חמים ונעים ברחובות

חמים ונעים ברחובות
דירות חדשות מקבלן זה משהו אחר לגמרי גם מבחינת התהליך וגם מבחינת העבודה שלנו. קודם כל זה תהליך שנמשך הרבה יותר זמן משיפוץ דירה ישנה. כל מהלך התכנון ובחירת החומרים מתפרש על הרבה יותר זמן, הפיקוח הוא הרבה פחות צפוף, ובכלל ההתנהלות היא שונה. הדירה הזו נרכשה ע"י הלקוחות שלנו כבר עם ריצופים וחיפויים, אך היה צורך לעשות את כל השאר: מטבח, ארונות, והלבשת כל הבית.
אין יותר כיף מלעבוד עם לקוחות שיש לנו חיבור איתם – זוג לקוחות מדהימים בני גילנו, עם ילדה בת שנתיים ועוד אח שבתחילת התהליך התבשל לו בבטן (ביחד עם איתמר שלנו!), עם טעם מעולה ורצון להשקיע בבית שלהם כדי שיהיה מעוצב ויפה.
הקו העיצובי של הדירה הוא מאוד גרפי, גם בצבעוניות וגם בפריטים שהשתמשנו בהם – כמו בטפטים, בטקסטיל, בתמונות. בחרנו להשתמש בהרבה שחור ולבן עם דגשים של צבע בכל הבית, בשילוב עם עץ אלון. לסלון נבחרו ספה גדולה עם הדום תואם, וכורסאת לאב סיט להתכרבלות. בגלל חוסר מקום לפינת אוכל והרצון של בני הזוג באי ישיבה במטבח, נרכשה קונסולה נפתחת שביומיום משמשת כשולחן צד דקורטיבי.
המטבח נעשה ע"י הנגר שאנחנו אוהבים לעבוד איתו, כשהאי משמש לישיבה של 5 אנשים ואחסון נוסף. הארון העליון והאי נצבעו בגוון תכלת ונותנים נגיעה של צבע. לצד המטבח, באיזור הכניסה יצרנו נישה עבור ארון כניסה המשמש לאחסון מעילים תיקים ונעליים, כשבמרכזו מגירה לאחסון מפתחות ומכתבים.
לחדרי השינה נבחר פרקט לבן כדי להעניק תחושה של ניקיון ורוגע. אנחנו אומנם אוהבים עץ כהה על כל גווניו, אבל יש משהו בפרקט לבן שפשוט עושה נעים בלב. הכל נהיה יותר לבן, האור נהיה יותר נעים וזה נותן קצת תחושה של ספא, ואם אפשר ללכת לישון בתחושה הזו כל לילה אז אנחנו בעד. לקיר של המיטה נבחר טפט גרפי בגווני הלבן ואפור בהיר, כך שהמיטה המהממת מעץ האלון מקבלת את מקום הכבוד הראוי לה.

מציגי הפרויקט

תגובות