קמחי תאורה

073-2130000

חברת "קמחי תאורה", החלה את דרכה לפני כ-70 שנה כבית מלאכה קטן בדרום תל אביב, בו יצרו גופי תאורה בעבודת יד קפדנית. המוניטין של החברה עבר מפה לאוזן ועד מהרה הפכה החברה להיות גורם מוביל ודומיננטי בענף בזכות השאיפה למצוינות הבאה לידי ביטוי בכל פן של פעילותה.


 


החברה שמה לה למטרה לאפשר נגישות נוחה לכל המוצרים החדשים ולכל בשורות העיצוב של המותגים והמעצבים הבולטים בעולם.


 


"קמחי תאורה" מספקת ללקוחותיה את המוצרים האיכותיים ביותר ומציעה מגוון מרשים של פתרונות תאורה המתאימים לכל חלל, לכל טעם ולכל סגנון. בית קמחי תאורה, משתרע על פני 5000 מ"ר עם מחלקת קשרי לקוחות, אדריכלים וייצור הזמנות לפי CUSTOM MADE. אולם התצוגה הענק מחולק לפי חללים, בהתאם לחברה או סוג התאורה. קמחי תאורה נחשבת לאחת השחקניות המובילות בארץ בעולם התאורה, עם ייצוג בלעדי של עשרות חברות בינלאומיות מובילות בעולם. קמחי תאורה משמשת מקור משיכה לאדריכלים, מעצבי פנים ושוחרי עיצוב הבאים לשאוב השראה ולשוטט בין אלפי גופי התאורה המוצגים במקום.


 


צוות מיומן ומקצועי עומד לרשות הלקוחות, מציע תמיכה מקצועית, ושרות אישי. הצוות ערוך לכל אתגר ומתמחה בפתרונות לכל פרויקט: מבני ציבור, מרכזי קניות, בתי מלון, משרדים ובתים פרטיים. החברה קשובה תמיד לדרישות הלקוחות ולשינויים בשוק, משקיעה משאבים בהתעדכנות מתמדת בכל פיתוח טכנולוגי, בכל חומר חדש ובכל בשורה עיצובית, ועונה בצורה מדויקת על צרכי הקהל, תוך הקפדה תמידית על שירות ברמה הגבוהה ביותר המשקף את ערכי החברה.


 


קמחי תאורה רחוב לח"י 23 בני- ברק. 073-2130000 www.kamchi.co.il

קמחי תאורה - מוצרים ושירותים

קטלוגים אחרונים של קמחי תאורה