וילה בקיסריה

וילה בקיסריה
וילה בסגנון בתי החוף שבקריביים.

אין צורך לחלום על חופשה באי אקזוטי מול הים בסוויטה עם בריכה פרטית, אפשר להפוך את החופשה לדרך חיים.

כדי ליצור את תחושת החופש, להיות בפנים וליהנות מהחוץ באותה העת ,איחדנו את חלל המגורים- כניסה, סלון, מטבח ופינת האוכל, עם מרחב אין סופי של נוף ים מלווה בשקיעות מרהיבות ונוף מלא השראה.

הכנסנו את החוץ פנימה והוצאנו את הבית החוצה ע"י מפתחים גדולים וקירות שקופים , הריהוט עוצב במיוחד ,גזעי עצים נכנסו לפינת האוכל ומשמשים כשולחן , גבעולי במבוק שחור ייצרו את שולחן הקפה בסלון , עוצב ריהוט מרווח בשילוב עץ לא מעובד, רצפת בטון מוחלק עם פנלים מעץ, קיר מדיה מחופה בבריקים בסגנון אותנטי , גוף תאורה מאבני קוורץ מוארות תלוי כפסל בין קיר לעמוד ושעון קיר מענפי עץ טבעיים משלים את הקונספט.

תריסי עץ בפתחים משרים תחושת ביטחון ,לא רואים את הפנים מבחוץ ובאותה העת רואים את החוץ מהפנים. פסי אור עדינים חודרים מתקרת פינת האוכל ומהתריסים בסלון, וילונות קטיפה מרפדים ומרככים את הקירות. התחברנו לאקזוטיקה עם חומרי גמר טבעיים, הוספנו קלאסיקה עם "שנדלירים" תלויים בתקרת הסלון ופינת האוכל, והכנסנו אוטנטיות עם בריקים מיושנים .

כהמשך לכל אלה, עיצבנו רחבת ישיבה בחוץ מרוצפת שברי אבן ועץ גושני ,מקורה בבד רך נפתח ונסגר בין גזעי עץ בעלי טקסטורות מדהימות. וילונות, מיטות הרגעות מבמבוק, פעמוני רוח, פינת ישיבה גדולה מרופדת במזרנים גדולים וכריות ארוכות, ולצד הרחבה שעטופה בירוק ונוף מרהיב, בריכה לבנה עם משטח שיזוף במים, מפל מניפה ואש מהסלע.

עם כוס "קמפרי תפוזים" וקערת פירות טרופיים, בתוך המים אל מול הים כשהשמים צבועים בעננים ושקיעה – הבאנו את ערוץ "החיים הטובים".

מציגי הפרויקט

תגובות