קרבות רחוב סוערים

חדשות והערות לגבי האתר. תפעול, הגרפיקה, באגים וכדומה.
תנאי השימוש בפורום

קרבות רחוב סוערים

יובל 12.11 (13:30)
ביומים האחרונים מתרחשים פה קרבות רחוב מאחורי הקלעים. מערכת הפורומים עומדת בהתקפה של איזה מנוע זבל.

מנועי זבל דוחפים הודעות לפורומים. המטרה שלהם היא למשוך תנועה לאתרים מסוימים, למשל לאתרי קזינו. כשהם מכניסים הודעות לפורומים הם משיגים שתי מטרות: ראשית, יש סיכוי שמישהו יקליק על המודעה. הם מקבלים כסף על פי כניסות. שנית, יש סיכוי שמנועי חיפוש כמו גוגל יסרקו את הפורום ויראו ממנו קישור החוצה אל אתר הקזינו. המסקנה המיידית של מנוע החיפוש תהיה שכנראה שאתר הקזינו מעניין, הניקוד שלו יעלה.

ההגנה כוללת - ראשית, לכל דפי הפורומים פה מוצמדת הודעת nofollow. הודעה כזו אומרת למנועי החיפוש לא להמשיך ולסרוק את הלינקים המוזנים כאן מאחר והאתר אינו אחראי להם.
הסיבה לשים את ההודעה הזו היא שגוגל גם נותן עונשים. אם האתר מקושר לאתרים מפוקפקים - גוגל יכול להוריד אותו מרשימת החיפוש... אווווטש.

ביומים האחרונים נדחפו די הרבה הודעות שנמחקו ידנית (קליק וזה נמחק). ברקע הוכנסה מערכת שמטרתה לנסות ולהבדיל בין מנוע הזבל וגולש תמים. האמצעי החמור ביותר הוא כמובן לחייב כל גולש להרשם או להקליד קוד מתמונה. נעילות כאלה הן כמעט חסינות לחלוטין אבל אף אחד לא מת עליהן.
נכון לרגע זה יש מחסום קטן וכמעט בלתי נראה שמחזיק מעמד. אבל אני לא בונה עליו. זה אולי יחזיק כמה ימים אבל בסופו של דבר יבוא מישהו מתוחכם יותר ויתחיל להעמיס שוב.

סתם, רק שתדעו.

(-:

ובבנין ציון ננוחם.
הוסף תגובה קישור ישיר

כנראה שזה עובד גם הפוך

פולי 28.01 (09:10)
אני קיבלתי כבר כמה פעמים דוא"ז, עם שם שולח תמים למראה : saf jhjhj, מה שנראה לי די חשוד, ואחרי שראיתי את ההודעה חשבתי אולי יש קשר בין המקרים, אם זה יחזור אני ישים תמונה של המסך, פשוט מחקתי את זה כבר לפני שבאתי לכאן

הצלחות ובריאות
יום טוב ונעים
הוסף תגובה