עיצוב בית פרטי על נחלה

מבט על החלל המשותף
הבית כולל שתי יחידות אירוח עם כניסה נפרדת היושב במרכזה של נחלה בגודל של כ 4 דונם במטולה.
הבית המיוחד נבנה ועוצב בהשראת יהלום בעקבות שטחה המשולש של הנחלה, החולשת על שני צירים מרכזיים במושבה והוא נבנה עבור משפחת חקלאים בת 4 נפשות. סה"כ תוכננו בפרויקט 11 חדרים.

הבית תוכנן ועוצב על ידי מעצבי הפנים הדר מזור וגיא בוכהלטר שותפים במשרד "בוכהלטר מזור עיצוב פנים ואדריכלות", ואדריכל אופיר בז.
הבית עוצב בסגנון כפרי עדין עם טוויסט יוקרתי ומחולק לחלל ציבורי רחב ואגף משפחתי הכולל חדר משפחה חמים המוסתר בעזרת משרבייה מהחלל הציבורי.כל זאת זאת מתוך רצון להתחבר לסגנון החיים של בני המשפחה.
המיוחד בבית הוא שהוא עוצב עבור משפחה של חקלאים והדבר בא לידי ביטוי בסגנון הייחודי, את הצבעים הבסיסיים של העץ המחוספס והאפרוריות הקלה משלימים ריהוט בסגנון כפרי עם נגיעות מודרניות ואקססוריז בגווני תכלת. כל זת מבלי לשכוח את בר העץ הפראי שנבנה על ידי נגר אומן המומחה בעבודות עץ פראי. לוחות עץ אלון מבוקע בשילוב בריקים מפירוק וריצוף שהוזמן במיוחד בגוון אפרפר חום, המשנה את גווניו לפי מיקום השמש, משרים על הבית חמימות נעימה לאורך כול שעות היום.
המטבח רחב הידיים כשבמרכזו אי עצום המסתיר בתוכו אקסזוריז כמו מקרר בירה מיוחד נועד לשרת את המשפחה המורחבת והחברים במסיבות הרבות הנערכות בבית. את המטבח עוטפים חלונות ענקיים המאפשרים את חדירת נוף בראשית (נוף מטולה) הסובב את הבית.

מציגי הפרויקט

תגובות