תכנון לדירת קבלן 5 חדרים

תכנון לדירת קבלן 5 חדרים
תכנון פנים ועיצוב לדירת קבלן חמישה חדרים כ150 מ"ר במסגרת שינויי דיירים באשדוד. בהתחלה ביקשו המשפחה - הורים ושני ילדים להתייעץ בהום סטיילינג לדירה במטרה להתאים גוונים, רהיטים, גופי תאורה וטקסטורות לבית. לאחר לימוד ובחינת רצונות ומשאלות של המשפחה, הוחלט לאמץ גישה תכנונית יותר יסודית ומעמיקה אשר ביקשה לייצר קונספט אדריכלי המאפיין את דיירי הבית. הקונספט האדריכלי מבוסס על אלמנטים עיקריים המופיעים בחללי הדירה השונים, מייצר רצף ואחד בכל הדירה.
באמצעות תכנון מוקפד ומפורט שם לייעודו לייצר חלל מרווח, קליל, מואר ואלגנטי. הקו העיצובי נקי ומודרני משלב חומרים מסורתיים כמו עץ מצד אחד, וחומרים תעשיתיים כמו זכוכית מצד שני.
בחלל הציבורי של הדירה - Open Space מטבח גדול בצורה "ר" כמרכז העניינים תחום ומוגדר עם שולחן אוכל נפתח לאירועים משפחתיים ומצומצם לחיי המשפחה יום יומיים. המשפחה ביקשה לא לתכנן אי במטבח על מנת לשמר ולהדגיש מרווח וגודל החלל מבלי לנגוס בו. הדיירים ביקשו לתכנן חלל שימושי, נוח ופונקציונלי יחד עם תחושת הקלילות והמרווח. במקביל לרצועת המטבח אשר נפרסת לכל אורך הקיר בחלל הציבורי, נמצא אזור הסלון עם שתי ספות עור אחת מול השניה. קיר ארוך נוסף במקביל לקיר מטבח מחופה בפנלים מעץ בעל מרקם קווים אנכיים מודגשים. אותו קיר מחופה מחולק לשני האזורים - האחד מיועד לטלויזיה, והשני לפסנתר. הודות לגובה תקרה התאפשר לבצע תקרה מונמכת עם תאורה שקועה המדגישה את מימדי החלל מבלי לצמצם אותו.
חיפוי קיר עץ הוא אלמנט חזרתי המופיע בחדר שינה הורים משולב עם ארונות תלויים צרים לבנים. תאורה שקועה בתקרת חדר השינה מאירה בצורה לא ישירה וחזקה מידיי מבלי לגרוע לאווירה של החדר.

מציגי הפרויקט

תגובות