מנורות WireFlow, כמו ציור על נייר

כמו ציור על דף נייר
מנורת תלייה
  • יצרן:
    Vibia
073-2130000
נראה כי המעצב הישראלי אריק לוי, אינו שוקד על השמרים, וכמו תמיד הצליח גם הפעם להפתיע עם עוד יצירה מעוררת השראה. הפעם עשה זאת לוי בתערוכת העיצוב הגדולה בעולם, salone del mobile, אשר התקיימה במילאנו איטליה, כאשר הציג סידרת גופי תאורה חדשה וייחודית בשם WireFlow, אותה עיצב עבור המותג הספרדי Vibia המיובא ארצה בלעדית על ידי קמחי תאורה.

סידרת גופי התאורה ניחנת במנימליסטיות מרשימה, כשכל גוף בה נראה כשרטוט עדין על גבי דף נייר. שני אלמנטים בלבד מרכיבים את כלל הגופים, מוטות שחורים דקים ונורות Led, אשר שלטו השנה ביד רמה בכל גופי התאורה שהוצגו בתערוכה. המוטות השחורים נראים כחוטי חשמל, ומשתלשלים מטה בצורה ישרה ונקיה, כאשר המפגשים בניהם יוצרים צורות גאומטריות פשוטות אך מרשימות. התוצאה הינה בבחינת סידרת גופי תאורה פיסולית ויוצאת דופן, אשר גרפה מחמאות רבות מקרב המבקרים.

לוי התחיל את דרכו בעולם העיצוב אי שם בשנות ה-80' כמעצב בגדי גלישה. בשנת 1997 דרכו המקצועית תפסה תאוצה כשהקים בשוויץ, יחד עם חברו המעצב פפינו ליאוני, את חברת ldesign והחל לעצב לחברות כמו פיאט, איקאה וסברובסקי. מאז עבר כברת דרך ואת עיצוביו ניתן לראות במוזיאונים נחשבים בניו יורק ופאריז.