אנטי וירוס Eset Nod32

אנטי וירוס Eset Nod32
072-244-2221
תוכנת אנטי וירוס היא חובה לכל מחשב ביתי או משרדי. אי שימוש בתוכנת אנטי וירוס יעילה יכול בסופו של דבר לעלות בנזק כספי אדיר לחברה או בכאבי ראש מיותרים למשתמש הביתי. תוכנת אנטי וירוס יעילה תאתר את הוירוס, לפעמים עוד בטרם חדירתו למחשב ותנטרל אותו.

הביקוש לאנטי וירוס הולך וגדל במקביל לפשיעה האינטרנטית, שהופכת יצירתית ומסוכנת יותר. האקרים ויוצרי תוכנות מזיקות מנצלים נקודות תורפה במערכות הפעלה של מחשבים, באפליקציות ובדפדפנים כדי לפלוש לפרטיות של המשתמשים. עם טכניקות כל כך מתוחכמות, קשה להישאר מוגנים מפני כל האיומים הזדוניים שחודרים לאינטרנט. למרבה המזל ESET הוציאה לשוק האבטחה את NOD32, שהוכח כבר כאנטי-וירוס הטוב ביותר.

NOD32 – ESET הינה תוכנת אנטי וירוס העובדת במספר שכבות פעולה ומגינה על המחשב שלך בזמן גלישה ברשת, הורדת קבצים, שימוש בדואר אלקטרוני וגם בשימוש בכוננים חיצוניים.
בנוסף ליעילות התוכנה היא גם ידידותית למשתמש, ואינה מטרידה אותו ללא צורך. כמו כן תוכנת אנטי וירוס של ESET מצטיינת בכך שאינה מעמיסה על משאבי המחשב וכמעט אינה מורגשת.

מנסים לפני שרוכשים
אתם מוזמנים להוריד את גרסת הניסיון ל- 30 יום בחינם ולאחר מכן לרכוש את הגרסה המלאה שתגן על המחשב שלכם טוב יותר מכל תוכנת אנטי וירוס אחרת הקיימת בשוק. כל עוד תקופת רישיון התוכנה בתוקף מובטחים לך עדכונים וגרסאות חדשים ללא תשלום.
כמו כן, ניתן לרכוש כבר עכשיו את התוכנה באתר בצורה מאובטחת ולקבל רישיון OnLine מייד בכל שעה באופן אוטומטי.
אף על פי שהוראות ההתקנה ניתנות בדואר האלקטרוני במספר שפות והינן קלות להבנה, נציג שלנו ישמח לסייע לכם להתקין את המחשב כבר עכשיו ובעוד 5 דקות המחשב שלכם יהיה מוגן.

לרכישה והורדת גירסת ניסיון חינם:
rvm.co.il/...D7%A1-eset