עיצוב מסעדת דלפק "פסטה פסטה"

עיצוב מסעדת דלפק "פסטה פסטה" ב
סוג בית העסק – מסעדת דלפק
מיקום – בי"ח תל השומר
שנת שיפוץ – 2016
שטח – 35 מ"ר

סניף שני למותג "פסטה פסטה" נפתח בבית החולים תל השומר כמסעדה דלפקית בפוד קורט משותף עם מסעדות נוספות. המקום מציע סלט בר עשיר ומגוון רחב של פסטות ופיצות הנאפות במקום לעיניי הלקוחות.
הדלפק הקדמי כולל מספר עמדות עבודה ותצוגה וכיאה לרוח האיטלקית שמביאות איתן הפסטות והפיצות, המקום כולו משרה אווירה שמחה ומשוחררת.
הקירות חופו באריחי קרמיקה שחורים עם רובה לבנה ואריחים לבנים עליהם מודפסים איורים של חומרי הגלם ומשפטים הומוריסטיים. על מנת לטשטש את החלל הקטן עם התקרה הגבוהה (מדי) בחרנו לטפל בקיר בצורה שמחלקת אותו ברמה הוויזואלית ומתייחסת באופן שונה לחלקו התחתון והעליון. את חלקו העליון של הקיר חיפינו במשטחי עץ אלון עליהם הותקנו מדפים לתצוגת קופסאות שימורים של רוטב עגבניות, שמן זית ושלל מוצרים מהמטבח האיטלקי.
הדלפק הראשי חופה אף הוא באריחי קרמיקה לבנים מודפסים ולכל עמדה מסגרת שחורה חזיתית המייחדת אותה ועוזרת ללקוח להתמצא בין עמדת הפסטה לעמדת הפיצה והסלט בר. לכל עמדה משטח זכוכית המותאם במידותיו למוצרים השונים בה וכך גם כלי ההגשה אשר מאפשרים עבודה אינטנסיבית במשך זמן קצר כיאה לפוד קורט.
בחלקו האחורי של החלל ניתן לראות את עמדת הכנת הפיצה הכוללת מרדדת, מקרר תחתון וסלטיה עליונה מוגבהת. בפינת החלל מוקם תנור אפייה ענק לאפיית הפיצה והחזית העגולה הכסופה מייצרת הצגה ויזואלית מרתקת.
בשל התקרה הגבוהה נתלו גרילנדות עם נורות פחם באופן החוצה את החלל ומעניק תחושה של אוכל רחוב, קליל וזול, שאינו מרתיע את הלקוח מלבוא ולטעום.
סניף זה הינו הסניף השני של הרשת. הסניף הראשון נפתח ברמת גן בסגנון מודרני ומאופק יותר ואילו הסניף השלישי עתיד להיפתח בבית החולים הלל יפה בחדרה במיתוג חדש ומרענן. יש למה לצפות (:

מציגי הפרויקט

תגובות