אאוטסייד עיצוב גינות

outside – חברה לתכנון והקמת גינות, פועלת בישראל למעלה מעשרים שנים במגזר העסקי והפרטי. חברת אאוטסייד מתמחה בתכנון, עיצוב והקמת גינות בסגנונות שונים, ומקפידה על קו עיצובי ייחודי היוצר הרמוניה בין הבית לגן. החברה עוסקת בהקמת הגינות מהשלב הראשוני של הכנת הקרקע, ועד למסירת הגינה המושלמת ללקוח.
תפיסת העולם שלנו חברת אאוטסייד פועלת בישראל למעלה מ-20 שנים, ומתמחה בתכנון , עיצוב והקמת גינות בסגנונות שונים, תוך הקפדה על קו עיצובי ייחודי שיוצר הרמוניה בין הבית לגינה. בתהליך העיצוב אנו מתחשבים במספר גדול של גורמים סביבתיים כגון : האקלים המקומי, סגנון הבני של הביתה, עיצוב הפנים במיוחד בחלק המקשר בין הבית לגינה, הצמחייה המקומית וכמובן החיסכון במים.אנו מאמינים שיש לבצע את התכנון כבר בשלב תכנון הבית, כך ניתן להגיע לשלמות ואחידות של עיצוב הבית והגן. החברה עוסקת בהקמת גינות מהשלב הראשוני של הכנת הקרקע, ועד למסירת הגינה המושלמת ללקוח. הפרויקטים כוללים מגוון רחב של התמחויות כגון: גינות פרטיות, גינות גג, מרפסות מעוצבות ועוד. הגינות שלנו מיוחדות ומושקעות, ותוכלו להתרשם מגלריית הפרוייקטים שלנו ולהבין על מה אנחנו מדברים... 

בסופו של התהליך אנו שואפים להעניק לכם עיצוב גינה מושלם לגינה משולמת. לכן חשוב לנו מאוד כבר בפגישה הראשונה לשמוע מכם מה החלומות שלכם מהגינה, מה ירגש אותכם, על מה אתם לא רוצים לוותר, ובכלל - אילו ציפיות יש לכם מהגינה. מהתשובות שנקבל מכם אנו נדע ליצור את התמהיל המדוייק ובו כל האלמנטים שיצרו ביחד את הגינה המושלמת עבורכם.