפסת
- מדרגות ואדניות משולבות בדק עם אפשרות להתקנת גופי תאורה מוגני מים

תחזוקה :
תדירות התחזוקה הדרושה לדק הנה נגזרת של כמות הגשם,השמש, רמת המליחות באוויר כתוצאה מקירבה לים, תדירות ואופן השימוש בדק, לדוגמא במסעדה גוררים כסאות ושולחנות, אוכל נשפך ודורכים על הדק בתדירות רבה ולכן הדק כאן התחזוקה תהיה רבה יותר ואילו בדק בביתי , לא יזדקק לתחזוקה יותר מפעם בשנה .
אופן החידוש : בד"כ החידוש יעשה ע"י ליטוש הדק ע"י מלטשת להורדת שכבת הצבע הקיימת במלואה או באופן חלקי או ע"י שימוש במסיר צבע יעודי לעניין הזה וצביעה או שימון מחדש .כמו כן, בהזדמנות זו, ניתן לחזק ברגים שהשתחררו קלות ואו ראשם צץ מעל פני הלוח .