שולחנות מעץ מלא


הבחירה בעץ מלא כחומר גלם לתעשיית הריהוט ולשולחנות בפרט, רלוונטית במיוחד למי שרוצה רהיטים איכותיים באמת. מי שלא מסתפק בתחליפים זולים, שאיכותם הירודה ניכרת בהם, יוכל למצוא את מבוקשו באמצעות פניה לנגריה איכותית, שמסוגלת לספק פתרונות שונים, לכל צורך ולכל מטרה.

אחת מחברות הרהיטים המובילות, שמתמחה בייצור עצמי של מגוון שולחנות מעץ מלא, התפרסמה בשנים האחרונות לא רק בארץ אלא גם מעבר לים. כמה דגמים שאותם מייצרת החברה ומספקת לשוק המקומי והבינלאומי, זכו במגוון פרסים, מה שאומר שגם בתחום הריהוט האיכותי – לישראל יש בהחלט מה להציע.


מארחים את כולם

היבט חשוב שמאפיין את המשפחה הישראלית הנפוצה הוא הרצון לארח, מעת לעת חברים, ידידים ואת כל המשפחה המורחבת. לצורך כך, ניתן למצוא מגוון של שולחנות ייעודיים, מעץ מלא, שפותחו בהתאמה מלאה כדי לספק רצון זה.

בעבר, שולחנות ופינות אוכל ששימשו גם לאירוח, באמצעות פתיחות מותאמות, יוצרו במקרים רבים בסגנון פשוט למדי. כיום, אין כל צורך לוותר על בחירה בפינת אושולחנות מעץ מלאכל מרהיבה, שתהיה גם מעוצבת בצורה מפתיעה ומותאמת אישית וגם תאפשר אירוח בהרכב מלא.  

שולחנות ופינות אוכל מעוצבים יהיו כאלה שבהם נעשה שילוב של עבודה איכותית עם חומרי גלם מעולים. לעיתים נעשה שימוש בחומרי גלם משולבים, לרבות עץ מלא, אלומיניום ואף זכוכית, כך שהפן האסתטי והשימושיות משולבים בהם עד לבלי הפרד. השילוב הזה מאפשר פונקציונאליות מצוינת עם מראה אלגנטי וקלאסי. בין היתר ניתן למצוא:

·         שולחנות שמכפילים את גודלם, משלשים אותו ואפילו מעבר לכך.

·         דגמים בעלי יכולת פתיחה קלה במיוחד, אפילו ביד אחת.

·         דגמים שמאפשרים פתיחה חלקית או מלאה, הכל על פי הצורך.

·         שולחנות מעוצבים מחומרי גלם מובילים כגון אגוז אמריקאי, אלון, מייפל ועוד.

חלק מהדגמים המעוצבים מגיעים בצורות רבועות אך בהחלט ישנה אפשרות להשיג גם שולחנות בעלי קווים מעוגלים, למי שעיצוב כזה נאה בעיניו. באמצעות טכניקה מיוחדת ניתן ליצר דגמים בעלי כמה הגדלות, בלי לוותר על מראה יפה, עיצוב קלאסי ושטח פנים מפתיע.


הפתרון לדירות קטנות

פתרון מעניין ויוצא דופן, שמתאים במיוחד לדירות קטנות, פותח לאחרונה אצל אחד ממומחי העץ המובילים בארץ. כאן, מדובר על שידה קטנה וצנועה בגדולה, שממוקדמת סמוך לקיר, כמעט בלי לתפוס מקום יקר.

בעת הצורך, למשל בתקופת החגים, כאשר רוצים לארח מספר רב של בני משפחה או חברים, פותחים את השידה שמשמשת לאחסון מספר רב של הגדלות. אותן הגדלות, הן שהופכות אותה במהירות רבה לשולחן יפה ומעוצב, שמספק מקום לכולם. 

המאמר באדיבות

 • עץ המשאלות
 • קליק לחיוג: 03-9607636
 • טלפון:
  03-9607636הצג
 • כתובת:
  זכריה גלוסקא 7, קומה ב'. א.ת.ח ראשון לציון
 • אתר:
  הצג

תגובות