כ 1500 יחידות דיור תבנה חברת לאטי תוך שנתיים

כ- 1500 יחידות דיור ו - 5 מרכזיים מסחריים, ייבנו ע"י  חברת לאטי בשנתיים הקרובות

חברת לאטי יזמות ובנייה שבבעלות חברת האופנה הארצית המובילה "רנואר" והיזם ואיש העסקים יוסי לאטי, הקימה, מקימה ומתכננת להקים פרויקטים רבים למגורים ומרכזי מסחר בקריות, בנהריה, בכרמיאל,  בכפר יונה, בבת חפר, באריאל  ובאילת בסטנדרטים גבוהים ובאיכות בלתי מתפשרת.
החברה שהינה חברה קבלנית רשומה ברישיון משרד הקבלנים ופועלת זה כ- 18 שנה, אף עוסקת בביצוע עבודות גמר ומבצעת פרויקטים רבים עבור חברות מובילות בכל אזורי הארץ.

פרויקט  -" LATI נהריה":
החברה מקימה כיום על שטח של 26 דונם בשכונה החדשה - שכונת "יצחק שמיר" בנהריה, מגה פרויקט כ- 500 יח"ד - "LATI נהריה" שיכלול שני מתחמים יוקרתיים ומעוצבים אשר תוכננו ע"י שני אדריכלים מהשורה הראשונה - "מתחם טאוור" ו"מתחם בוטיק".
מתחם הבוטיק שתוכנן ע"י האדריכל החדשני משה ציון, יכלול 4 בנייני בוטיק בקו עיצובי מודרני בני 8-10 קומות ומתחם טאוור שתוכנן ע"י האדריכל עטור הפרסים פרופ' גבי שוורץ יכלול 2 מגדלים בני 21 קומות  כל אחד ו- 4 בניינים בני 10 קומות כל אחד.
הפרויקט, מציע דירות  3,4,5ו-6  חדרים עם מרפסות שמש רחבות, דירות גן עם גינות ענקיות פנטהאוזים ופנטהאוזים לופט עם נוף מדהים המשקיף לים, מפרטי פרימיום בדירות וחומרי גמר מהמעלה הראשונה כיאה לסטנדרטים הגבוהים של חברת לאטי.
ההיקף הכספי הכולל המשוער של המכירות בפרויקט, נאמד בכ- 600 מיליון ₪.

אלונים בוטיק בגבעת אלונים מגדירים בוטיק מחדש:
עכשיו במחירי השקה מיוחדים! מהרו להירשם להשקת הפרויקט.
זה הזמן להצטרף לפרויקט הבוטיק במיקום הכי טוב בקריות, "שכונת אלונים" ולעבור עם המשפחה למתחם פרטי הסמוך לפארק רחב ידיים, מרחק הליכה מהמרכז המסחרי, גני הילדים ובתי הספר.
פרויקט המגורים היוקרתי "אלונים בוטיק" בגבעת אלונים, קרית אתא, יהיה מתחם סגור של 4 בנייני בוטיק מיוחדים, כל בניין בן 4 קומות 9 דירות בכל בניין, 2 דירות בקומה, כאשר בכל בניין דירות 5 ו-6 חדרים גדולות במיוחד עם מרפסות שמש ענקיות במיוחד, דירות גן עם כניסות נפרדות וגינות ענקיות, פנטהאוז לופט יחידי בקומה 4 כיווני אויר עם מרפסת ענקית סביב לכל הדירה.
סה״כ 36 יח"ד.
הדירות במתחם, יציעו מפרטי סופר פריימיום הכוללים ריצוף מטר על מטר, מערכת חשמל חכם ומערכת מיזוג אוויר מושלמת.

הפרויקט, תוכנן ע"י משה ציון אדריכלים הנחשב לאדריכל חדשני ומודרני וכי, ההיקף הכספי הכולל המשוער של המכירות בפרויקט, נאמד בכ- 80 מיליון ₪.
עוד נמסר מהחברה כי התקבל הייתר בנייה והבנייה בעיצומה, מועד המשוער לאיכלוס בעוד כ-20 חודשים.

פרויקט חדש בבת חפר:
החברה מתכננת להקים כ-350 יח"ד על מגרש בגודל כולל של כ-  49 דונם מחולק לשני מתחמים, שיתוכננו ע"י שני אדריכלים, כאשר מתחם אחד יכלול כ- 175 יח"ד והשני  כ-130יח"ד.
ההיקף הכספי המשוער של המכירות נאמד בכ-450 מיליון ₪.

"ארלוזורוב בוטיק" החדש בקרית אתא:
פרויקט מגורים בוטיק חדש ומלכותי ברח' ארלוזורוב היוקרתי והשקט, בניין מעוצב באדריכלות מודרנית כיאה לעידן החדש וכפי שחברת לאטי יודעת להציע.
רח' ארלוזורוב הוא מהרחובות האיכותיים והמבוקשים ביותר למגורים בלב קרית אתא במרחק הליכה מגני ילדים ובתי ספר, קרוב לספריה העירונית ולקווי תחבורה ציבורית, דקות הליכה ממרכז העיר.
"ארלוזורוב בוטיק",  הינו בניין בן 6 קומות בעיצוב ייחודי ומרהיב, שייבנה בסטנדרטים הגבוהים ביותר של איכות ואדריכלות  ומציע  מפרטי פנים דירה מפנקים ועשירים.

אתם מוזמנים לבחור בין דירות 4 חדרים רחבות ידיים עם מרפסות גדולות לבין פנטהאוזים ופנטהאוזים לופט 5 חדרים במפלס אחד עם מרפסות שמש ענקיות.

פרויקט יוקרה "תאנים בוטיק" בקרית אתא:
ברחוב התאנים באזור הירוק של קרית אתא, צומחים 2 בנייני בוטיק המחוברים בהרמוניה מושלמת וכוללים 9 יח"ד מגוונות בכל בניין: דירות 5 חד' גדולות עם מרפסות מרווחות, פנטהאוזים, מיני פנטהאוזים ודירות גן עם כניסות נפרדות.
סה"כ 18 יח"ד בסטנדרטים הגבוהים ביותר עם מפרט פרימיום: דירות 5 חדרים גדולות עם מרפסות מרווחות, פנטהאוזים, מיני פנטהאוזים ודירות גן עם כניסות נפרדות.
המחירים החל מ- 1,450,000 ₪

מהחברה כי התקבל הייתר בנייה לפרויקט ועבודות הבנייה בשטח בקצב מהיר ומואץ.

פארק הרקפות בקרית ביאליק:
לחיות את החלום בפארק הרקפות בקרית ביאליק.
לאחרונה, אוכלס הפרויקט הגדול של לאטי יזמות בקריות בגבעת הרקפות בקרית ביאליק- "פארק הרקפות", שהציע:

PARK RAKAFOT WEST, בוקר במרפסת שמש רחבת ידיים.
כבר שתגיעו ללובי הדו קומתי היוקרתי בפרויקט, תגלו את הפאר. בכל קומה 2 דירות בלבד.
דירות מרווחות, בנות,4,5 ו-6  חדרים עם מרפסות שמש ענקיות, בגודל 25 מ"ר ופרגולות בסגנון באוהאוס.
לכל דירה 2 חניות תת קרקעיות מקורות.

PARK RAKAFOT CENTER, הפנטהאוזים היפים בקריות.
התפנקו בפנטהאוז לופט במפלס אחד יחיד.
בקומה, 4 כיווני אוויר ומרפסות שמש ענקיות.
המתחם היוקרתי בעל 6 בניינים, סביב חצר מרכזית העוברת דרך לובי כניסה ראשי דו קומתי מפואר.

PARK RAKAFOT NORTH,  דירות גן ייחודיות.
דירות הגן היוקרתיות בפרויקט, נהנות ממפלס אחד וכניסה נפרדת.
לדירות גינות רחבות ידיים, חללים גדולים ומוארים לחוויית מגורים חלומית, בסביבה המוקפת עצי פרי ומרחב ירוק ופסטורלי.

ההיקף הכספי הכולל של המכירות נאמד בכ-400 מיליון ₪.
נותרו 5 דירות אחרונות למכירה.

"אומנים בוטיק" במשכנות האומנים בקרית מוצקין:
המכירה בפרויקט "אומנים בוטיק" במשכנות האומנים בקרית מוצקין, כבר בעיצומה הפרויקט יכלול בניין  בן 9 קומות המוקם בליבה של "משכנות האומנים" השכונה היוקרתית של הקריות, המוקפת פארקים ירוקים וגישה מהירה לצירי תנועה מרכזיים.

הפרויקט אשר נבנה בסטנדרטים הגבוהים ביותר של איכות ואדריכלות וכולל בתוכו מפרטי פנים דירה מפנקים ועשירים, מציע דירות בנות 4 ו-5 חדרים עם מרפסות גדולות ופנטהאוזים לופט במפלס אחד עם מרפסות שמש ענקיות.
נותרו 2 דירות אחרונות למכירה.

פרויקט היוקרה לאטי בכפר יונה:
הקונספט של הפרויקט יכלול 2 אדריכלים מהמעלה הראשונה בשני מתחמים בעלי צביון שונה, כאשר תכנון של כל פרויקט יתבצע ע"י אדריכל על מנת ליצור שני מתחמים בני 3 בניינים בגובה 8 ו-10 קומות וכ- 200 יח"ד במיקום הטוב ביותר בשכונת "שרונה" מסביב לפארק ובאזור החדש של כפר יונה.
חלק מיח"ד שייבנו מיועדות עבור השוק החופשי וחלקן הגדול מיועד עבור פרויקט "מחיר למשתכן".
מהחברה נמסר כי כל הדירות במסגרת "מחיר למשתכן" נמכרו בזמן שיא של 3 חודשים.
עוד נמסר כי נותרו למכירה בשוק החופשי מספר מצומצם של פנטהאוזים ופנטהאוזים לופט מפוארים ומרווחים, במפלס אחד עם מרפסות שמש ענקיות.

שכונת הר כרמי בכרמיאל:
לאטי יזמות זכתה במכרז של  רמ"י, על מגרש בשטח של  כ-5.5 דונם בשכונת הר כרמי בכרמיאל ואף החלה בהיערכות לקראת שיווק פרויקט היוקרה שיכלול כ-31 יח"ד באזור ירוק ופתוח שיציע דירות גן 4/5 חדרים עם גינות גדולות וכן פנטהאוזים יוקרתיים. בחברה מעריכים  כי בקרוב יחל השיווק וכי עד שנתיים מיום תחילת עבודות ההקמה, הפרויקט יאוכלס.

בניין מסחר ומשרדים באח"י אילת:
ברחוב המרכזי והפעיל ביותר בקרית חיים – שד' אח"י אילת, יוקם בניין מסחר ומשרדים שבאמצעותו ייהנו כל בעלי העסקים מהמיקום הטוב לניהול העסק הפרטי שלהם.

מרכז מסחרי בלעדי בגבעת אלונים:
חברת לאטי יזמות זכתה במכרז להקמת מרכז מסחרי בגבעת אלונים בקרית אתא, שישתרע על 2 מפלסים ויכלול כ- 4000 מ"ר למסחר, פנאי, בילוי והסעדה.
במתחם כ- 150 חניות צמודות לשימוש המבקרים אשר ייתן שירותים לתושבי שלוש השכונות – גבעת רם, גבעת טל וגבעת אלונים.
עבודות ההקמה של המרכז יחלו בקרוב ויסתיימו תוך 18 חודשים מיום תחילת עבודות ההקמה.

מרכז מסחרי בשכונת שחמון באילת:
החברה זכתה לפני כחודשיים  במכרז להקמת מרכז מסחרי בשכונת שחמון באילת  שישתרע על שטח של  כ-4,000 מ"ר.

אריאל סנטר – מרכז בילוי ופנאי:
מרכז בילוי ופנאי אריאל סנטר נחנך לפני כשנה לאחר ששווק במלואו לרשתות ארציות מובילות.

פרויקט אלונים בוטיק - הדמיה אול אין

תגובות