קורס ויריי V-ray

קורס ויריי – V-ray - לשדרג את הסקצ'אפ!
מבוא
תוסף ויריי הוא פלאג-אין אשר מיועד לתוכנות מידול בתלת ממד, ומשמש בעיקר בתוכנת סקצ'אפ. תוסף ויריי מאפשר שדרוג של ההדמיות אשר נבנות בסקצ'אפ או בתוכנות מידול אחרות, ובאמצעותו ניתן להפוך את התוצר לריאליסטי הרבה יותר מאשר באמצעים הרגילים של התוכנה. למעשה, מטרתו של תוסף ויריי הוא ליצור רינדור יעיל יותר של המודלים, מה שהופך את המודלים, כאמור, לריאליסטיים יותר. קורס ויריי הוא קורס ייעודי אשר מלמד את אפשרויות השימוש בתוסף החשוב הזה. הקורס מיועד בעיקר לאדריכלים, למעצבי פנים, למעצבי הום סטיילינג ולבעלי מקצוע בתחומים דומים. הוא מיועד, למעשה, לכל מי שעושה שימוש קבוע בעבודתו בתוכנת סקצ'אפ, ומעוניין לשדרג את העבודה שלו ולהפוך אותה ליפה יותר ולריאליסטית יותר. לאחר הקורס, ניתן לעבוד עם תוסף ויריי וליצור מודלים מהוקצעים ובעלי מראה אמתי. ויריי הוא תוסף מבוקש ונפוץ בכל העולם. מכיוון שתוסף ויריי הוא שימושי ביותר בתוכנת סקצ'אפ, מרבית הקורסים אשר מלמדים את השימוש בתוסף, מלמדים אותו עבור תוכנת סקצ'אפ ועל גביה.

מה לומדים?
קורס ויריי עורך סקירה על מגוון נושאים אשר שייכים למידול באופן כללי, ובנוסף, כמובן, מלמד את השימוש בתוסף ויריי עצמו. ישנם מספר נושאים בולטים אשר קיימים בקורס ויריי בכל מקום לימודים, כמו למשל: מושגי יסוד ברינדור וכללים לרינדור נכון; עקרונות השימוש באור ובצל; בניית מפות תאורה; סוגים שונים של תאורה בסקצ'אפ ובויריי; הבדלים בין תאורה טבעית לבין תאורה מלאכותית; מיקום נכון של התאורה; עריכה נכונה של התאורה; יצירת השתקפות נכונה; מקדמי השתברות בחומרים שונים; בחירת חומרים; הגדרת חומרים; שיוך של חומרים לאובייקטים מתאימים; יצירת טקסטורות מתאימות לסוגי חומרים שונים; דיפוזיה (פעפוע); הפקת תמונות בתוכנה; הפקת הדמיות פוטו ריאליסטיות; תכנון נכון ויצירה נכונה של סצנה; עקרונות של הפקת הדמיה ויצירת מידול נכון; הגדרות שקיפות; בחירת רקעים; ועוד מגוון נושאים חשובים, אשר חשובים לשימוש בתוסף ויריי באופן כללי, ובתוך תוכנת סקצ'אפ בפרט. 

תנאי קבלה
על מנת להתקבל לקורס ויריי, יש צורך בידע מקיף בתוכנת סקצ'אפ. מרבית הקורסים מלמדים ויריי לסקצ'אפ, שהיא התוכנה שבה נעשה השימוש העיקרי בתוסף ויריי. לאחר לימודי קורס ויריי, ניתן להשתמש בויריי גם בתוכנות אחרות, אולם ידע בסקצ'אפ הוא הכרחי על מנת להשתלב בקורסים.

זמן לימודים
משך הלימודים בקורס ויריי לסקצ'אפ הוא 4-5 מפגשים בני 3.5-4 שעות כל אחד, בדרך כלל במפגשים חד שבועיים. מדובר, כמובן, בקורס העשרה מקצועי, ולא בתוכנית לימודים ארוכת טווח.

לאן ממשיכים מכאן?
בסיום הלימודים בקורס ויריי, כל בוגר מקבל תעודה מקצועית, ולעיתים גם ספר לימוד על ויריי. למעשה, קורס ויריי אינו קורס שעומד בפני עצמו. לפני לימודים בקורס ויריי, כמובן, יש צורך בלימוד של קורס סקצ'אפ, וגם איתם, יש צורך בלימודי מקצוע אחרים. קורס ויריי, כהמשך לקורס סקצ'אפ, הם אמצעי לשימוש במגוון מקצועות ועבודות. אך לא מדובר בהשקעה זניחה. עבור מעצבים, אדריכלים, מעצבי מוצר ועוד, הקורסים הללו מהווים דרישה חשובה במקצוע. באמצעות קורס סקצ'אפ וקורס ויריי, ניתן להגיש ללקוחות הדמיות יפהפיות, מוחשיות וברורות, מה שהופך את העבודה כולה לפשוטה יותר ונוחה יותר. קורס ויריי לסקצ'אפ, אם כן, מתאים הן לשכירים והן לעצמאיים, ושניהם יכולים להמשיך לעבוד באותו אופן, או לשנות את סוג העבודה על פי ההתאמה האישית שלהם – וליהנות, בכל מקרה, מן היתרונות הרבים של תוכנת סקצ'אפ ושל תוסף ויריי.

למה כדאי ללמוד קורס ויריי?
כל מי שמשתמש בתוכנת סקצ'אפ או בתוכנות מידול אחרות, יודע עד כמה חשובים התוספים והפלאג-אינס אשר מתווספים לתוכנות השונות. תוסף ויריי, כאמור, הוא תוסף אשר משדרג את השימוש בתוכנת סקצ'אפ בכמה רמות, ומאפשר יצירה של הדמיות ריאליות יותר, מוחשיות יותר ויפות יותר. עבור אדריכלים, מעצבי פנים, מעצבי הום סטיילינג וכל מי שעוסק בתכנון ובעיצוב של מבנים, השימוש בתוסף ויריי הוא שדרוג משמעותי למידול בסקצ'אפ או בתוכנות מידול אחרות, והוא מאפשר להם להציג ללקוחות מודל אמתי ויפה, שנראה ממש כאילו לקוח מן המציאות, קרוב ככל האפשר לתמונה מצולמת. מדובר בהשקעה קטנה וקלה יחסית, אשר משדרגת את הביצועים פי כמה וכמה, כך שקורס ויריי לסקצ'אפ הוא בהחלט קורס מומלץ במיוחד.עוד בלימודים

מציג תוצאות 1 - 5 מתוך 5.