אפליקציות חובה לאדריכלים

כל אדריכל צריך עוזר קטן, שיסייע לו במהלך העבודה השוטפת. כדי לעשות זאת, קיבצנו עבורכם כמה אפליקציות שיעניקו השראה וכן עזרים פרקטיים לצורך הליך שיפוצים, תכנון והקמת פרויקטים חדשים. רוב האפליקציות המוזכרות ניתנות להתקנה גם באפל וגם באנדרואיד.


אוטוקאד - אין אדריכל שלא התנסה בעבודה מול אוטוקאד. כעת אפשר להפוך את החיים לקלים יותר ולהוריד את התוכנה ישירות למחשב. התוכנה מאפשרת לבצע את כל השרטוטים הדרושים מכל מכשיר, אך קיימות פונקציות נוספות אשר זמינות רק בגרסת הפרו בתשלום, כמו למשל הוספת עזרי צילום, עריכה מדויקת ומהירה יותר, כלים נוספים למדידה, תמיכה בקבצים גדולים וכד'.


iRhino 3D - לסחוב את הלפטופ לפגישות כדי להציג פרויקטים בתלת מימד? זה כל כך 2012. היום אפשר להוריד את תוכנת איי-ריינו לאייפד, להציג אותה בפני הלקוח ולהשתמש באצבעות כדי להניע את קונסטרוקציית התלת מימד מצד לצד. את הפרויקטים ניתן לטעון ישירות מגוגל דרייב, דרופבוקס, המייל או מאייטונס.


The paper app - התוכנה מאפשרת לנו ללכוד את הרעיונות הקריאייטיבי שלנו בין רגע, בין אם מדובר בשרבאפליקציות חובה לאדריכליםוטים, דיאגראמות, איורים או אפילו סתם הערות. האפליקציה פותחה במיוחד עבור מערכת התצוגה של האייפד (מצטערים משתמשי אנדרואיד) ואפילו השיקה עט סטיילוס המתחבר לאייפד באמצעות בלוטות' לצורך עריכת השרבוטים.


My pantone - רוצים גישה לקטלוג הצבעים המפואר של חברת פנטון העולמית? בחנות של אפל תוכלו להוריד את האפליקציה. היא אמנם אינה חינמית, אך היא פותחת צוהר לעולם שלם של צבעים וגוונים- חלום של כל אדריכל. רק נגלה לכם בסוד, שפנטון בחרה את הצבע הסגול בתור ה-צבע של 2014.


Dream home - כדי לאזן את כל האפליקציות הניתנות להורדה ב-App store בלבד, הפעם אנחנו עם אפליקציה שדווקא מותאמת למשתמשי אנדרואיד, כי גם להם מותר ליהנות מבלעדיות. מדובר באפליקציה שמעניקה השראה לעיצובי פנים ופרויקטים מיוחדים אשר שינו את מראה הבית מן הקצה עד הקצה. המשתמשים יכולים לשמור תמונות שאהבו במיוחד, לשתף אותם וכמובן גם להעלות תמונות משלהם, כך שזה גם כלי חשיפה מעולה.


MagicPlan - אפליקציית מג'יק פלאן, כשמה כן היא- עושה קסם טהור. היא מאפשרת לעשות שימוש בפונקציות של המצלמה בסמארטפון, כדי לתעד כל אזור בבית ולהפוך אותו לשרטוט התכנון של החלל. תוך שניות התוכניות של החדר מוכנות וניתן לשמור אותן בפורמט של PDF, JPG ופורמטים נוספים. מבקרים בתחום הטכנולוגיה הגדירו את האפליקציה הזו בתור גאונות צרופה ולא נותר לנו אלא להסכים. הדגמה לשימוש באפליקציה תוכלו לראות בסרטון הבא.


הכותבת - לובה שמוקלר, אתר שיפוצים.

המאמר באדיבות

 • שיפוצים פלוס
 • קליק לחיוג: 076-2305555
 • טלפון:
  076-2305555הצג
 • כתובת:
  הברזל 31, תל אביב
 • אתר:
  הצג

תגובות