הדמיות וגרפיקה לאדריכלים

הדמיות וגרפיקה לאדריכלים
033752011
קצת עלינו : סטודיו חדש רענן ומלא באנרגיה , מורכב מ 100 אחוז אדריכלים בוגרי אוניברסיטת ת'א . אנחנו מציעים מניפה של שירותים בתחום הדמיות המחשב והגרפיקה במחירים תחרותיים ובאיכות לא מתפשרת !

אנחנו בסטודיו amms מתמחים במידול בתלת מימד , הדמיות אדריכליות , הדמיות מוצר וגרפיקה לאדריכלים ומעצבים . אנחנו מסייעים לכל לקוח שלנו לגבש את הרעיון שלו ולהביא לידי ביטוי את החזון התכנוני שלו או שלה באופן הטוב ביותר .

איך אנחנו עושים את זה ?
אנחנו מביאים לשולחן העבודה את המומחיות שלנו - אנחנו יודעים ליצור תמונה מנצחת ולגרום לתכנון שלך לתקשר עם הלקוח שלך !
למדנו במהלך השנים אחרי עבודה במשרדים ובתור עצמאים איך לייעל את תהליך העברת המידע ואיך לייצר ערוץ תקשורת מהיר ובעיקר זורם , מהראש שלך - לשולחן העבודה שלנו ,
הרי גם אנחנו היינו הלקוח פעם !
התפקיד שלנו זה לספר את הנרטיב של התכנון שלך באופן חזותי ובכלים הגרפיים העוצמתיים והעדכניים ביותר . הכוח שלנו טמון בזה שאנחנו בתהליך למידה תמידי , שמקנה לנו עוד ועוד כלים שמאפשרים לנו לעשות את זה נכון !
אנחנו שואבים השראה מסביב לעולם וממגוון דסציפלינות כגון אומנות , חדשנות ויצירה והכי חשוב ! יש לנו את הכלים להפוך את החזון שלך למציאות .
המוטו שלנו הוא רגש - יצירה שמעוררת אצל הלקוח שלך רגש אף פעם לא תאכזב לא אותו ולא אותך - וזה ! מה שאנחנו בסטודיו amms מצטיינים בו.

היסודות שלנו הם :
אינטגריטי מקצועי
אמינות
אכפתיות
שאפתנות
דקדקנות
ונגישות
מעליהם אנחנו בונים חלל של יצירה עבור הלקוחות שלנו בכדי שנוכל לעשות בשבילם את מה שאנחנו הכי אוהבים וגם הכי טובים בו .

העבודה מולנו נעשית און לין באופן הכי נגיש והכי מהיר .
כנסו לאתר שלנו ותתרשמו מהעבודות שלנו.

AMMS.CO.IL