אני רוצה להקפיץ!

חדשות והערות לגבי האתר. תפעול, הגרפיקה, באגים וכדומה.
תנאי השימוש בפורום

אני רוצה להקפיץ!

נטע לשם 22.02 (21:10)
יובל, שבוע טוב!
מצד אחד, המודעה שלי (להבין את סקצ'אפ) עוד שנייה יוצאת מהדף,
ואני לא משלה את עצמי, אף אחד לא יבדוק כמה דפים אחורה...
מצד שני, אני לא אפתח הודעה חדשה, לפני שהיא תצא מהדף... כי זה ייצור עומס טיפשי על העמוד, ואני אראה נדחפת ולהוטה.
מצד שלישי, בימים אחרי שאני מפרסמת מגיעים אנשים ומתעניינים
וכשהמודעה מגיעה לסוף העמוד, אף אחד לא מגיע...

אני רוצה להקפיץ!!!

אגב, שאפו על ה"הוספת הודעה" החדש.

תודה תודה.
הוסף תגובה קישור ישיר

הקפצת הודעות והפורומים

יובל 16.01 (12:46)
הי נטע,

יש לי באמת בעיה פה. לא בעיה של הקפצת מודעות, את זה אני יכול לאפשר די בקלות למעשה. הבעיה שלי היא שהפורומים הולכים ומתמלאים בהודעות פרסום של אנשים שמלמדים אוטוקאד, סקאטשאפ וכדומה. זאת לא המטרה של הפורומים.

מצד שני, אני מבין ואפילו מקבל את הצורך של אנשים לפרסם את עצמם ואפילו להשתמש בפורומים לטובת כך. יש גם לא מעט אנשים בפורומים שמחפשים את המידע הזה.

אז האפשרויות הן:
1. לאפשר הקפצת הודעות ואז לקבל מצב שבו כל הפורומים נסתמים כשבדף הראשי שלהם כל הזמן מופיעות מודעות שהוקפצו ואף אחד לא יכול לקבל תשובה.
2. לא לאפשר הקפצת הודעות ואפילו לחסום אנשים שמכניסים יותר מדי הודעות בפורום או למחוק את ההודעות שלהם (כבר קרה עם מישהו שהגזים).

האמת, אני לא אוהב את אף אחת מהאפשרויות.

אז מה אפשר לעשות?
אני מתלבט בין פתיחת פורום מיוחד ללימודים וקורסים לבין הוספת עוד מודול של מודעות עבור מורים פרטיים ופרילאנסרים, מקום בו הם יכולים למקם מודעות בצורה נוחה.

אני ממליץ לכולם וגם לך לפתוח כרטיס באתר ולהכנס לפורומים כמשתמש רשום. בצורה כזו כל הודעה שתכניסי תקשר לכרטיס שלך בו תוכלי לכתוב את כל פרטי הקשר אליך. אחרי שיש לך כרטיס כזה אני ממליץ פשוט לענות על גבי הפורום לשאלות של אנשים. .ככה את מפגינה את המומחיות שלך, עוזרת לאנשים ולא חוסמת את הפורום. אם בסוף כל תשובה את גם כותבת כמה משפטים על כך שאת מלמדת קורסים, זה כבר לא בעיה אלא הצעת שירות, זה כבר לא מפריע.

אני שמח שהפורומים עוזרים לך למצוא לקוחות. אני אשמח אם תוכלי לעזור להם בחזרה וגם לענות מדי פעם על שאלות של אנשים. כשהיחס הוא תן וקח הרבה יותר קל לכולם.
הוסף תגובה

פורום קניה מכירה ומודעות שונות

אלדד 24.11 (23:26)
היי יובל ידידי,

מה דעתך?
לאו דווקא בשם זה אך הרעיון שיהיה פורום (או מודול אחר) שירכז את ההודעות ומודעות שקשורות לתחום ואותו הציבור מעוניין לפרסם.
מודעות דרושים,
מודעות לימודים - מורים פרטיים וקורסים,
הודעות מכירה וקניה יד שניה בתחום.
הצעות לשיתופי פעולה וגיוס שותפים.
וכל הודעה ומודעה אחרת שקשורה בתחום.

ברעיון של "פורום הודעות ומודעות"
או "לוח מודעות SAF"

כרגיל סתם עברתי והייתי חייב להידחף (הרבצתי לעצמי על היד).

ביי.
הוסף תגובה

מצטערת על ההתעלמות המתמשכת. א...

נטע לשם 22.02 (21:10)
מצטערת על ההתעלמות המתמשכת.
אז דבר ראשון, אני מפרסמת איפה שמחפשים...:)
ואני מפרסמת גם בלוחות "רשמיים יותר" ולא נזכיר שמות...
אבל כן, בסופו של דבר התלמידים שלי, ככולם, מגיעים דרך סף.
זה דבר ראשון,
ואכן לא חשבתי על אפשרות של להתחבר בצורה כל כך מסודרת...
ושיהיה לי כרטיס והכול...
זה פתרון ואני ניגשת לזה!:)
אגב, מה באמת הנתונים לגבי כמה אנשים בוחנים את הכרטיסים האישיים, ה נתון שיש לך גישה אליו?

הבעיה היא שסקצ'אפ היא תוכנה שנורא קשה להסביר
בצורה תיאורטית בעזרת הודעות ארוכות ומפורטות,
ואם תגדיל ראש, תוכל לראות שאני מנסה לענות פה ושם על הודעות... אבל משהו לא זורם... אני גם אף פעם לא מקבלת פידבק...(בערך כמו העובדה שעברו כמעט שבועיים מאז שענית לי...) אולי צריך להשתיל אנשים שישאלו שאלות מעניינות ויתחילו להניע כאן את העניינים...
אבל אתה צודק, הפורומים לא יזוזו, אם אנשים כמוני ימלאו אותם בקריאות לשיעורים פרטיים,
ועדיין, יש ביקוש. מה עושים?
הוסף תגובה

תנסי ותראי

יובל 16.01 (12:46)
כמות הצפיות בדפים של האינדקס משתנה בהתאם לדף עצמו. אם את מכניסה דף ומשתמשת בפרופיל להזנת הודעות לפורום, סביר שיהיו לך הרבה צפיות כי אנשים יכולים להגע לדף הזה מהרבה מקומות.

תנסי חודש ותראי, מה כבר יש לך להפסיד? שלוש שעות עבודה בחודש ואת מקבלת פרסומת חינם.

מה עוד שאת בעצמך מודה שהמקום הזה עובד ומביא לך קהל.

רוצה יותר מזה? תגידי גם למי שאת מלמדת שהוא יכול להתכתב איתך על גבי הפורום כשיש לו שאלות. ככה את בכלל הורגת שתי ציפורים במכה.
הראשונה - לא מציקים לך בטלפון. תאמיני לי, לימדתי לא מעט ואני יודע שמי שלימדת מצפה שתענה לו אם יש לו שאלה גם הרבה אחרי שהשיעורים הסתיימו. בפורום זה יותר קל וחוסך לך זמן לעומת טלפון שלפעמים גם בא בשעות בעיתיות.
השניה - כל שאלה של תלמיד לשעבר למעשה מהווה בשבילך פרסומת לתלמיד הבא.
הוסף תגובה