אלפא דיור קבלני בניה, שיפוצים

אלפא דיור קבלני בניין , שיפוצים כללים , תוספת בניה , קבלן שיפוץ חיצוני ועבודות אבן .

אלפא דיור החלה פעילותה בשנות ה- 80 בבנית שלדים לוילות ובתים באריאל וכוכב יאיר כקבלן משנה של חברת בניה ארצית. כבר אז בתחילת דרכה הצטיינה החברה בביצוע מושלם של עבודות הבניה, מקצועיות וירידה לפרטים. אלפא דיור משלבת ידע ונסיון עם הבנת צרכי הלקוח ומתן שרות אישי מסביב לשעון. אמינותה של החברה ואיכות הביצוע משמשים כאבן דרך לפעילותה בענף בניה ושיפוצים.


במהלך השנים צברה החברה ידע וניסיון רב בעבודות בניה של וילות ובתים משלב שלד ועד הגמר, וביצעה עשרות עבודות שיפוצים  בדירות וילות ובתים, תוספות בניה והרחבות, בנייה על גגות, בניה קלה, עבודות אבן וחיזוק מבנים. הידע והנסיון במגוון עבודות החברה הינו שילוב מנצח עבור לקוח המעונין בביצוע פרוייקט משולב של בניה פרטית עד הגמר, עם עבודות שיפוצים מורכבות שיש בהן גם שינוים בשלד המבנה.

 

מרכז פעילותה של אלפא דיור בגוש דן והשרון. החברה מעסיקה את הטובים בבעלי המקצוע, אזרחים ישראלים בעלי הכשרה ותעודות הסמכה של משרד התמ"ת. החברה דואגת ומקפידה על ביצוע העבודות ע"פ התקנים. מנהל החברה ואו מנהל עבודה מפקחים באופן אישי ויומיומי על העבודה, דואגים לביצוע העבודות בסטנדרט הנהוג בחברה, לעמידה בלוחות זמנים, לעבודה בנועם וברוגע ומתן יחס אישי ואדיב ללקוח.