אקו גארד - שכבת איטום והגנה לדק

כיצד להגן על הדק בחורף?
מחיר: 400 שקלים
072-221-5000
"אקו גארד" - פיתוח ישראלי חדש היוצר שכבת הגנה ואיטום לדק. האיטום נחוץ במיוחד בתקופת החורף הרטובה שמעודדת היווצרות פטריות ועובש.

חברת "פשוט ירוק" יבואנית ומשווקת דקים, פיתחה את תחליב "אקו-גארד ספריי" היוצר איטום עמוק בכל סוגי הדקים, פלסטיים וטבעיים.

האיטום מונע חדירת מים הפוגעים ומפוררים עץ. במיוחד בתקופת החורף, כשהדק נרטב פעמים תכופות והאקלים החורפי אינו מאפשר ייבוש מלא של הקורות. הלחות הנאגרת בדק מעודדת היווצרות פטריות ועובש הגורמים לבלייה מואצת של הדק.

השימוש באקו גארד נעשה על ידי מריחתו על פני שטח הדק לאחר ניקוי יסודי מאבק, שומן וצבע רופף. לאחר המריחה נדרש זמן המתנה של כ-30 דקות בממוצע עד להתייבשות שכבת ההגנה. התחליב מיוצר על בסיס מים וללא ריח, כשהוא רחיץ ועמיד גם בקרצוף.

לדברי גיא סער, מנכ"ל פשוט ירוק, התחליב מתחבר למשטח הדק באופן מולקולרי. כך שהוא הופך לחלק ממנו, המגן גם משריטות ומהשפעת שמש ישירה הגורמת לדהיית הגוון. המראה החיצוני של הדק הוא גורם חשוב ובצדק, לכן אין טעם להתפשר ולהיכנע לשחיקתו על ידי גורמי הטבע.

התחליב מתאים למוצרי עץ נוספים כמו פרגולות, גדרות, חיפויי עץ, אדנים וריהוט עץ. התחליב שקוף ואינו משנה את מרקם האלמנט עליו הוא נמרח. אקו גארד משווק באריזות של 6 ליטר, המספיקה לכיסוי שטח של 60 מ"ר בהתאם לכושר הספיגה של המשטח. מחיר מומלץ לצרכן 400 שקל.