השלמה מהנדסאי לאדריכל - בישראל!

משה אשכנזי מעוניין לנסות ולבנות קבוצה שתיצור להנדסאים מסלול להשלמה לתואר אדריכל. אנו מביאים כאן את פנייתו אליכם:

__img__


שלום לכולם. אם אתם קוראים את הידיעה הזו ככל הנראה שהנושא מעניין השלמה מהנדסאי לאדריכל - בישראל!יש לכם רצון דומה לשלי, להשלים את לימודיכם מהנדסאי לאדריכל.


שמי משה אשכנזי ואני הנדסאי אדריכלות רשום. את לימודי ההנדסאי סיימתי בשנת 2000 כעתודאי. התגייסתי לצבא כהנדסאי אדריכלות ושירתי ביחידות בינוי שונות בחיל אויר, עד לתפקיד של סגן מפקד יח' בינוי. לאחר 6 שנות שירות בתפקידי בינוי, השתחררתי מהצבא והמשכתי לעבוד בתחום. כיום משמש כמנהל פרויקטים ומתכנן אדריכלות בבנק גדול מזה כ7 שנים. צברתי ניסיון של אלפי מטרים בתכנון ופיקוח על עבודות בנייה, ותמיד חלמתי להשלים את לימודיי מהנדסאי לאדריכל.


כידוע וכפי שאתם מכירים (כי ככל הנראה בדקתם כמוני) אין אפשרות כיום לבצע השלמה מהנדסאי אדריכלות לאדריכל בארץ. מה שאינו נכון לדוגמה בלימודי הנדסה אזרחית בהם ניתן להשלים תואר מהנדסאי בניין למהנדס. אלו המעוניינים בהשלמת תואר לאדריכל כיום נדרשים להתקבל לאחד מהמוסדות המוכרים בארץ, וללמוד 5 שנים מלאות בלימודי יום, או לחלופין לנדוד מעבר לים, ולבצע השלמה של 3-4 שנים בחו"ל.


אם אתם עובדים כבר בתחום, האפשרויות הנ"ל אינן אפשריות. מסיבות שונות (עבודה, לימודים, משפחה וכד') לימודי אדריכלות יישארו עבורנו בגדר פנטזיה לא ניתנת למימוש.


אני מאמין שאם נתאגד לקבוצה גדולה של הנדסאים ונפנה לאוניברסיטאות המוכרות, יתכן מאוד שהם ישקלו לפתוח עבורנו מסלול ייחודי בלימודי ערב לצורך לימודי השלמה לאדריכל. 


מי שבוער בתוכו הנושא, מעוניין לבצע השלמת לימודים ולהצטרף לקבוצה, אנא פנו אליי דרך האתר שלי או דרך המייל. רשמו את שמכם המלא, שנת הלימודים, באיזה מוסד למדתם, ומס' טלפון.


...ובתקווה שנהפוך את החלום למציאות ונצליח לפתוח מסלול מתאים ללימודי השלמה עבורנו.משה אשכנזי

052-6064596
www.mockup.co.il
[email protected]

תגובות