ערים חכמות, טרנד חולף או מהפכה אמיתית?

יום חמישי, 10 באפריל 2014. 20:00 ל-22:00
קפה נח, נחמני פינת אחד העם, תל אביב.

"ערים חכמות" הוא מושג עכשווי, אשר זוכה להרבה עניין ולבאז בתקשורת ובאקדמיה. אבל האם מדובר רק בטרנד חולף או שמא אנחנו עומדים בפני מהפכה אמיתית? 
עיר חכמה מתאפיינת בשילוב של טכנולוגיות מידע חדישות בתחומי התחבורה, החינוך, הבריאות, המים, איכות הסביבה והתרבות, במטרה למצות את משאבי העיר בצורה הטובה ביותר ולספק לתושבים את איכות החיים המיטבית, ואף לחזות מגמות ובעיות עתידיות ולספק להן מענה.

יוזמת נח, בשיתוף האתר "ערים חכמות" (www.smart-cities.co.il), מארחת כנס בנושא, בו מומחים מובילים מהתחום יסבירו על המושג, על הישומים שלו היום בפועל ועל הכיוונים העתידיים.

הנואמים:

עומרי זיו הוא מומחה בתחום הטכנולוגיה לערים חכמות. בעל נסיון של יותר מ-7 שנים בניהול פרויקטי שליטה ובקרה למחלקות IT. בעל תואר ראשון בניהול מערכות מידע ולומד לתואר שני במנהל עסקים (MBA) באוניברסיטת תל אביב.

ליעד אורתר הינו ראש תחום דיווחי קיימות במכון לאחריות תאגידית ומרצה לניהול קיימות באוני' בן גוריון בנגב. בוגר תואר ראשון במדעי המדינה ותואר שני בלימודי איכות הסביבה. אורתר שימש כעוזר לשר לביטחון הפניםערים חכמות, טרנד חולף או מהפכה אמיתית?, בהמשך עמד אורתר בראש ארגון גרינפיס בישראל, ריכז את פעילות עמותת צלול בנושא זיהום נחלים ועסק בייעוץ למאבקים סביבתיים רבים בישראל.

לדף האירוע בפייסבוק קליק כאן.

תגובות