האנגר 72 אילת

האנגר 72 אילת
משרדנו עבד במרץ על מנת להביא אליכם את מועדון הלילה הגדול באילת.

האנגר 72 אילת- מקום של כ 1000 מ"ר המתאים ל-1500 איש,המקום תוכנן בחשיבה מקדימה מורחבת ביותר בפורום מצומצם של אנשים על מנת לשמור בשקט את סוד העיצוב.המקום הינו מבנה מלבני אשר כמוהו בהגדרתו האנגר קיימים רק 4 בארץ.

העיצוב-הלקוח ביקש לתת פיתרון מקסימלי של מקומות ישיבה מאחר והוא מעוניין להפעיל את המקום בנוסף למועדון לילה גם כאולם להופעות חיות,מופעי סטנד אפ ויחד עם זאת לשמור על מספיק מקום פנוי עבור אלה האוהבים לרקוד ולהסתובב.
מאחר והמקום גדול מאד על מנת להגיע לפיתרון הולם,הגענו למסקנה כי צריך להגביה איזורים מסויימים מהקרקע.

סביב המקום קיימים 6 פתחי גישה למקום 3 בחזית מערבית,3 בחזית מזרחית.גיבשנו רעיון עיצובי והלכנו איתו קדימה...בין הפתחים יצרנו במות מוגבהות אשר עליהן ממוקמות ספות ישיבה מרווחות ומפנקות וגם מספיק מקום לרקוד,כל במה קיבלה צבע משלה כדי לתת ייחודיות..בכך נתנו מענה למקומות ישיבה שמהם ניתן לראות את כל המקום ובעיקר את במת ההופעות המרכזית הממוקמת בחזית הצפונית של המבנה מבפנים.
במרכז המקום מוקמו 2 ברים גדולים מאד המספקים מקומות ישיבה נוספים.
שאר המקום הפנוי הוא לתנועה חופשית של אנשים.בסך הכולל הצלחנו ליצור כ-400 מקומות ישיבה.

במקום קיימת גם חצר מתוכננת ומעוצבת הכוללת 2 ברים נוספים באוירה קצת יותר טבעית הכוללת צמחייה דיקלית ותאורה מתאימה ,שתאפשר למעשנים להינות ויחד עם זאת לא לפגוע בלא מעשנים ולעבור על החוק.
שירותים-איזור חשוב ביותר שלפעמים לא מקבל התייחסות מספקת..לנו היה זה האיזור החשוב ביותר ממנו התחלנו את התכנון ועל כן זהו איזור מרווח מאד הכולל מספר תאים גדול גם לנשים וגם לגברים.
מיטב האמנים כבר עושים דרכם כדי לתת בראש על במת מופעים ענקית.
במקום הושקעה מיטב הטכנולוגיה בתאורה ובסאונד.מיזוג אויר וטכנולוגיות נידוף עשן מהמתקדמות בעולם.

על הפרטים הקטנים ביותר שקדנו יום ולילה...
התוכנית עונה על כל דרישות הלקוח וכמובן על כל דרישות התקן.המקום נגיש בצורה מלאה לנכים אשר חשוב היה לנו ביותר לתת גם לנכה את היכולת להגיע בצורה הנוחה ביותר אל המקום,לתת לו אופציה לגשת לשירותים ע"פ דרישות התקן ואף מעבר לכך... בקרוב מאד הפתיחה להרצה...
התוצאה תדבר בעד עצמה...
נשמח לתת שירותי תכנון לנוגעים בדבר...
ולשם כך מס' תמונות מהתקדמות הפרויקט

מציגי הפרויקט

תגובות