רעפי קוניאל

08-6583711

רעפי קוניאל   The Art of Italian Roofing


כשאיכות איטלקית וחרסית ישראלית נפגשות...בשילוב של טכנולוגיה מתקדמת ושיטות אירופאיות מסורתיות ותוך תשומת לב ופיקוח קפדניים, חברת קוניאל מייצרת רעפי חרס טבעיים וידידותיים לסביבה.

משפחת קוניאל האיטלקית הינה בעלת ניסיון של מעל 120 שנה בייצור רעפי חרס והמותג מוכר ומוערך ברחבי העולם.

גם מפעל החברה בנגב מושתת על איכות ברמה בינלאומית, שליטה באמנות הייצור וניהול תוך אחריות סביבתית.  


מגוון עשיר של רעפים המשלימים באלגנטיות כל סגנון בנייה רעפי החרס של קוניאל מיוצרים מחומרי גלם טבעיים ומקומיים, עמידים לדורי דורות ודורשים תחזוקה מינימלית בלבד. קשת הצבעים רחבה וכוללת צבעי ענתיקו בהשראת הסגנון האירופאי, צבעי פרימיום האחידים והמודרנים וסדרת האמריקן סטייל ליצירת מראה מגוון וייחודי בכל שילוב העולה על רוחכם. http://cunial.co.il/?page_id=85  שיטת הצביעה הייחודית מבטיחה את איכות ועמידות הצבע לאורך כל חיי הרעף. 
גג רעפי קוניאל : בנייה ירוקה בסטייל איטלקי

מעבר לרעף הטבעי ותהליך הייצור הידידותי לסביבה קוניאל שמה דגש על בנייה נכונה של גג הרעפים. קוניאל מאמינה שהכרחי להתייחס לשכבות הגג כאל יחידה אחת, מערכת אחת, וממליצה על מערכת גג המשלבת שכבת זרימת אוויר ומובילה לחסכון באנרגיה המושקעת בקירור הבית בקיץ. לפרטים נוספים אודות האחריות הסביבתית של החברה וההמלצות לבנייה נכונה של גג רעפים המשלב שכבת אוורור ניתן לקרוא ב http://cunial.co.il/?page_id=1511רעפי קוניאל - מוצרים ושירותים

קטלוגים אחרונים של רעפי קוניאל

פרויקטים אחרונים של רעפי קוניאל