הטיפונת של לבגרוב

הטיפונת של לבגרוב
  • יצרן:
    Artemide
073-2130000
מעצב העל רוס לבגרוב ממשיך בעיצוביו יוצאי הדופן, המבליטים את היצירתיות והאומנות שבו. בעקבות שיתוף הפעולה המוצלח שבין לבגרוב לבין חברת ארטמידה האיטלקית, חברו השניים לשיתוף נוסף, הפעם עם גופי תאורה תלויים וצמודי תקרה בשם DROPLET (טיפונת).

אם אתם מביטים לשמים ומבקשים קצת גשם, "הטיפונת" של לבגרוב תוכל לסייע (לפחות בבית). המים ממשיכים להשפיע על עבודותיו של לבגרוב. התאורה עושה רושם של שלולית, ממנה בוקעים נטיפי תאורה. לגוף התאורה בסיס אלומיניום עגול שמדמה את התזזיתיות של גלי הים. לבסיס זה מחובר כמעין חלוק נחל, גם הוא עשוי אלומיניום, שמאיר כלפי מעלה.

חשוב לציין, כי התאורה עוצבה כל כולה באמצעים דיגיטליים. היא נראית כלקוחה מהעתיד בשל הצבעוניות הקרירה, השיק, המודרניות וההייטקיות שהיא משלבת בעיצובה. ניתן להשיג בצבעי אלומיניום סטן וכרום מוברש.

עוד משהו קטן על לבגרוב - הוא זכה בפרסים בינלאומיים רבים על עבודותיו שהוצגו במוזיאון המודרני בניו יורק, מוזיאון AXIS ביפן, מרכז פומפידו בפריז, מוזיאון העיצוב בלונדון. בשנת 95 הוא זכה בפרסWorld technology award של מגזין טיים וה CNN בשנת 2005. כתבו עליו במקומות חשובים ביותר בעיתונות העולמית ובמגזינים הנחשבים ביותר בעולם העיצוב.