אולם תצוגה של ק.ד. פורניר ועץ

אולם תצוגה של ק.ד. פורניר ועץ
אולם תצוגה חדש, שירות חדש ופעילויות חדשות ל"ק.ד. פורניר ועץ"חברת "ק.ד. פורניר ועץ בע"מ", פתחה לאחרונה אולם תצוגה חדש באתר החברה בירושלים. החדר מעוצב בסיגנון מודרני תוך הקפדה על פרטים והוא מכיל מעמדים מסתובבים עם עשרות דגמים של פורנירים טבעיים ומשוחזרים בדוגמאןת יחודיות לנו וכן דגם של מטבח מודרני מאובזר לדוגמה, המצופה פורניר איכותי ומאפשר למבקרים להתרשם מיופיים ואיכותם של הפורנירים התורמים לעיצובו.
חדר התצוגה מיועד לנגרים ,לאדריכלים ומעצבי פנים המתכננים רהיטים ומערכות עיצוב פנים מבוססי פורנירים ונותן להם את היכולת לבחור פורנירים ופורמייקות בקנה מידה שמאפשר לאדריכלמעצב פנים ליראות בחזונודמיונו את הפרויקט שהוא מתכנן

וכן ללקוחות פרטיים המבקשים לתכנן לעצמם רהיטים מצופי פורניר ומבקשים להתייעץ בחברה מקצועית מתמחה. במקום מצוי גם מעצב מקצועי המגיש שירותי עיצוב והדמייה ממוחשבים והוא גם יציע למעוניינים, לקוחות פרטיים ,אדריכלים ,מעצבי פנים,נגרים שירותי עיצוב לתכנון רהיטים, כולל הייצור שלהם, אם ירצו.
עוד כולל חדר התצוגה חלונות משולבי עץ טבעי ואלומיניום מתוצרת מפעל החברה מקבוצת ק.ד.
לדברי קובי קסורלה, מנכ"ל "ק.ד. פורניר ועץ" החברה החלה לאחרונה להעניק שירות ייחודי ובלעדי בישראל של משלוח דוגמאות פורנירים בדואר אלקטרוני ובדוגמאות ממשיות. לקוחות המתכננים רהיטים ומעוניינים לראות דגם מסוים של פורניר, יוכלו לפנות לחברה ויקבלו את דוגמת הפורניר כתמונה. ברגע שתיפול ההחלטה להשתמש בפורניר ולהתחיל לשלב אותו בפרויקט המדובר, יוכל הלקוח לקבל גם דוגמאות ממשיות של דפי פורניר אמיתיים מודבקים על MDF, שיוכלו לשמש כבסיס להחלטות על העיצוב הסופי של הרהיט. במקרה זה השירות יינתן באמצעות הדואר או שירות שליחים.
חברת "ק.ד. פורניר ועץ בע"מ", היא חברה ירושלמית ותיקה המוכרת לרבים מאיתנו כחברה המתמחה ביבוא, עיבוד ושיווק מוצרי עץ טבעיים, כולל פורנירים ועצים ממשפחות מיוחדות, אקזוטיות וגם נדירות-יחסית. החברה מצויה בקשרי עבודה עם יצרני רהיטים ונגרים-אמנים וכן אדריכלים ומנהלי פרויקטים הנזקקים לצורך עיצוביהם ותכנוניהם לחומרי גלם טבעיים בעלי ייחוד.
החברה מחזיקה במחסניה עצים ופורנירים זמינים לעבודה, כאשר הפורנירים מוחזקים בתנאי לחות מיוחדים והעצים בתנאי אחסון השומרים על מבנה העץ ואיכותו. החברה מספקת עצים מנוסרים, מוקצעים וגם בולים טבעיים. ב"ק.ד." גם תופרים עבורכם הפורנירים וגם כובשים אותם לכל חומר שתרצו.
החברה מחזיקה היום שלוש פעילויות עיקריות: סחר עץ ופורניר שתיארנו לעיל, נגרייה לייצור רהיטים ומטבחים תחת שם המותג נגרית קסורלה המבוססת על המפעל המשפחתי הוותיק של משפחת קסורלה וכן מפעל לייצור חלונות אלומיניום משולבים עץ טבעי בשם zelux. מדובר במוצר חכם הנפוץ מאוד באירופה. חלקו החיצוני של החלון עשוי אלומיניום גלוי וחלקו הפנימי, זה הפונה לפנים הדירה עשוי עץ טבעי. בשיטה זו מותקן האלומיניום, שהוא עמיד יותר כלפי מזג האוויר החיצוני האגרסיבי, כלפי חוץ, בעוד צידו הפנימי, המצופה עץ דקורטיבי במראה חמים פונה פנימה. מפנים הדירה לא ניתן כלל להבחין שמדובר למעשה בחלון שבסיסו עשוי אלומיניום.
המוצרים כוללים חלונות בגדלים שונים, כולל חלונות צרפתיים, עם פרזולים חכמים לפתיחה, הטייה וכו'.
קבוצת ק.ד. מאמינה בחדשנות ורעננות ויצירתיות ומעורים במגמות העיצובים הבן לאומים.אנחנו מאמינים שעל ידי כך נגיע לקהל שמעוניין במוצר איכותי
וברמת גימור גבוהה.

למידע נוסף, "ק.ד. פורניר ועץ בע"מ", טל' 02-6712222 שלומי מעצב הבית

מציגי הפרויקט

  • ק.ד. פורניר ועץ
  • קליק לחיוג: 02-6712222
  • טלפון:
    02-6712222
  • כתובת:
    הסדנא 1 תלפיות ירושלים
  • אתר:

תגובות