למה להזמין את המדביר שמציל להדברת דירה חדשה מקבלן?

כניסה לדירה חדשה היא אירוע חגיגי ומרגש - ואף אחד לא רוצה לגלות מיד אחרי המעבר שיש איתו בבית גם אורחים לא רצויים. חרקים שחלקם עלולים להיות מזיקים וחלקם פשוט כאלה שאנחנו מעדיפים להשאיר מחוץ לבית, פרעושים, עכברים, כינים של יונים, צרעות ויש עוד בעלי חיים שכדאי מאוד לוודא שהם לא מחכים לנו בדירה שאליה אנחנו עוברים.

בהתאם כדאי לבצע את ההדברה בדירה - גם כשמדובר על בניין שזה עתה הושלמה הבנייה שלו ובין אם מדובר על דירה יד 2 - עוד לפני הכניסה אליה, וכך ליהנות מהיתרונות הבאים.

פתרון יעיל שמונע בעיות

אחד הכללים הבסיסיים והנכונים בכל סיטואציה הוא שקל יותר למנוע בעיות מאשר לפתור אותן. בפרט נכון הכלל הנ"ל לגבי נוכחות של נמלים, פרעושים, תיקנים ושאר בעלי חיים שאמנם בסך הכל מנסים לחיות את חייהם, אבל באופן טבעי אנחנו מעדיפים שיעשו זאת במקום אחר ולא בדירה החדשה שלנו. הסיבה לכך שעדיף להקדים תרופה למכה היא ההתרבות המהירה מאוד של כל אותם חרקים ומכרסמים, שלא לדבר על מפגע מסוכן במיוחד כמו קן צרעות. כשמזמינים מדביר מורשה עוד לפני המעבר, אפשר להיכנס לנכס שמן הסתם השקענו בו סכומי כסף גבוהים (גם במקרה של קנייה וגם במקרה של שכירות) בראש שקט לגמרי.

מי מסתתר בתוך הקרטונים של ההובלה?

הדברת דירה לפני שנכנסים לגור בה מבטיחה לנו לא "רק" את סילוק כל האורחים הלא רצויים שהתנחלו בה לפנינו אלא גם את חיסול אלה שאנחנו מביאים איתנו. הסבר קצר: יש לא מעט מקרים שבהם בקרטונים שבהם מאוכלסת כל תכולת הדירה שלנו מסתתרים זחלים של חרקים שונים. הזחלים הם מטבעם זעירים מאוד ובעצם בכלל אי אפשר לראות אותם בלי מיקרוסקופ, אבל הם עלולים להיות שם - ואפילו כשאלה קרטונים שנקנו בחנות (שהרי אף פעם אנחנו לא יכולים לדעת איך הם אוחסנו שם).

אחרי המעבר אותם זחלים וגם פרעושים עלולים להתרבות ולפגום באיכות החיים שלנו - אלא אם כן הדירה הודברה היטב ואז הם לא יוכלו לחיות בה

מינימום פגיעה בשגרת החיים שלנו

אמנם כיום אנשי מקצוע רציניים משתמשים בחומרים ידידותיים לבני האדם ולחיות המחמד (ולא פחות חשוב, גם לסביבה - כדי לצמצם את הפגיעה בכדור הארץ!), אבל באופן עקרוני תמיד כדאי שלא להימצא בדירה בזמן שמתבצעת בה הדברלמה להזמין הדברה לפני כניסה לדירה חדשהה. בהתאם הזמנת מדבירים לפרק הזמן שעוד לפני הכניסה לדירה חוסכת לנו את הצורך למצוא פתרונות שונים כדי לא לשהות בבית בזמן שהם מבצעים את העבודה המבוקשת.

עבודה יעילה יותר

כשהנכס ריק, קל יותר לבצע את כל פעולות ההדברה הנדרשות והעבודה מושלמת תוך זמן קצר. לעומת זאת כשאנחנו כבר גרים במקום, וישנם רהיטים ופריטים בכל מקום, ייתכן צורך בהזזתם או פינויים ולכן העבודה מתארכת, כשגם מיד אחרי ההובלה, כשהבית מלא קרטונים, קשה להדביר באופן יעיל.

קלות העבודה עשויה להשפיע גם על המחיר ולהוזיל אותו. בכל מקרה כדאי לעבור על מחירון הדברה מעודכן באתר המדביר שמציל כדי להבין מהי עלות כל שירות בתחום.

ההדברות המומלצות לקראת מעבר הדירה

הדרך הטובה ביותר להחליט אילו שירותי הדברה להזמין מבין כל האפשרויות - נמלים, תיקנים, הרחקת יונים, סילוק מכרסמים, טיפול מונע נגד הופעת נחשים ויש כמובן עוד אפשרויות - היא לפנות לאיש מקצוע אמין ומנוסה. מדבירים מיומנים יודעים לספק המלצות על סמך המאפיינים הספציפיים של הדירה ולפי המיקום שלה, כך שמצד אחד תוכלו להיכנס לדירה בראש שקט לגמרי ומצד שני עלות ההדברה לא תהיה גבוהה מדי.

מחפשים מדביר מקצועי? בדקו עם המומחים של המדביר שמציל

מוזמנים לבקר בערוץ היוטיוב שלנו

תגובות