גוף תאורה של ISSEY MIYAKE

כששתי ענקיות חוברות יחדיו...
תמונה
  • יצרן:
    Artemide
073-2130000
תוצר של שיתוף פעולה מבריק בין ענקית האופנה ISSEY MIYAKE והמותג האיטלקי Artemide, הניב גופי תאורה שהופכים מצורה בעלת שלושה מימדים לגוף שטוח לגמרי ו 100% ממוחזר

חברת ISSEY MIYAKE, הינה אחת מענקיות האופנה הידועות והאהובות ביותר בשוק העולמי הפועלת בהצלחה מאז 1970, כאשר הקו המנחה את עיצוביה הינו חשיבה קדימה והבטה אל עבר העתיד, חשיבה דומה לזו של חברת Artemide אשר ידועה גם היא כפורצת דרך בשוק התאורה העולמי. Ernesto Gismondi, מנכ"ל ומבעלי Artemide מסביר: "אני מאוד גאה בשיתוף הפעולה עם ISSEY MIYAKE, שהפך כה מוצלח בשל הדימיון בין הערכים והחזון של שתי החברות המתבטאים ביצירתיות, מסירות ושמירה על איכות הסביבה". קמחי תאורה הינה היבואנית הבלעדית של הקולקציה, לדברי יעקב קמחי, מנכ"ל ובעלים: "אנו מייבאים את גופי התאורה של Artemide האיטלקית כחלק מהתחייבותנו לספק את המוצרים הטובים והאיכותיים ביותר של מיטב המותגים. אני מברך על שיתוף הפעולה בין שתי הענקיות שחברו יחדיו ומאמין כי יש מקום לשיתוף פעולה פורה בין חברות עיצוב לאופנה".

סדרת גופי התאורה שפירוש שמה ביפנית הינו "צל" כוללת מנורת תלייה, מנורה שולחנית ומנורת ריצפה. הייחודיות של הסדרה הינה ביכולת גופי התאורה להתקפל מצורה בעלת שלושה מימדים לגוף שטוח לגמרי, מה שמאפשר לאחסנם ביתר קלות כאשר אינם בשימוש. עוד מייחד את הסדרה ייצור הבד מ-100% חומרים ממוחזרים, ובקבוקים אשר עברו תהליך עיבוד מיוחד בטכנולוגיה מתקדמת שמפחיתה את צריכת האנרגיה ואת פליטת הפחמן הדו חמצני לסביבה בהשוואה ליצור וניצול חומרים חדשים. זאת בנוסף לשימוש בנורות LED חסכוניות וידידותיות לסביבה.

הסדרה פותחה במעבדת ISSEY MIYAKE על פי שיטה מתמטית לפיה מייצרת החברה את פריטי האופנה, נקראת 5 132 ומבוססת על עקרונות מתמטיים, מבנה גאומטרי של שלושה מיימדים ויצירתיות . כל ספרה בשם השיטה מתייחס למעשה לתהליך היצור והקווים המנחים של הפריטים המיוצרים בה. כך, 1- מתייחס לחתיכת הבד הבודדה ממנה מיוצר הפריט, 3- מסמל את יכולת שינוי הצורה לפריט בעל שלושה מיימדים, 2- מסמל את יכולתו של הפריט להתקפל לצורה בעלת שני מיימדים ואילו הספרה 5 המופיעה אחרי הרווח מסמלת הן את תהליך המטאמורפוזה מפריט מקופל למעוצב ומרשים והן מהווה מספר המבשר טובות לעתיד ומתייחס לתשוקת העיצוב של החברה. להשיג בקרוב בקמחי תאורה.