אתר סף - הקטלוגיה

ספרית קטלוגים חדשה נפתחה באתר Saf.


מטרת האתר היא לרכז מידע וחומרים הדרושים לאדריכלים. השאיפה שלנו היא שכל החומרים יהיו רלוונטים, קלים לגישה מהירה וקריאים. במסגרת מטרה זו, החלטנו לפתוח אפשרות לטעינה של קטלוגים למערכת. אנו רואים את הקטלוגים כמידע נחוץ ולא כפרסומת. שיתוף תכנים עם חברות מסחריות הינו רצוי ומבורך מבחינתנו.

אם יש לכם קטלוגים, תוכלו להזין אותם למערכת והם יופיעו כאן עם קישור אליכם. חשוב מכך - הם יהיו גלויים וניתנים לאיתור בקלות דרך מנוע החיפוש על ידי האדריכלים המשתמשים במאגר זה כספריה.

מה מוגדר כקטלוג?


קובץ PDF המכיל מידע על מוצר בתחום הבניה או עיצוב הפנים. מומלץ שימוש בתמונות, הסברים טכניים, מידות, מחירים וכדומה. דוגמה לקטלוג

מה זה קובץ PDF?


קובץ PDF הינו קובץ של תוכנת אקרובט. אם יש לכם מחלקת גרפיקה הם יכולים להכין עבורכם קובץ כזה בקלות. זכרו רק להגיד להם שמגבלת הגודל לקובץ במערכת היא 2 MB.

איך יוצרים קובץ כזה ממסמך וורד?


בקלות, מתקינים מדפסת PDF, מכינים את כל מה שרוצים בקטלוג בקובץ וורד (כולל תמונות וכל השאר) ופשוט מדפיסים למדפסת שהוגדרה. התוצאה תהיה קובץ PDF.
להתקנת מדפסת PDF ניתן לבחור ב CutePDF או ב PDF995, שימו לב שבשני המקרים ההתקנה כוללת שני קבצים.

איך מוסיפים קטלוג למערכת?


פשוט מאד, להוספת קטלוג הכנסו לכאן.הערה: כל החומרים המועלים לאתר עוברים עריכה והגהה הנעשים בהתנדבות על ידי אדריכלים. חומרים המהווים פרסומת בלבד ושאינם ברמה מספקת יורדו מהאתר ללא הודעה.

תגובות