ניסור בטון

ניסור בטוןאם אתם מתלבטים בנוגע לשיפוץ הבית או הדירה ודאי החשש שלכם נוגע לתוצאות שיתקבלו בסיום השיפוץ. סקרים מראים כי הישראלים חוששים לבצע שיפוץ נרחב בדירה מכיוון שאינם סומכים על בעלי המקצוע אך הדרך הנכון שתביא אתכם לשיפוץ מקצועי ובעל תוצאות מעולות היא על ידי בחירה באנשי מקצוע מיומנים ומנוסים. אם אתם מתלבטים בנוגע לשיפוץ הבית או הדירה ודאי החשש שלכם נוגע לתוצאות שיתקבלו בסיום השיפוץ. סקרים מראים כי הישראלים חוששים לבצע שיפוץ נרחב בדירה מכיוון שאינם סומכים על בעלי המקצוע אך הדרך הנכון שתביא אתכם לשיפוץ מקצועי ובעל תוצאות מעולות היא על ידי בחירה באנשי מקצוע מיומנים ומנוסים. 

במיוחד כאשר מדובר בעבודות בטון, חשוב מאוד לשכור את שירותיה של חברה המתמחה בתחום זה ולא מתפשרים על גורמים לא מוסמכים או חובבנים. כשמדובר בעבודות בטון כמו ניסור בטון, יש להקפיד על עבודה בטיחותית ומקצועית. למעשה, ניסור בטון עושים רק עם בעלי מקצוע אחראיים ובעלי ניסיון שידעו לבצע את העבודה ולהבטיח לכם תוצאות איכותיות. אם בכל זאת יש לכם חששות ושאלות בנושא, צוות קל בטון מסביר איך מתבצעת עבודת ניסור בטון ומתי יש לבצען.

ניסור בטון – עבודה מורכבת עם תוצאות מעולות
ניסור בטון זו פעולה שכדאי שתתבצע על ידי בעל מקצוע מנוסה. לרוב, עבודה מסוג זה מתרחשת כאשר יש לקוחות הזקוקים לשינוי במבנה או קיר בטון. לדוגמה, יש כאלה שמעוניינים לפתוח פתח לדלת או לחלון כאשר הקיר / המבנה עשוי מבטון. יש להבין כי הבטון הוא חומר גלם עוצמתי מאוד וכמעט בלתי אפשרי לבצע בו שבר, פתח או כל שינוי שהוא ללא כלי עבודה מתאימים.

איך מתבצעת עבודת ניסור בטון?
ניסור של קיר למשל זו פעולה הנחשבת לעבודת ניסור בטון. כמובן שהקיר חייב להיות עשוי מבטון יצוק ועל מנת לבצע בו שינוי כלשהו יש לפנות לבעל מקצוע שיודע מה הוא עושה ולאפשר לו לבצע את הנחוץ לכם. עבודת ניסור בטון נעשית על ידי כלי עבודה ייעודי המכונה 'דיסק יהלום'. מדובר בכלי עבודה מיוחד המצריך ידע להפעלתו וניסיון. 

כלי עבודה זה עשוי ממתכת אשר מצופה באבק יהלומים (היהלום ידוע כחומר חזק מאוד ולכן הוא מסוגל להתמודד עם הבטון). דיסק יהלום בעל צורה עגולה וכשהוא מחובר ופועל הוא מצליח לחדור את קיר הבטון בצורה אידיאלית. למעשה, דיסק יהלום מתאים ונוצר במיוחד לחיתוך בטון וגם חיתוך אבן, ברזל, קרמיקה ועוד חומרים איתנים. דיסק יהלום הוא מעין מסור חשמלי עוצמתי שיש להפעילו אך ורק על ידי איש מקצוע מיומן ומוסמך.

קיימים גדלים שונים של הדיסק יהלום והשימוש בהם משתנה בהתאם לצורך של הלקוח – אם מדובר בפתח גדול יותר או קטן יותר, יתאים בעל המקצוע את הכלי עבודה למטרה הנדרשת.

4 סיבות להזמין את קל-בטון לבצע עבורכם עבודה בתחום הבטון 
1. מקצועיות היא מילת המפתח - קל בטון מורכב מצוות ותיק עם עובדים מיומנים ומקצועיים ולא מחאפרים שרואים מדי שבוע בתוכניות כמו יצאת צדיק.
2. עבודות בטון חייבות להתבצע בצורה בטיחותית וללא שום תקלה או שגיאה, ולו הקטנה ביותר. על כן, לא מומלץ לחסוך ולנסות לבצע את עבודת הבטון לבד גם אם יש ברשותכם את כלי העבודה הנחוצים לכך.
3. מהירות ויעילות – העבודה הנדרשת מבוצעת בפרק זמן קצר, תוך שמירה על סביבת העבודה וללא תקלות מיותרות מכיוון שבעלי המקצוע שלנו מתעסקים בתחום מזה שנים ויודעים כיצד לבצע את עבודתם ביעילות מירבית.
4. מחיר עבודות הבטון השונות כיום בשוק משתנים מחברה אחת לשניה – בקל בטון מבטיחים מחירים הוגנים, ללא שינויי מחיר קיצוניים כאשר אמינות והוגנות מובילים הם עיקרון מרכזי.

לסיכום, אם אתם מחפשים אחר בעלי מקצוע הוגנים, אמינים ויעלים – קל בטון ישמחו לתת שירות בכל רחבי הארץ ולכל סוגי עבודות הבטון.

תגובות