דייזי -עיצוב דוכן גלידה בקניון

דייזי -עיצוב דוכן גלידה בקניון
דייזי היא ילד שובבה, לא שגרתית ומסקרנת המחפשת את הקינוח המושלם, כזה שלא נראה עד כה, כזה שמצטלם טוב לרשתות החברתיות והדור הצעיר מזדהה איתה.
סיפורה של דייזי בא לידי ביטוי בעיצוב דוכן יוצא דופן המציע שלל קינוחים מושחתים המבוססים בחלקם על חנקן נוזלי. בדוכן ניתן למצוא גלידה טרייה עם מגוון רחב של תוספות, גלידה אמריקאית במספר צבעים, וופל בלגי, שיקים מיוחדים, יוגורט טבעי, פרוזן יוגורט ועוד שלל קינוחים.
הלקוח בוחר את התוספות הנמזגות לתוך מיקסרים ומוקפאות לעיני הלקוחות בעזרת חנקן נוזלי היוצא מתוך בלון גז ענק בפינת הדוכן כשלבסוף כל אלו מוגשים בגביעים מיוחדים ומקושטים בעבודת יד.
כיאה לתהליך הייחודי של הכנת הגלידה, תוכנן הדוכן בשפה עיצובית שובבה ונועזת.
כשש קשתות ורודות בגדלים שונים מעטרות את הדוכן בחלקו העליון ולאורכן נורות לד עגולות בשילוב עננים לבנים. אלו מדמים את ענני החנקן הנשפכים מהמיקסרים בעת הכנת הגלידה ובחזית הדוכן כחמישה שעונים גדולים המדמים את מד הלחץ של בלון החנקן.
מבנה הדוכן חופה במשטחים דמויי בטון בגוון אפור על מנת להוות קונטרסט לצבעוניות העזה של התוספות הרבות המוצגות לבחירת הלקוח.
במרכז הדוכן עמדת אחסון ושטיפה של קערות המיקסרים ובקיר האחורי ממוקמות מכונות הגלידה האמריקאית והיוגורט.
מעל המכונות מסך לד ענק המורכב ממספר מסכי לדים קטנים ואלו מיועדים לצורך הצגת המנות השונות על מנת שהלקוח יוכל להתרשם מיופיין הייחודי ועל מנת להעניק לו רעיונות לשילובים מעניינים של התוספות. בצידי הדוכן עמדות להכנת קפה, וופל בלגי ושלל קינוחים מושחתים.
קהל היעד הצעיר המעוניין כידוע בתמונות יפות להעלות לרשתות החברתיות זוכה לפינות רבות בהם יוכל להצטלם ולצלם את המנות כולל קיר סלפי ענק המיועד במיוחד לכך.
סביב הדוכן פינות ישיבה לילדים ולמשפחות והלקוחות זוכים להיות שותפים לתהליך הכנת המנות ועיצובן על ידם.
העולם המשוגע שדייזי יצרה סוחף אחריו לקוחות רבים והמותג עתיד להתפתח לרשת בעלת סניפים רבים.

מציגי הפרויקט

תגובות