בוכהלטר עיצוב פנים ואדריכלות

בוכהלטר הנו סטודיו בוטיק מומחה בעיצוב פנים רב תחומי  עכשווי.

 

את הצוות מובילים גיא ואורנית בוכהלטר. גיא מעצב רב תחומי בעל ניסיון של מעל 25 שנה , יועץ ומרצה בכיר לעיצוב הפנים והמוצר.

גיא מיצר חיבור קוהרנטי ומושכל המשלב את ידיעותיו, מאומנויות הציור, עיצוב גראפי, עיצוב מוצר, צילום ועיצוב פנים ליצירת שלם חדש  וייחודי. שלם אלגנטי ובוגר הבנוי ממינונים ומאיזונים נכונים בשילוב בין המתודות.

אורנית אחראית על הפעילות הניהולית השוטפת ועל מערך הביצוע של המשרד.

באחריותה מערך השרטטים, יועצים, מהנדסים וכלל הספקים של המשרד. הידע הרב שצברה בלימודי עיצוב פנים ועיצוב גרפי, ובהמשך בלימודי מיסוי מקרקעין, משתלבים ומשלימים זה את זה ומאפשרים למשרד לתת שירות משלב היזום וההיתכנות הכלכלית לפרויקטים בתחום הנדל"ן.

בין אם מדובר בבתים פרטיים, בניניי בוטיק, דירות קבלן, או נכסים לשיפוץ, משלב התכנון ועד לפריט האחרון שעל הקיר או השידה. האני מאמין שלנו הוא כי, הבסיס להצלחה מושתת על שותפות ואמון מלא, בינינו לבין לקוחותינו.

את הצוות משלימים מעצבי פנים, שרטטים, יועצים ומהנדסים. המשרד עובד בשיתוף פעולה הדוק עם לקוחותיו ומציע עיצובים מגוונים, מתוך אמונה שעיצוב פנים איכותי אינו תלוי בטרנדים, אלא צריך להתאים באופן מלא ללקוח וצרכיו.

תהליך העבודה מותאם לצורכי הלקוח משלב בחירת הנכס או האתר, דרך כול שלבי התכנון, הפיקוח והרכש ועד לשלב ההום סטיילינג הכולל את בחירת חומרי הגמר, הריהוט, התאורה והאומנות. אנו יוצרים חללים יוצאי דופן, מעוררי השראה, נעימים, יפים ונוחים, במסגרת רצונות ותקציב לקוחותינו.

הסטודיו מציע שירותים בתחומים הבאים:

עיצוב פנים, תכנון אדריכלי, הום סטיילינג, עיצוב מוצר,עיצוב חוץ, טקסטיל, אומנות, שינויי דיירים, השבחת נכסים, יעוץ ופיקוח.